Raskite geriausią interneto tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,90 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
 • Telia
 • Elektrum
 • Init
 • Enefit
 • Penki
 • FastLink
 • Splius
 • Baltneta
 • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai
 • Pradžia
 • Internetas namams | Markestro.lt

Internetas namams

Namai be interneto šiandien – tikra retenybė. Ryšys tiesiog būtinas kasdieniam bendravimui ir pramogoms. Ypač palankiomis sąlygomis internetą namams galite įsirengti naudodamiesi „Markestro“. Patikimi skirtingų miestų tiekėjai garantuoja aukščiausią paslaugų kokybę, o stipriai parengti specialistai pasirengę atrinkti geriausius pasiūlymus pagal individualius jūsų poreikius.

Miestas ir adresas. „Markestro“ bendradarbiauja su patikimais populiariausiais tiekėjais, internetą siūlančiais visoje Lietuvoje. Vilnius, Kaunas ar kiti miestai pasižymi skirtingomis techninėmis galimybėmis. Be to, priklausomai nuo miesto kartais skiriasi ir to paties tiekėjo siūlomi planai. Tikslus jūsų adresas padeda iškart atrasti būtent jums prieinamas interneto paslaugas.

Namo tipas. Interneto tiekimo įmonės orientuojasi į skirtingus klientus. Vienos paslaugas teikia tik daugiabučiams, kitos – ir individualiems namams. Nuo šios ypatybės gali priklausyti galutinė interneto kaina. Svarbu ir tai, kad namų tipai sufleruoja apie pasiekiamas technologijas. Pavyzdžiui, nuosaviems namams užmiestyje lengviausiai prieinamas bevielis arba plačiajuostis interneto ryšys.

Internetas namams

Naudojimosi ypatumai. Jei dažniausiai naršote naudodami išmanųjį telefoną ar kitą mobilų įrenginį, geriausias pasirinkimas – belaidis internetas. Toks mobilus ryšys puikiai tinka, jei prie tinklo prisijungiate mieste, keliaudami.

Jei pasirenkamas mobilusis internetas namams, reikėtų iš anksto aptarti galimus duomenų siuntimo limitus. Jie paprastai siekia nuo keliasdešimties iki kelių šimtų gigabaitų per mėnesį. Tam tikras planas gali būti ir neribotas. Tokius planus namams, be dabartinės ir laikinosios sostinių, neretai siūlo Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys bei kiti didmiesčiai.

Greitaveika. Kiekvieni namai turi savitus poreikius interneto spartai. Greičiausias šiuo metu – šviesolaidinis tinklas. Nuo jo dažnai nedaug atsiliek 4G LTE  interneto ryšys. Privatiems klientams dažniausiai siūlomi planai nuo kelių iki 600 Mbps. Kai kur ryšio sparta siekia ir 1 Gbps.

Kaina. Internetas gali kainuoti nuo kelių iki keliasdešimt eurų per mėnesį. Kaina priklauso nuo technologijos, reikiamos įrangos, greitaveikos ir kitų veiksnių. Namų naudotojams tiekėjai dažnai taiko nemažas nuolaidas. Pigiausias pasiūlymas paprastai siūlo mažiausią greitaveiką, tačiau akcijos metu galite užsakyti išties spartų ir stabilų ryšį.

Interneto ryšio tipas. Visi aukščiau išvardyti pasirinkimo veiksniai nulemia, koks interneto tipas jums yra geriausias. Priklausomai nuo techninių, finansinių galimybių ir poreikių, savo namams galite rinktis bet kurį ryšio tipą – mobilųjį, plačiajuostį, šviesolaidinį. Verta atsiminti, kad internetas jūsų kompiuterį arba kitą įrenginį gali pasiekti dviem keliais: per laidus arba bevieliu (wi–fi) būdu.

Šviesolaidinis namų internetas

 • Apibendrinant kiekvieno tipo ypatybes, pigiausias internetas nebūtinai yra pats lėčiausias. Pavyzdžiui, šviesolaidinis interneto ryšys – vienas moderniausių, saugiausių, sklandžiausių ir sparčiausių. Ši patikima technologija paplitusi gana plačiai, todėl tai – patogus pasirinkimas daugeliui daugiabučių namų gyventojų. Šviesolaidinis internetas gali pasiekti ir individualių namų gyventojus – kaip jau minėta, tai priklauso nuo tiekėjų galimybių.

Plačiajuostis

 • Plačiajuostis internetas yra taip pat plačiai naudojama, bet senesnė technologija. Dėl vyriausybės vykdyto plėtros projekto ji pasiekia daugumą Lietuvos vietų. Toks ryšys yra stabilus, tačiau lėtesnis. Neretai jis yra brangesnis nei šviesolaidinis. Tai – geras pasirinkimas, jei gyvenate atokesnėje šalies vietovėje.

Mobilusis

 • Mobilusis (4G) interneto ryšys šiandien išgyvena aukso amžių. Dabar jį galite rinktis ne tik naršydami mieste ar kelionių metu, bet ir namuose. Ši technologija perduoda duomenis nuo lauke esančio specialaus siųstuvo iki signalą priimančio įrenginio (arba išorinės stiprinimo antenos). Mobilaus interneto galimybės kartais nėra tokios įspūdingos, kaip šviesolaidinio, nors neretai gali jį ir nurungti. Tai – geriausias sprendimas, jei kiti ryšio tipai yra per brangūs, nepasiekia jūsų namų ar tiesiog neužtikrina pageidaujamo greičio.

Bevielis (belaidis)

 • Bevieliu (wi-fi) ryšiu galite naudotis pasirinkę konkretų šviesolaidinio ar plačiajuosčio interneto planą. Taip pat būtinai pasirūpinkite maršrutizatoriumi, kuris užtikrins nevaržomą interneto prieigą į visus įrenginius. Jeigu įrangą gausite nemokamai – tai bus bene pigiausias pasirinkimas, o interneto greitį pasirinksite pagal savo poreikius bei finansines galimybes.

Namų interneto pasiūlymai

Per „Markestro“ užsakomas internetas namams padeda sutaupyti brangaus laiko bei energijos. Čia galite gauti visą informaciją apie jus dominantį pasiūlymą, atrasti patikimiausius tiekėjus, pasinaudoti ypatingomis nuolaidomis. Su profesionalo pagalba pasirinktas internetas – tai paslauga, kuri leis visuomet naršyti patogiai, pigiai ir greitai.

Populiariausių interneto tiekėjų planai namams

Telia

Telia internetas namamsDvi telekomunikacijų verslo galiūnės „Teo“ ir „Omnitel“ susijungė bei suformavo patį didžiausią interneto paslaugų tiekėją ne tik Lietuvoje, bet ir visame regione. Telia pasiūla internetui į namus yra tikrai didelė, todėl pasirinkti tikrai bus iš ko. Markestro sėkmingai bendradarbiauja su šia kompanija ir gali pasiūlyti (pagal technines galimybes) įsivesti šviesolaidinį, mobilųjį arba hibridinį internetą į jūsų namus.

 • Šviesolaidinis Telia internetas – pats greičiausias interneto tipas, kuris labiausiai prieinamas miestų ir didesniųjų gyvenviečių gyventojams. Planai skirstomi pagal greitaveiką. Iki 1Gb/s; Iki 300 Mb/s; Iki 100 Mb/s.
 • Mobilusis Telia internetas – Iki 99% Lietuvos teritorijos dengiantis „Telia“ mobilusis 4G internetas leis mėgautis sklandžiu naršymu visur. Rinkitės planą pagal duomenų kiekį 50 GB, 100 GB, 200 GB arba Neriboti GB ir naršykite be ribų.
 • Hibridinis (plačiajuostis + 4G) internetas – skirtas spartesniam naršymui tiems vartotojams, kurie neturi techninių galimybių rinktis šviesolaidį. Rinkitės iki 100Mb/s spartos planą arba tokios pat spartos planą ir net 55 TV kanalus.

Penki

Penki internetas namams„Penki“, seniau žinoma kaip „Skynet“ – viena iš didžiausių interneto paslaugų tiekėjų sostinėje. Siūlanti savo klientams tiek šviesolaidinį, tiek mobilųjį internetą, „Penki“ daug investuoja į įrangos tobulinimą bei inovacijas, todėl jų klientai turi vieną sparčiausių internetų Lietuvoje. Visi besinaudojantys „Penki“ interneto paslaugomis, taip pat turi prieigą ir prie interneto televizijos, kuri rodo svarbiausius ir populiariausius kanalus.

Šviesolaidinio interneto planai:

 • Go (iki 100 Mb/s) + nemokama Web TV (interneto televizija)
 • Run (iki 1Gb/s atsiuntimo sparta) + nemokama Web TV (interneto televizija)
 • Fly (iki 1Gb/s atsiuntimo ir išsiuntimo sparta) + nemokama Web TV (interneto televizija)

Mobilaus interneto planai (galimi tik kartu užsisakius šviesolaidinio interneto planą)

 • Go + 4G
 • Run + 4G
 • Fly + 4G

Splius

Splius namų internetasDaugiausiai Klaipėdoje ir Šiauliuose klientus aptarnaujantis „Splius“ yra vienas didžiausių regioninių tiekėjų Lietuvoje. Ilgametė patirtis šioje sferoje ir daugybė techninių inovacijų pasiekia „Splius“ klientus greito ir kokybiško ryšio forma. Norėdami užsisakyti šio tiekėjo paslaugas, galite rinktis šviesolaidinį internetą arba bevielį ryšį.

Šviesolaidinio interneto planai:

 • EO (80 Mb/s /100 Mb/s)
 • EA (iki 100 Mb/s)
 • EC (iki 350 Mb/s)
 • ED (iki 650 Mb/s)

Jie yra įrengiami pagal technines galimybes bei jūsų poreikį. Na, o bevielio interneto planai Midi (Iki 5 Mb/s), Maxi (Iki 10 Mb/s) bei Maxi+8 (Iki 15 Mb/s) tiks neturintiems techninių galimybių rinktis šviesolaidį arba norintiems internetą pasiimti kartu su savimi į iškylas ar keliones.

Fastlink

Fastlink namų internetasSostinės gyventojai turi galimybę rinktis ne tik iš visoje Lietuvoje, tačiau ir išskirtinai šiame mieste dirbančių operatorių. „Fastlink“ – vienas iš geriausių tiekėjų Vilniuje, aptarnaujantis per 20 tūkstančių vartotojų. Galite rinktis iš trijų šviesolaidinio interneto planų bei juos derinti kartu su išmaniąja televizija. Neribotas naršymas 24 valandas per parą, nuolat gerinama paslaugų kokybė ir didelė sparta. Tai yra tie dalykai, kuriuos gausite pasirinkę „Fastlink“.

Šviesolaidinio interneto planai:

 • Optimalus <100 Mb/s
 • Spartusis <300 Mb/s
 • Greičiausias <1000 Mb/s

Init

Init namų internetasJeigu kalbėsime apie patirtį tiekiant internetą ir komunikacijos paslaugas Lietuvoje, beveik niekas neturi tokios didelės patirties kaip „Init“. Bendrovė užsiima ir televizijos ir interneto paslaugų tiekimu įvairiose Lietuvos vietovėse. Galite rinktis net iš keturių skirtingų interneto planų namams, kuriuos pasirinkę galėsite naršyti lengvai, greitai ir patogiai!

Interneto planai namams (šviesolaidis)

 • MINI <50 Mb/s
 • MIDI <100 Mb/s
 • MAKSI <300 Mb/s
 • SUPER MAKSI <1 Gb/s

Navigacija puslapyje:

Dažniausiai užduodami klausimai
Kokios interneto kainos namams?
Interneto kainos namams yra įvairios ir priklauso nuo daugelio faktorių. Visų pirma – nuo to, kokia sparta jums reikalinga. Natūralu, kad greito interneto planas bus kiek brangesnis.Visų antra – kainai įtaką daro jūsų lokacija. Tam tikri tiekėjai gali pasiūlyti pigesnį internetą, tačiau, pvz., neaptarnauja klientų jūsų lokacijoje.Markestro.lt palygins visus prieinamus pasiūlymus jūsų vietovėje. Pigiausio interneto kainos prasideda nuo 4,90 eurų per mėnesį.
Iš kokių interneto tiekėjų galiu rinktis?
Jūsų pasirinkimų skaičius priklauso nuo to, kokioje lokacijoje esate.Tačiau Markestro gali pasiūlyti: Telia, Init, Baltneta, Penki, CSC Telecom, Fastlink interneto planus.
Kokį interneto tipą rinktis namams?
Jeigu norite greičiausio interneto namams – rinkitės šviesolaidinį internetą. Jeigu pasirinkimas yra apribotas, nedvejokite rinktis mobilųjį internetą.
 • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 12:03
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus