Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 2,90 Eur/mėn.

Paslauga
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Mes neatstovaujame vieno prekės ženklo. Nuolat sekame rinką ir randame geriausius tarp gausybės pasiūlymų ir tiekėjų.
Sužinokite nemokamai

Neribotas internetas

Neribotas internetas reikalingas tuomet, kai siunčiami dideli duomenų kiekiai . Jau kurį laiką laidinis (tiekiamas šviesolaidžiu, televiziniu laidu, DSL) internetas yra neribotas, o mobilieji operatoriai irgi pamažu ima siūlyti mobilaus neriboto interneto planus savo vartotojams. Kai kurie tiekėjai siūlo neribotą internetą tam tikromis valandomis ar dienomis (pvz., savaitgaliais) arba naudojimuisi konkrečiomis programomis, kai kurie už tam tikrą kainą siūlo ir visiškai neribotą mobilųjį internetą. Neribotas internetas ypač reikalingas kelionėse - ne tik laisvalaikio leidimui (muzikos klausymui, žaidimams), bet ir dalykams, be kurių keliaujant sunku išsiversti, pvz., navigacijai. Mobilusis internetas gali būti naudojamas ir kompiuteriuose su USB modemu. Jums tinkamiausią neriboto interneto planą pasiūlys „Markestro“ komanda.

Neriboto interneto privalumai

Šiandien internetu naudojasi net maži vaikai. Dar daugiau: prie interneto prijungiami netgi namuose turimi buitiniai prietaisai – šaldytuvai, skalbyklės ir panašiai. Tokiame kontekste interneto ryšys darosi tiesiog privalomas kiekvienam šiuolaikišku save vadinančiam žmogui. O kuo geriau suprantame tokio ryšio naudą, tuo aktualesnis mums tampa neribotas internetas.

Juk kiekvienas spustelėjimas pele, kiekvienos nuorodos transliacija kompiuterio ar telefono ekrane pagrįsta tūkstančių bitais užkoduotų duomenų siuntimu į įrenginius. Neatsisiuntę duomenų iš interneto, negalėtume matyti nė vienos raidės norimoje svetainėje. Be to, negalėtume ir bendrauti per „Skype“ ar kitas programas. Jei duomenų kiekis, kurį galima atsisiųsti per mėnesį, savaitę ar dieną yra ribotas, internetas tampa nepatogiu ir brangiu malonumu. Taigi, neribotas internetas kompiuteryje ar telefone yra galimybė mėgautis laisve bet kuriuo paros metu, kad ir kur bebūtumėte.

Neterminuotas internetas: aktualumas auga!

Tokio paslaugos tipo aktualumas auga tiesiog kasdien. Nepaliaujamai tobulėja ir pats interneto ryšys, ir viso virtualioje erdvėje esančio turinio kokybė. Todėl, norint matyti puikų vaizdą ir klausytis aiškių garsų, duomenų į kompiuterį ar telefoną tenka siųstis vis daugiau. Žinoma, į įrenginius patenka skirtingas kiekis duomenų – išmaniesiems telefonams skirtas paprastesnis, lengvesnis turinys, kurio atvaizdavimui reikia mažiau duomenų. Tačiau net ir tokiu atveju neribotas internetas yra nepakeičiamas. Dėl šios priežasties šiandien ir mobiliojo interneto tiekėjai pradeda siūlyti neribotą arba dalinai ribotą duomenų siuntimą.

Šviesolaidinio, dviejų vijų laido ir bevielio interneto, skirto kompiuteriams, tiekėjai jau senokai rūpinasi, kad duomenis galėtumėte laisvai siųstis bet kuriuo paros ar savaitės metu. Laikai, kai buvimą internete tekdavo riboti iki savaitgalio, praeityje. Šiandien ieškant gero tiekėjo tereikia apsispręsti dėl pageidaujamo duomenų siuntimo greičio Lietuvoje ir užsienyje, ryšio tipo, sutarties trukmės.

Tačiau atpažinti gerą mobiliojo interneto pasiūlymą žymiai sunkiau. Pavyzdžiui, neribotas internetas kompiuteryje nepriklauso nuo paros meto. O mobilusis internetas kartais būna neribotas tik, pavyzdžiui, nakties metu. Tiekėjai gali leisti neribotą duomenų siuntimą ir tik savaitgaliais, švenčių dienomis arba paskelbti laikiną akciją.

Be to, jo kaina taip pat gali būti ženkliai didesnė. Skirtis gali ir kokybė – neribotas internetas gali būti kiek lėtesnis, mažiau atsparus trikdžiams. Taigi, tokio interneto pasiūlymus reikėtų vertinti ypatingai atidžiai.

Jei nesate tikri dėl galimybės atpažinti puikų interneto variantą, tinkantį tiek kompiuteriui, tiek išmaniajam telefonui, galite nedvejodami kreiptis į „Markestro“ komandą. Portalo partneriai – tai patikimi, kokybiškas paslaugas teikiantys interneto tiekėjai. Pasinaudoję ekspertų paslaugomis, idealiai jums tinkantį neriboto interneto pasiūlymą galite gauti negaišdami savo laiko ir pastangų. Be to, visuomet galite būti tikri dėl jums palankių, nepriekaištingai vykdomų sutarties sąlygų. 

Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Pvz. +370 600 00000
Informaciją apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą galite rasti čia.
Gauti pasiūlymus