Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 3,00 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Interneto ir tv paslaugų tiekėjai
Paslauga

Kur veikia MEZON internetas?

MEZON internetas dažniausiai mėgstamas dėl galimybės naršyti lanksčiai ir kiekviename žingsnyje. Kadangi daugeliui žmonių internetas yra gyvenimo, kasdienybės dalis, visiškai natūralu, kad norisi jį visada turėti po ranka: ne tik telefone, tačiau ir kompiuteryje. Tokiu atveju MEZON tampa pačia geriausia alternatyva! Internetą siūlanti įmonė tikina, kad jie padės Jums pažinti, atrasti, ieškoti ir būti įvykių centre, kad ir kur esate.

MEZON interneto galimybės

MEZON internetas – įvairiapusiams poreikiams, kadangi siūlomi skirtingi planai, skirtingo interneto galimybės, galiausiai, paslaugos tiek namams, tiek darbui.

Ryšys namams siekia iki 30 Mb/s greitį, tad tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pramogauti ir nepergyventi, kad internetas bus lėtas. Užtikrinamas ne tik optimalus greitis, tačiau ir neribotas interneto atsiunčiamų ir išsiunčiamų duomenų skaičius.

Belaidis ryšys namams veikia naudojant maršrutizatorių, tad prie vieno modemo galima prijungti net dešimt įvairiausių technikų: nešiojamų, planšetinių kompiuterių, telefonų ir taip toliau. Tai puikus pasirinkimas tiek daugiabučiuose, tiek individualiuose namuose. Juo naudotis gali net ir gyvenantys toliau nuo miesto. Tiesa, tokiu atveju reikalingas galingesnis modemas turintis 2 antenas.

MEZON siūlo interneto paslaugas ir darbo poreikiams. Tai – neriboti duomenys, kadangi šiuolaikiniam verslui galimybė naršyti kiek tik norisi, atsisiųsti ir išsiųsti kiek tik reikia – būtina. Sklandesnėms funkcijoms siūlome galingesnį modemą.

Kur veikia MEZON?

MEZON internetas vis plečia savo paslaugas ir šiuo metu gali pasiūlyti paslaugas net 206 šalies miestuose ir miesteliuose. Anksčiau MEZON bendradarbiavo su ERDVĖMIS ir kartu dirbo vardan galimybės savo klientams suteikti puikios kokybės interneto paslaugas net ir gana atokiose vietose. Geografinė aprėptis suteikia galimybę įsigijus mobilų modemą naršyti kad ir kur esate. Jeigu gyvenate Vilniuje, tačiau poilsiaujate Kalvarijoje – galite būti ramus dėl paslaugų kokybės. Juolab, maršrutizatorius, kuris skleidžia internetą – suteikia galimybę naudotis jo funkcijomis ne tik tada, kai esate namuose, tačiau ir lauke, už patalpos ribų. Tokiu atveju galėsite dirbti paprasčiausiai sode, tad pajuskite malonumą dirbti po obelimi karštą vasaros dieną!

MEZON internetas siūlomas šiose apskrityse:

 • Vilniaus apskritis.
 • Kauno apskritis.
 • Klaipėdos apskritis.
 • Panevėžio apskritis.
 • Šiaulių apskritis.
 • Alytaus apskritis.
 • Marijampolės apskritis.
 • Utenos apskritis.
 • Tauragės apskritis.
 • Telšių apskritis.

Jeigu norite sužinoti – ar turite galimybę naudotis MEZON interneto paslaugomis – susisiekite su tarpininkais, kurie nemokamai suteiks visą reikalingą info ir padės pasirinkti tinkamiausią planą iš siūlomų.

 • Atnaujinta: 2020 m. rugsėjo 16d. 12:18
Gauti pasiūlymus