Geriausi Splius interneto ir televizijos pasiūlymai

Pasiūlymai nuo 3,00 €/mėn
Markestro: Interneto ir televizijos tiekėjai vienoje vietoje

Sužinokite geriausius Splius pasiūlymus

Gedimai ir techninė pagalba Splius klientams:

Splius internetas ir televizija

Splius internetas ir televizijaSplius – daugiau nei 20 metų patirtį sukaupęs „Markestro“ partneris. Ši telekomunikacijų įmonė veiklą vykdo 8 šalies miestuose, Šiaulių ir Klaipėdos apskrityse. Iš plataus asortimento galite rinktis skirtingų tipų interneto ryšį ir televiziją. Sparta, naudojimo galimybėmis besiskiriantis internetas, televizijos kanalų įvairovė, pasiekiamumas lengvai patenkins jūsų namų ir verslo poreikius.

Televizijos rūšys. Iš šio tiekėjo jūsų namus ar įmonę gali pasiekti kabelinė analoginė, kabelinė skaitmeninė arba skaitmeninė išmanioji transliacija. Tokie televizijos tipai pasižymi skirtingomis galimybėmis ir privalumais.

Kabelinė analoginė televizija pasižymi stabilumu ir mažiausia kaina. Klientams siūlomi du pagrindiniai paketai – 15 ir 48 populiariausių programų. Skaitmeninė transliacija, taip pat pasiekiama kabeliu, užtikrina 69 paprastų ir dar 20 HD kokybės kanalų pasiūlą. Didžiąją dalį šių programų galite užsakyti ir savo verslui.

Kiekvienas skaitmeninės televizijos planas užtikrina išskirtinę transliacijos kokybę. Dėl jos atsiskleidžia geriausios modernių televizorių savybės. Tokia transliacija yra stabili ir greita. Splius rūpinasi, kad galėtumėte laisvai keisti programų įgarsinimo ar subtitrų kalbą, naudotis kanalų gidu.

Išmanioji televizija – moderniausias sprendimas, siūlantis virš 100 skirtingų programų. Jas galite žiūrėti jums patogiu metu. Tokia transliacija leidžia stabdyti, persukti laidas ar filmus, naudotis įrašų archyvu.

Interneto tipai. Šios bendrovės internetas pagrindine tiekiamas optiniais kabeliais. Tai – išskirtinį greitį užtikrinanti technologija. Namams ar įmonei galite rinktis iš 4 skirtingų planų. Kiekvienas planas užtikrina neribotą duomenų siuntimą.

Šviesolaidinis interneto ryšys taip pat gali būti tiekiamas ir bevieliu būdu. Tam tereikia specialaus maršrutizatoriaus, kurį galite įsigyti ar išsinuomoti iš Splius. Pasirinkę ilgesnės trukmės terminuotą sutartį ar pasinaudoję akcijos pasiūlymu, galite įranga pasirūpinti gerokai pigiau. Tokiais atvejais sumažėja ir paslaugų įvedimo kaina, abonentinis mokestis.

Šviesolaidžiu tiekiamas internetas lengvai derinamas su televizija. Abi paslaugas užsisakę iš šio tiekėjo, galite papildomai sutaupyti. Patikėdami planų parinkimą ir techninių galimybių vertinimą „Markestro“, laiką galėsite skirti svarbesnėms užduotims.

Splius televizija ir internetas – puikus pasirinkimas, jei norite naudotis visais šiuolaikiškų technologijų privalumais. Nepriekaištinga kokybė, atsakingas požiūris į paslaugų teikimą, lanksti kainodara – tai, kas leis džiaugtis pasirinkimu kasdien.

Dažniausiai užduodami klausimai
Kas yra maršrutizatorius?
Maršrutizatorius – tai įrenginys, kuris skirsto interneto ryšį ir jį skleidžia. Maršrutizatorius laidinį ryšį paverčia į Wi-Fi signalą, o prie jo prijungus laidą – galima bet kurį įrenginį sujungti su internetu. Tad, trumpai tariant, maršrutizatorius yra tas įrenginys, kuris leidžia naudotis internetu.
Kokios yra šviesolaidinio interneto kainos?
Splius turi ne vieną šviesolaidinio interneto paslaugų planą. Mažiausios, iki 100 Mb/s greitaveikos internetas kainuoja 8 eurus per mėnesį, o sparčiausias, iki 1Gb/s internetas – 24 eurus per mėnesį.
Kuo skiriasi analoginė kabelinė nuo skaitmeninės?
Prijungimo būdu ir atkuriamo vaizdo kokybe. Kabelinė analoginė televizija veikia su analoginio signalo pagalba. Jis negali atkurti itin aukštos raiškos vaizdo.Skaitmeninė televizija veikia patikimiau, perduoti galima itin aukštos kokybės vaizdą (FULL HD, net 4K). Signalas dažniausiai perduodamas skaitmeniniu (interneto) tinklu.
  • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 14:28
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus