Raskite geriausią interneto tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,90 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
 • Telia
 • Elektrum
 • Init
 • Enefit
 • Penki
 • FastLink
 • Splius
 • Baltneta
 • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Kas yra šviesolaidis ir šviesolaidinis internetas?

Šviesolaidis – labai plonas kabelis iš vienos, ar daugiau stiklo gijų, kurio dėka mes šiandien vartojame sąvoką ‚,šviesolaidinis internetas“. Dėl visiško vidaus atspindžio, juo yra perduodama šviesa. Technikoje šviesolaidis vis sparčiau tapo naudojamas informacijai perduoti. Šviesolaidinis internetas atvėrė naujus kelius į duomenų perdavimą bei gavimą - jis garantuoja maksimalų perduodamų duomenų saugumą, bei itin didelę spartą. Šviesolaidinis internetas Vilniuje bei Kaune neturi jokių laiko ir atsisiųstų bei išsiųstų duomenų apribojimų. "Markestro" padės jums išsirinkti geriausią tiekėją, ir atvers jums visiškai naujas kokybės galimybes, tokiomis pačiomis arba netgi mažesnėmis kainomis, nei pas tiekėją. 

Šviesolaidinio interneto kainos

Šiuolaikiško šviesolaidinio interneto kainą lemia keli veiksniai. Svarbiausi iš jų visų – ryšio sparta ir tiekėjas, sutarties trukmė bei konkurencija konkrečiame regione. Pati interneto tiekimo bendrovė gali pasiūlyti tikrai patrauklią kainą. Tačiau ypatingai žemą kainą patartina visuomet vertinti kritiškai. Kaip ir bet kurioje kitoje srityje, kokybė reikalauja didesnių sąnaudų.

Norėdami ypatingai sumažinti kainą, kai kurie tiekėjai naudoja pigesnes technologijas. Pavyzdžiui, kai kuriais atvejais puikios kokybės šviesolaidinis internetas įvedamas tik iki daugiabučio namo laiptinės. Į pačius butus internetas patenka per paprastus vytos poros laidus. Taigi, namuose iš tiesų naudojamas dalinis šviesolaidinis interneto ryšys,.

Kita gudrybė – pasiūlyti naudotojui patrauklios kainos, bet žemos kokybės šviesolaidinio interneto kabelius. Tokiu atveju pats ryšys gali būti stabilus, greitas, tačiau šiuos privalumus prislopina prastos tiekimo medžiagos. Panašią meškos paslaugą padaro ir pigiausi interneto perdavimo, paskirstymo įrenginiai.

Visiškai priešingai elgiasi kokybiškas paslaugas teikiantys specialistai. Jie kabelius tiesia iki pat reikiamo kištukinio lizdo ir pasiūlo patikimus interneto ryšio skirstymo prietaisus. Tokiais atvejais galima džiaugtis nuo 100 iki 1000 mbps siekiančia ryšio sparta.

Atpažinti skirtingų technologijų naudojimą nėra labai paprasta, nes tiekėjai apie tai dažniausiai nutyli, todėl prieš nuspręsdami rinktis vieną ar kitą tiekėją galite pasikonsultuoti su patyrusiais „Markestro“ ekspertais. Jie ne tik patars, kokį variantą rinktis geriausia, bet ir paaiškins visus kokybiško šviesolaidžio ryšio tiekimo niuansus. Tokiu būdu žinosite, už ką mokate pinigus. 

Šviesolaidinio interneto įdiegimas Vilniuje, Kaune ir visoje Lietuvoje

Šviesolaidinio interneto populiarumas šiandien sparčiai auga. Didžiuosiuose mūsų šalies miestuose esama ir vietinių, ir visoje Lietuvoje žinomų tiekėjų. Šviesolaidinis internetas Vilniuje tiekiamas visuose mikrorajonuose, netgi priemiestyje. Panaši situacija ir kituose didesniuose miestuose. Tačiau tarp daugybės virtualaus ryšio tiekėjų yra tokių, kurie naudoja pigesnius interneto tiekimo būdus.. Pavyzdžiui, jie drąsiai tiesia kokybiškus kabelius iki laiptinės, o butuose panaudoja paprastus laidus. Todėl visus tiekėjus reikėtų vertinti atsargiai.

Kalbant apie šio tipo interneto ryšį verta žinoti, kad jis aktualiausias daugiabučių gyventojams. Šviesolaidinis internetas Vilniuje ir kituose šalies miestuose tiekiamas plačiai, bet tik esant tam tikroms sąlygoms. Daugeliui gyventojų aktuali interneto tiekimo kaina. Ją lemia kokybė, greitis, stabilumas (gedimų dažnis), tiekėjo reakcija į gedimus, aptarnavimo įpročiai. Būtent dėl kainos svarbos ir atsiranda įvairių pigesnių interneto tiekimo sprendimų.

Šviesolaidinis internetas Vilniuje, Kaune bei kituose šalies miestuose gali būti įvedamas ir individualių namų teritorijoje. Tačiau toks noras lemia gerokai didesnes tiekėjo sąnaudas. Jos neretai perduodamos pačiam klientui – sudaroma paslaugos įvado sąmata, kurią turi padengti būsimas interneto naudotojas. Būtent dėl aukštos kainos šviesolaidiniu ryšiu naudojasi mažai individualiuose namuose gyvenančių žmonių. Tai – dar vienas įrodymas, kokios svarbios yra išlaidos paslaugai teikti ir gauti.

Interneto įvedimo daugiabučiuose namuose išlaidas padengia patys tiekėjai.  Todėl šviesolaidinis internetas Kaune, Vilniuje ar kitų miestų mikrorajonuose dažniausiai kainuoja mažiau nei apylinkėse. Čia jis ir populiaresnis kitokių tipų interneto ryšį. Gali būti, kad po kelių metų šviesolaidinio interneto įvedimo kainos keisis. Tačiau kol kas individualių namų gyventojai galipasirinkti ir kitokio tipo interneto ryšį. Kuris iš jų verčiausias dėmesio, apsispręsti tikrai galima pasitarus su „Markestro“ interneto ekspertais. 

Populiariausi šviesolaidinio interneto tiekėjai

Splius šviesolaidinis internetasSplius – Šiaulių ir Klaipėdos miestų bei apskričių interneto naudotojai puikiai žino „Splius“ vardą. Spartus internetas už labai gerą kainą yra tos vertybės, kurias šis tiekėjas itin gerai perteikia savo paslaugų planuose. Net iki 650 Mbps spartos šviesolaidinis internetas gali būti jūsų už pakankamai nedidelį mokestį. Galėsite žiūrėti aukščiausios raiškos filmus, siųsti ir siųstis duomenis, žaisti žaidimus ir užsiimti bet kokia interaktyvia veikla internete be jokių suvaržymu. Iš ko galima rinktis? Štai šviesolaidinio interneto planai, kuriuos siūlo Splius:

 • EO – greitaveika iki 100 Mbps su 80 Mbps greitaveika užsienyje
 • EA – greitaveika iki 100 Mbps su 100 Mbps greitaveika užsienyje
 • EC – greitaveika iki 350 Mbps
 • ED – greitaveika iki 650 Mbps

Penki šviesolaidinis internetasPenki – seniau žinomas „Skynet“ pavadinimu, tiekėjas „Penki“ yra neatsiejamas nuo inovacijų, pažangių techninių sprendimų ir itin spartaus interneto. Pirmieji Lietuvoje pradėję tiekti šviesolaidinį internetą, „Penki“ ruošiasi visiškai atnaujinti savo tinklą ir pradėti tiekti daug spartesnį internetą negu tas, kuris yra prieinamas rinkoje. Šiuo metu šio tiekėjo paslaugomis gali naudotis tik Vilniaus gyventojai, tačiau įtikti sostinės vartotojams nėra lengva. Būtent todėl, net didžiausiame Lietuvos mieste sėkmingai įsitvirtinęs ir besiplečiantis „Penki“ tinklas įrodo, kad šis tiekėjas turi ką pasiūlyti. Šviesolaidinio interneto planai (su kuriais gaunate nemokamą WEB TV – interneto televiziją)

 • Go (100 Mbps išsiuntimo ir parsiuntimo sparta)
 • Run (1 Gbps išsiuntimo ir 500 Mbps parsiuntimo sparta)
 • Fly (1 Gbps išsiuntimo ir parsiuntimo sparta)

Telia šviesolaidinis internetasTelia – Telia šūkis „Visada internetas!“ puikiai atspindi ne tik kompanijos viziją užtikrinti puikų ryšį savo klientams, tačiau ir platų pasirinkimo spektrą. Greičiausias „Telia“ šviesolaidinis internetas išvysto 1 gigabito per sekundę spartą, todėl greičio tikrai netrūks. „Markestro“ džiaugiasi galėdami pasiūlyti jums paslaugas iš, ko gero, didžiausio interneto tiekėjo ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame Pabaltijo regione. Šį internetą galima suderinti su išmaniąja televizija ir užsisakyti paslaugų paketą itin gera kaina. Galite rinktis iš:

 • Iki 100 Mbps spartos interneto
 • Iki 300 Mbps spartos interneto
 • Iki 1 Gbps spartos interneto

Init šviesolaidinis internetasInit – „Markestro“ sėkmingai bendradarbiauja su vienu iš populiariausių ir patikimiausių šviesolaidinio interneto tiekėjų visoje Lietuvoje – „Init“. Ilgą patirtį bei platų klientų ratą turintys „Init“, savo klientams siūlo ne tik puikią išmaniąją televiziją su daug kanalų, tačiau ir šviesolaidinį internetą, kurio sparta gali siekti net 1 gigabitą per sekundę! Moderni įranga, patrauklios kainos bei puiki galimybė prisijungti televizijos paslaugą – visa tai, dėl ko verta rinktis būtent šį tiekėją. Šiuo metu „Init“ siūlo keturis skirtingus šviesolaidinio interneto planus savo klientams:

 • Mini (sparta iki 50 Mbps)
 • Midi (sparta iki 100 Mbps)
 • Maksi (sparta iki 300 Mbps)
 • Super Maksi (sparta iki 1 Gbps)

Fastlink šviesolaidinis internetasFastlink – jau virš 15 metų sėkmingai dirbanti „Fastlink“ teikia įvairias paslaugas, tarp kurių yra ir greitas bei galimybes atveriantis šviesolaidinis internetas. Gerokai daugiau nei 20 tūkstančių vartotojų aptarnaujanti bendrovė turi platų teikiamų paslaugų spektrą, todėl beveik kiekvienas vartotojas ras tai, ko nori. Puikus kainos ir kokybės santykis, paslaugos tiek privatiems klientams, tiek verslui leido šiam tiekėjui įsitvirtinti sostinėje, kur jie ir teikia savo paslaugas. Šiuo metu prieinami „Fastlink“ šviesolaidinio interneto planai:

 • Optimalus (duomenų perdavimo sparta – 100 Mbps)
 • Spartusis (duomenų perdavimo sparta – 300 Mbps)
 • Greičiausias (duomenų perdavimo sparta – 1000 Mbps)
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokie yra šviesolaidinio interneto privalumai?
Didžiausias ir svarbiausias šviesolaidinio interneto privalumas yra milžiniška sparta (greitaveika). Šiuo metu tai yra greičiausias prieinamas interneto tipas, galintis išvystyti net 1 Gbps spartą. Šviesolaidinis internetas tinka ir darbui, ir pramogoms bei laisvalaikiui.
Kokia yra šviesolaidinio interneto kaina?
Jeigu jus domina šviesolaidinio interneto planų kaina – drąsiai kreipkitės į mus nurodytais kontaktais arba palikite užklausą, kad mes su jumis susisiektume. Pažiūrėsime, kurie šviesolaidinio interneto tiekėjai pasiūlys žemiausią kainą ar galbūt, kur taikomos nuolaidos.
Kokie tiekėjai teikia šviesolaidinį internetą?
Telia, Splius, Penki, Init, Fastlink yra tie tiekėjai, kurie gali pasiūlyti šviesolaidinio interneto planus.
 • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 12:57
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus