Raskite geriausią interneto tiekėją Telšių apskrityje

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,90 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
 • Telia
 • Elektrum
 • Init
 • Enefit
 • Penki
 • FastLink
 • Splius
 • Baltneta
 • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai
 • Pradžia
 • Internetas Telšių apskrityje

Internetas Telšių apskrityje

„Markestro“ partnerių internetas Telšių apskrityje – paslauga, tinkama kiekvieniems namams. Skirtingi interneto tipai, planai, pasiekiamumas, kaina leidžia užsisakyti visus poreikius patenkinantį ryšį. Geriausias pasiūlymas jums suformuojamas pagal individualias galimybes, specifinius paslaugų privalumus.

Prieš pateikdami interneto pasiūlymą, „Markestro“ specialistai visuomet įvertina:

Pasiekiamumą. Paieška pradedama atsižvelgiant į konkretų jūsų gyvenamąjį adresą. Tokiu būdu atrenkami tik tokie tiekėjai ir jų interneto planai, kurie nereikalauja brangaus naujų tinklų įrengimo. Tuomet gali būti aptariami ir ryšio tipų namams ar verslui skirtumai.

Greitį. Vienas interneto planas nuo kito skiriasi duomenų perdavimo sparta. Ji priklauso nuo technologijos. Pavyzdžiui, greičiausiai atsisiųsti filmus, muziką, nekliudomai žaisti „online“ žaidimus Telšių apskrityje leidžia šviesolaidinis internetas. Jam naudojamas šviesolaidis gali perduoti duomenis iki 1 Gb per sekundę greičiu. Kai kur pasiekiamas kiek mažesnis, bet taip pat įspūdingas greitis – 600 Mb per sekundę.

Tiems, kas internetu naudojasi visiškai nedaug, pigiausias ir praktiškiausias pasirinkimas yra plačiajuostis ryšys. Jo sparta dažniausiai siekia iki 19 Mbps. Telšių rajone pasiekiamas ir bevielis 4G internetas. Tokia technologija šiandien leidžia duomenis siųsti maždaug 10-50 Mbps greičiu.

Nuolaidas. Užsakydami paslaugas per „Markestro“, galite tikėtis papildomų nuolaidų. Jas tiekėjai naujiems klientams siūlo itin dažnai. Pasirinktas planas gali kainuoti mažiau, nes taikoma akcija duomenų limitui, paslaugos įvedimui, įrangai ar sutarčiai. „Markestro“ komanda įvertina didžiausias galimybes sutaupyti tam, kad jus pasiektų ne tik geriausias, bet ir pigiausias pasiūlymas.

Terminus. Dažnai interneto kaina priklauso nuo darbų terminų. Telšių rajone palankiomis sąlygomis galite pasirašyti tiek terminuotą, tiek neterminuotą sutartį. Pirmuoju atveju internetas tiekiamas paprastai mažiausiai metus. Nuolaida dažniausiai taikoma daliai sutarties galiojimo arba visam laikotarpiui. Formuojant pasiūlymą vertinama ir tai, per kiek laiko įvedama paslauga. Pavyzdžiui, belaidis (4G LTE) ryšys namuose gali atsirasti jau kitą dieną po užsakymo. Maršrutizatorius su sutartimi atkeliauja tiesiog su kurjeriu, o aktyvavus SIM kortelę galite netrukus naudotis ir pačiu internetu.

„Markestro“ rūpinasi, kad internetas Telšių apskrityje būtų tiekiamas geriausiomis sąlygomis. Kuo tiksliau žinomi jūsų poreikiai, tuo didesnė tikimybė pasinaudoti aktualiais pasiūlymų privalumais. Nepraleiskite progos su specialistu aptarti visų jums svarbių paslaugos niuansų. Tokiu būdu užsakytas internetas džiugins ne tik dėl kainos ar greičio, bet ir papildomos naudos, o mūsų paslaugos klientams visuomet yra NEMOKAMOS.

 • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 12:15
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus