Geriausi Cgates interneto ir televizijos pasiūlymai

Pasiūlymai nuo 6,50 €/mėn
Markestro: Interneto ir televizijos tiekėjai vienoje vietoje

Susisiekite su Markestro ir gaukite Cgates pasiūlymus

Gediminai ir techninė pagalba Cgates klientams:

Cgates internetas ir televizija

Cgates internetas ir televizija

„Cgates“ – viena didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, paslaugas teikianti beveik 20-yje Lietuvos miestų. Per „Markestro“ pasirinkę šios įmonės paslaugas galėsite džiaugtis:

  • puikia paslaugų kaina;
  •  objektyviu patarimu;
  •  greičiausiu įrengimu

Iš gausaus prieinamų paslaugų asortimento pasirinktas planas lengvai atitiks jūsų ir šeimos narių poreikius.

Televizija

Šis transliuotojas šiandien jūsų namams siūlo skaitmeninę ir skaitmeninę antžeminę televiziją bei išmaniąją TV. Televizorių žiūrintiems rečiau arba jį daugiau naudojantiems tik progomis, „Cgates“ siūlo pigią skaitmeninę televiziją. Ji leidžia pamatyti kelias dešimtis lietuviškų ir užsienio programų.

Na, o tikriems TV mėgėjams ir gurmanams bei norintiems neatsilikti nuo informacijos srauto „Cgates“ gali pasiūlyti skaitmeninę išmaniąja televizija. Ji pasižymi tokiais privalumais, kurių negali užtikrinti nė viena kita transliacijos rūšis. „Cgates“ išmanioji „sumani“ televizija tai virš 160 kanalų, iš kurių virš 30 transliuojami aukšta HD raiška. Norimas laidas galėsite stabdyti, įrašyti ar tiesiog persukti, ar stebėti pakartojimus sau patogiu laiku, nes turėsite 15 dienų TV įrašų archyvą. Rinkitės LT paketą su 20 TV kanalų, iš kurių 7 yra transliuojami HD raiška arba planą BAZINIS su 77 TV kanalais, iš kurių 22 transliuojami HD raiška. Pramogos nesibaigia, nes su išmaniąja TV galima klausyti ir radijo ar mėgautis filmais iš videotekos.

Internetas

„Markestro“ Ir Cgates užtikrins, kad jūsų namus pasiektų jūsų pasirinktas šviesolaidinis ir belaidis interneto ryšys. Pastarasis interneto tipas tinka tuo atveju, jei gyvenate ten, kur šviesolaidžio komunikacijos dar neįrengtos. Verslui ir namams taip pat tinka itin patogi paslauga – maršrutizatoriaus nuoma. Ją užsakius, internetas skleidžiamas wi–fi technologija, leidžiančia laisvai naudotis ryšiu per išmaniuosius įrenginius, nešiojamąjį kompiuterį. Priklausomai nuo pasirinkto tipo ir plano, interneto greitis gali siekti 10–600 Mbps. Belaidis internetas geriausiai tinka tiems, į kieno namus dar nėra atvestas šviesolaidinis tinklas. Belaidis ryšys užtikrins sklandų naršymą 10, 20 arba 40 Mb/s sparta, priklausomai nuo pasirinkto paslaugų plano.

Turintiems technines galimybes, nėra nieko geriau už šviesolaidinį internetą. Sklandus filmų, serialų žiūrėjimas, žaidimai internete, failų ir nuotraukų dalinimasis ar kitos pramogos tampa be galo lengvai prieinamos. Rinkitės tarp 100, 400 bei net 600 Mb/s greitaveikos ryšio ir spėkite visur, kartu su „Cgates“ šviesolaidiniu ryšiu.

Dabar galimybės įsirengti puikų šio tiekėjo internetą dar didesnės, kai prie tiekėjo prisijungė prekių ženklas KAVA, taip praplečiant ir taip didelį paslaugų spektrą.

Bendras paslaugų paketas - internetas ir televizija 

Cgates televizija ir internetas – sprendimas tiems, kas nori išnaudoti visas pramogų galimybes ir nesukti sau galvos. Galite suderinti paslaugas tarpusavyje ir pasirinkti tokį paketą, koks visu šimtu procentų atitiktų jūsų poreikius. Galite suderinti sporto ir filmų kanalus su sparčiausiu ryšiu arba rinktis tik bazinį TV paketą su bevieliu internetu. Viską rinktis galite patys. Paketą papildyti nesunku ir laidiniu telefono ryšiu, o galutinis paslaugos planas patogiai suformuojamas iš jums aktualiausių kanalų ir pageidaujamos interneto spartos.

Jūsų poreikiai – tai, kas padeda atrasti optimalų paslaugų variantą. Cgates ir „Markestro“ taikomos akcijos leidžia jums pasiūlyti stambius planus už išties prieinamą kainą. Internetas, televizija ar jų derinys, užsakytas pasikonsultavus su profesionaliais rinkos žinovais – sprendimas, kuriuo džiaugsitės daugybę metų.

Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra greičiausio bevielio interneto kaina?
Informaciją apie belaidį (bevielį) Cgates internetą rasite jų interneto puslapyje.. Greičiausias bevielio interneto planas siekia iki 40 Mb/s greitaveiką. Jo kaina yra 19 eur/mėn., jeigu renkatės 24 mėnesių sutartį arba 21 eur/mėn., jeigu renkatės neterminuotą sutartį.
Kokia yra įprasta Cgates televizijos kaina?
Įprasta Cgates televizija gali būti ir sumani. Tačiau ne sumanios, o įprastos televizijos kaina – 6,5 eur/mėn., jeigu sudarote 24 mėnesių trukmės sutartį. Į šį paketą įeina 23 kanalai, iš kurių 12 transliuojami HD raiška.
Kokius televizijos kanalus galiu rasti Cgates LT kanalų pakete?
Cgates LT pakete yra 23 kanalai. Jame yra: LRT, LRT Plius, TV3, TV6, TV8, LNK, BTV, Info TV, TV1, Lietuvos ryto TV, Delfi TV, Balticum TV, LRT Lituanica, Seimas tiesiogiai, Pūkas TV HD, Dzūkijos TV, Marijampolės TV, Šiaulių televizija, Gerų naujienų televizija ir TV7.
  • Atnaujinta: 2021 m. spalio 12d. 15:31
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus