Raskite geriausią televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,50 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
 • Telia
 • Elektrum
 • Init
 • Enefit
 • Penki
 • FastLink
 • Splius
 • Baltneta
 • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai
 • Pradžia
 • Skaitmeninė/išmanioji televizija

Navigacija puslapyje:

Skaitmeninė (išmanioji) televizija

Sparčiai tobulėjant technologijoms, anksčiau visiems įprastą analoginę televiziją pakeitė skaitmeninė televizija. Skaitmeninės televizijos rūšių (pagal signalo transliavimo ir priėmimo pobūdį) yra nemažai: vietinė antžeminė, kabelinė, mikrobanginė radijo, palydovinė ir internetinė. Šiuo metu moderniausios ir daugiausiai galimybių turinčios - skaitmeninės palydovinės bei internetinės televizijos. Vartotojai, naudojantys skaitmeninę televiziją, gali rinktis tarp įprastos skaitmeninės bei išmaniosios televizijos. Turint įprastą skaitmeninę televiziją, galima žiūrėti įvairaus pobūdžio kanalus (naujienų, dokumentikos, vaikų, sporto ir kitus) iš Lietuvos ir užsienio transliuotojų. Pasirinkus išmaniąją TV, vartotojas turi galimybę ne tik žiūrėti kanalus, bet ir naudotis pagrindinėmis (turinio valdymu ir laidų archyvu) bei papildomomis šios TV funkcijomis (filmų nuoma, žaidimais, programėlėmis - Youtube, naujienų programėlėmis, radiju, karaoke). Skaitmeninė televizija transliuoja kokybiškesnį vaizdą nei kabelinė TV, turi daugiau kanalų, vartotojas gali rinktis, kokia kalba transliuoti kanalą bei kokius subtitrus rodyti. Skaitmeninė televizija suteikia daugybę galimybių maloniai ir prasmingai praleisti laisvalaikį, būti informuotam, mėgautis kokybiškais vaizdais.

Skaitmeninės televizijos privalumai

Šiandien retas kuris vartotojas renkasi pasenusią technologiją – kabelinę televiziją. Vis daugiau žmonių mieliau mėgaujasi skaitmenine arba išmaniąja rūšimi. Skaitmeninė televizija – tai sprendimas kiekvienam, norinčiam maksimaliai išnaudoti šiuolaikinių technologijų privalumus. Jų – tikrai daug, pradedant vaizdo ir garso kokybe, baigiant HD raiškos kanalais, subtitrais, kalbų pasirinkimu.

Kokybiškai įdiegta skaitmeninė TV transliuojama be menkiausių trukdžių. Ji, palyginus su paprasta kabeline, išsiskiria raiškiu, kontrastingu vaizdu ir ypatingai aiškiu garsu. Kuo modernesnė tokios televizijos rūšis (pavyzdžiui, išmanioji televizija), tuo daugiau naudos galite gauti. Beveik visi tiekėjai siūlo kanalus su subtitrais ar kalbos perjungimo galimybe. Be to, galite rinktis iš gausių skirtingos tematikos kanalų paketų.

Moderni televizija suteikia galimybę patiems kontroliuoti laidų ar filmų peržiūros laiką. Apie gūdžius laikus, kai laidas tekdavo įrašinėti į juostas, galite tiesiog pamiršti. Šiandien galite bet kuriuo metu peržiūrėti netgi prieš kelias savaites rodytas laidas, filmus. Be to, galite atsukti įrašus atgal, prasukti reklamas ir tiesiog sustabdyti norimą kadrą. Išmanioji skaitmeninė televizija leidžia valdyti netgi tiesiogines transliacijas. Tokios galimybės kilsteli tradicinį televizijos suvokimą į visiškai kitą lygį.

Skaitmeninė TV prieinama visiems. Tam, kad galėtumėte ją pritaikyti savo poreikiams, tereikia išsirinkti patikimą transliuotoją, pasirūpinti reikiama įranga (pvz., televizoriumi) ir susidaryti patrauklų paslaugos paketą. Gerą kainą užtikrina patys tiekėjai – jie, pavyzdžiui, siūlo televiziją į antrą televizorių namuose įvesti nemokamai. Taigi, patogi transliacija ir puiki kaina – lengvai suderinami šių laikų privalumai. 

Planai ir pasiūlymai + internetas

Skaitmeninė televizija Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose gali kainuoti vos kelis eurus per mėnesį. Kaina taip pat gali siekti ir kelias dešimtis eurų. Suma, kurią teks mokėti, priklauso nuo televizijos rūšies, kokybės, kanalų skaičiaus, papildomų funkcijų ir netgi paslaugų (pavyzdžiui, interneto ryšio ir televizijos užsakymo iš vieno tiekėjo) skaičiaus. Jei norite atrasti ekonomišką variantą ir dar nesate pasirinkę interneto tiekėjo, siūlome suderinti šias dvi paslaugas.

„Markestro“ komanda pasiruošusi pateikti patikimų tiekėjų pasiūlymą, optimaliai atitinkantį jūsų poreikius. Priklausomai nuo pageidavimo, skaitmeninė televizija Kaune, Vilniuje ar kitur gali būti suderinta su šviesolaidiniu, 4G LTE ar kito tipo interneto ryšiu. Be to, galite rinktis tiek paprastą skaitmeninę, tiek naujausią išmaniąją televiziją.

Visais atvejais galite pasirinkti jums aktualiausius kanalus, pageidaujamą jų skaičių, papildomas galimybes. Pastarosios apima ir vaizdų peržiūrą per YouTube programėlę, ir karaokės funkciją, ir laisvą įrašų valdymą. Kartais užtenka sumokėti vos dešimtį eurų, ir atsiveria kone neribotos televizijos bei interneto galimybės. Greitas ir neribotas duomenų siuntimas, laisvė žiūrėti seniau transliuotus įrašus reikiama kalba – tai, dėl ko skaitmeninė televizija Vilniuje ir kituose miestuose vis dažniau derinama su internetu.

Skaitmeninė televizija Kaune ir mažesniuose miestuose transliuojama ne vieno tiekėjo. Todėl „Markestro“ ekspertai visuomet gali padėti apsispręsti dėl geriausiai jūsų lūkesčius atitinkančio pasiūlymo. Viskas, ko reikia – tai noras mėgautis išskirtine kokybe, patogumais ir pagrįsta kaina.

Populiariausi išmaniosios televizijos tiekėjai

Splius

Splius išmanioji tvTelevizija, kuri „gyvena kartu su tavimi“. Tokia yra Splius išmanioji televizija turinti begalę privalumų, kuriais mėgaujasi ją pasirinkę vartotojai. Taip pat galite rinktis ir skaitmeninę televiziją bei išnaudoti gero LCD arba LED televizoriaus pranašumus.

Skaitmeninė Splius televizija:

 • Aukštesnė vaizdo kokybė
 • Kalbos pasirinkimas ir subtitrai
 • 2 televizijos už vienos kainą - imtuvas jungiamas prie vieno iš bute esančių televizorių, o analoginės televizijos kanalus galėsite žiūrėti nemokamai.
 • Paprastas prijungimas

Išmanioji PLIUS.TV televizija:

 • Virš 100 televizijos kanalų
 • Galima žiūrėti visur, kur yra SPlius internetas
 • Iki 14 dienų TV archyvas, galimybė stabdyti transliaciją, atsisukti laidą ir žiūrėti ją nuo pradžių bet kuriuo metu bei prasukti žiūrimo įrašo reklamas ar neįdomias vietas
 • Nebūtinas kompaktiškas TV priedėlis

Telia

Telia išmanioji tvViena iš lyderiaujančių išmaniosios TV tiekėjų Lietuvoje, siūlo savo klientams naujus planus! Išskirtinio dizaino, labai paprastai naudojama ir beveik visoje Lietuvoje prieinama išmanioji TV atrakina daugybę galimybių, apie kurias dar šiek tiek anksčiau buvo sunku ir pagalvoti. Pasirinkę šią televiziją galėsite mėgautis įspūdingomis galimybėmis:

 • 14 dienų TV įrašai
 • Interneto televizija
 • Videonuoma
 • Naršymas internete
 • Galima atsukti laidas, prasukti reklamas ar stabdyti transliaciją
 • 4K vaizdo kokybė

Nauji išmaniosios TV planai:

 • Mini – 22 kanalai lietuviškų kanalų mėgėjams
 • Midi – 55 kanalai įvairiems pomėgiams
 • Maxi – 90 kanalų bei Premium kanalų ir filmų rinkinys
 • TV + Internetas – ne tik aukštos raiškos palydovinė televizija, tačiau taip pat ir mobilus internetas, kuris leidžia siųstis duomenis, bendrauti ir komunikuoti, kad ir kur bebūtumėte.
 • Platininis paketas – beveik 50 unikalių lietuviškų bei užsienietiškų kanalų
 • Auksinis paketas – apie 40 TV kanalų, kurie leis mėgautis dokumentika, filmais, muzika ir kitomis pramogomis
 • TV + Viaplay – ne tik moderni daugiakanalė televizija, bet ir daugybę pasaulinio lygio sporto įvykių ar filmų rodanti internetinė platforma „Viaplay“.

Init

Init išmanioji tvSu Init galite ne tik mėgautis išmaniąja televizija, tačiau susikurti paslaugų paketą pagal savo individualius poreikius. Rinkitės

 • Pagrindinį – 7 programos
 • Mini – 21 programa
 • MIDI – 46 programos
 • MAKSI – net 68 programos

Su Init išmaniąja televizija galite mėgautis net 100 (esantys pakete + papildomai užsakomi) skirtingų kanalų iš Init tinklo. Klausykite radijo, mėgaukitės TV archyvu, stebėkite orų prognozes ir pažinkite televiziją iš naujo!

Penki

Penki išmanioji tvTurėdami interneto paslaugą „Penki“, papildomai galite užsisakyti ir išmaniąją televiziją. Suderinus ją su nemokama Web TV (interneto televizija), kurią gaunate su kiekvienu interneto planu, gausite itin plačią galimybių paletę. Mėgaukitės plačiu programų pasirinkimu, mažu mėnesiniu mokesčiu bei dideliu sutarčių lankstumu.

Magnetukas

Magnetukas išmanioji tvMėgaukitės „Magnetukas“ išmaniąja IP televizija, kuri yra teikiama per „Magnetukas“ interneto liniją jau dabar! HDMI laidu prie televizoriaus prijungiama išmanioji televizija leis mėgautis ne mažiau nei 20-čia TV kanalų. Prieinamų kanalų dydį praplėskite iki 56 kanalų. Paslaugų paketai:

 • MINI – 20 kanalų
 • Bazinis – 50 kanalų

Naujiena! Norint žiūrėti išmaniąją „Magnetukas“ televiziją, nebūtina turėti išmaniosios TV priedėlį. Į LG bei Samsung, Sony, Sharp ir kitų gamintojų išmaniuosius televizorius, kuriuose yra įrašyta arba galima įrašyti „Smart IPTV“ programėlę, galimas skaitmeninis suderinimas.

Dažniausiai užduodami klausimai
Kokie yra skaitmeninės televizijos privalumai?
Ši televizija leidžia stebėti aukščiausios kokybės vaizdą ir mėgautis įvairiomis pramogomis, ypač, kuomet kalbame apie išmaniąją skaitmeninę TV. Rinkitės subtitrus, transliacijos kalbą, stebėkite įrašus, atsisukite senas laidas, praleiskite reklamas. Visa tai – skaitmeninės TV privalumai.
Kokios yra skaitmeninės televizijos kainos?
Skaitmeninės TV pasiūlymų yra tikrai daug. Kadangi šią paslaugą tiekia ne viena įmonė, tai tų pasiūlymų Markestro.lt gali palyginti virš 200. Mažiausios kainos prasideda vos nuo 3,00€/mėnesiui, tačiau kreipkitės į mus, kad mūsų specialistai galėtų rasti pigiausią variantą būtent jums.
Kokie televizijos tiekėjai siūlo skaitmeninę televiziją?
Šiuo metu Markestro.lt gali jums pasiūlyti Splius, Telia, Init, Penki, Magnetukas tiekėjų paslaugas.
 • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 13:42
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus