Raskite geriausią interneto tiekėją savo verslui

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,90 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Internetas verslui

Stabilus ir greitas internetas verslui – viena iš sėkmės priežasčių. Kasdien naudojamas ryšys turi užtikrinti nepriekaištingai sklandų ir ekonomišką duomenų perdavimą. Tam, kad greitai surastumėte šiomis savybėmis pasižymintį interneto pasiūlymą, įvertinkite ir su „Markestro“ komanda aptarkite esminius kriterijus. Tai – pasiekiamumas, technologija, sparta ir kaina.

Pasiekiamumas. Adresas, kuriuo plėtojamas jūsų verslas, yra svarbiausias atrankos kriterijus. Nuo šios informacijos priklauso, kokius interneto tiekėjus, technologijas ir planus galite rinktis. Pavyzdžiui, Vilnius ir Klaipėda pasižymi skirtinga paslaugų pasiūla, tiekėjų skaičiumi, techninėmis jų galimybėmis. Svarbu ir tai, ar esate įsikūrę užmiestyje, privačioje teritorijoje, ar miesto centre, tarp daugiabučių pastatų. Labai svarbus paties pastato (biuro) išplanavimas, sienų storis, aukštas ir t.t.

Technologija. Prie interneto prisijungiančių žmonių skaičius, naudojimosi įpročiai, perduodamų duomenų kiekis padeda apsispręsti dėl geriausiai jūsų verslui tinkančios technologijos. Pavyzdžiui, bevielis ryšys yra idealus, jei internetu leidžiate naudotis ir į biurą užsukantiems klientams, ir darbuotojams. Tokiu atveju galite rinktis laidinį internetą su wi–fi maršrutizatoriumi arba mobilųjį 4G internetą.

Jei jums ypatingai svarbus ryšio stabilumas, geriausias pasirinkimas – šviesolaidinis tinklas. Šio tipo internetas verslui leidžia lengvai ir greitai siųsti didelius duomenų kiekius.

Sparta. Minėtas optinis internetas šiandien pasižymi greičiausiu duomenų perdavimu. Galingiausi planai siūlo naudotis net 1 gigabito per sekundę sparta. Žinoma, tokios paslaugos galimybės priklauso nuo tiekėjų, įrangos.

Jei įsikūrėte atokiau nuo miesto, jums gali tikti plačiajuostis ryšys. Toks internetas leidžia perduoti duomenis maždaug iki 19 Mbps greičiu. Pasirinkę hibridinį (plačiajuostį ir 4G) variantą, galėsite naudotis iki 100 Mbps siekiančia sparta (priklausomai nuo vietovės). Daugiausiai greičio galimybių suteikia Kaunas, sostinė bei kiti didmiesčiai, bet tiekėjai kasdien gerina ir infrastruktūrą užmiesčiuose. Geriausias sąlygas savo verslui (biurui) galite aptarti su „Markestro“ specialistais.

Kaina. Išlaidos internetui priklauso nuo to, kokio galingumo planai pasirenkami. Įtakos turi ir technologija, įranga, sutarties tipas (terminuota arba neterminuota). Paprastai verslui taikomos kitos kainos nei privačiam naudojimui.

Pigiausi interneto planai verslui, įmonėms

Jei norite, kad internetas verslui ar jūsų įmonei kainuotų mažiau, pasiteiraukite apie šiuo metu galiojančias akcijas. Nuolaidų metu per „Markestro“ siūlomas pigiausias didesnės spartos internetas. Tokiu būdu jūsų verslas klientams galės suteikti daugiau naudos. Juk galingas, pigus, sklandus internetas – tai galimybė siekti sėkmės greičiau, patogiau ir efektyviau. 

Interneto tiekėjai verslui

Baltneta versluiBALTNETA internetas verslu

Geriausias pasirinkimas tiems, kurie siekia, kad internetas veiktų kokybiškai, sklandžiai, greitaveika būtų didelė, o išsiųsti ir atsiųstų duomenų kiekis neribojamas. BALTNETA ne tik siūlo šviesolaidinį internetą, kurio greitaveika gali pasiekti iki 500 Mb/s, tačiau taip pat techninę pagalbą darbo valandomis ir po jų. Tai – ypač svarbu verslui, kuris negali sustoti dirbti tik dėl interneto trukdžių. BALTNETA taip pat siūlo bevielio interneto galimybes verslui. Šio tipo interneto greitaveika siekia iki 5 Mb/s, 8 Mb/s, 10 Mb/s arba 15 Mb/s. Galiausiai, verslo poreikiams siūlomas ir plačiajuostis internetas, kurios greitis: 4 Mb/s, 6 Mb/s, 8 Mb/s arba 10 Mb/s.

Plačiau apie BALTNETA tiekėją rasite ČIA


CSC TELECOM internetas verslui

CSC TELECOM siūlo įvairiausius interneto planus puikiomis sąlygomis. Daugiau nei keli tūkstančiai verslo klientų kasdien pasitiki CSC TELECOM LIETUVA ryšiu.

Verslo klientai visoje šalyje gali rinktis įvairiam įrenginių kiekiui aptarnauti skirtus, įvairios greitaveikos šviesolaidinio interneto planus. Ekonomiškiausi planai pasižymi 40-60 Mb/s sparta, o galingiausieji išvysto net 1Gb/s.

Vartotojams taip pat siūlomos mobilaus interneto paslaugas planšetiniams arba nešiojamiems kompiuteriams bei mobiliesiems telefonams. 

Plačiau apie CSC TELECOM tiekėją rasite ČIA


Telia verslui

TELIA internetas verslui

Puikus pasirinkimas, kadangi įmonės siūlomas šviesolaidinis internetas, kurio sparta siekia iki 1 Gb/s – pats greičiausias šiuo metu egzistuojantis pasirinkimas kurį siūlo TELIA savo klientams. Naudojant maršrutizatorių prie vieno tinklo galima prijungti net kelis arba kelioliką įrenginių. Žinoma, tokiu atveju labai svarbu pasirinkti didesnę greitaveiką turintį internetą. Verslui puikiai pasitarnauja ir nešiojamas 4G internetas, kuris leidžia būti laisvu ir išmaniu, kad ir kur esate. Kadangi šiais laikais dažnam darbuotojui suteikiama galimybė dirbti nuotoliniu būdu – efektyviai veikiantis, greitas ir lankstus internetas yra būtinas kiekvienam. Tiek biurui, tiek namams. TELIA šviesolaidinio interneto greitaveika iki 100 Mb/s, iki 300 Mb/s arba iki 1 Gb/s.

Plačiau apie TELIA tiekėją rasite ČIA


Splius versluiSPLIUS internetas

Puikus pasirinkimas Šiaulių bei Klaipėdos verslams, kurie ieško geriausio kainos bei kokybės santykio patenkinančio inovatyvaus verslo poreikius. Verslo poreikiams patenkinti labiausiai rekomenduojamas šviesolaidinis internetas, kurio greitaveika siekia net iki 600 Mb/s. Jeigu esate inovatyvi įmonė, kuri skatina darbuotojus ne tik dirbti, tačiau ir ilsėtis – žiūrėkite geriausios raiškos filmus tiesiogiai. SPLIUS šviesolaidinio interneto, kuris dažniausiai pasirenkamas verslo poreikiams patenkinti, greitaveika: iki 100 Mb/s, iki 350 Mb/s arba iki 650 Mb/s. Pasirašius terminuotą sutartį pavyks sumokėti mažiau, tad taupykite, kai tai daryti yra taip paprasta.

Plačiau apie SPLIUS tiekėją rasite ČIA


Fastlink versluiFASTLINK šviesolaidinis internetas

Geras pasirinkimas verslui ir biuro poreikiams patenkinti. Siūlome rinktis vieną iš interneto planų, kuris skiriasi greitaveika: 100 Mb/s, iki 300 Mb/s arba iki 1 Gb/s. Verslininkai savo biurams dažniausiai renkasi paskutinį variantą, kadangi tokiu atveju sėkmingai pavyks aptarnauti visą biurą. Žinoma, tam būtinas ir puikus maršrutizatorius, kuris garantuos, kad tinklo bangos bus paskirstytos po visas patalpas ir internetas puikiai veiks, kad ir kurioje vietoje esate. Jeigu komercinėse patalpose yra ir TV – tokiu atveju verta užsisakyti interneto +  televizijos paslaugas. Sumokėsite mažiau, paslaugų gausite daugiau!

Plačiau apie FASTLINK tiekėją rasite ČIA


Init versluiINIT šviesolaidis internetas

Puikus pasirinkimas verslui, kadangi tai pats greičiausias interneto tipas kurį siūlo INIT. Šio internet tipas geba aptarnauti biurus, sporto klubus, grožio paslaugas siūlančias vietas ir panašiai. INIT šviesolaidinis internetas teikiamas per kelias skirtingas greitaveikas, tad pasirinkite tą variantą, kuris geriausiai patenkina Jūsų verslo poreikius ir garantuoja, kad visi besinaudojantys internetu galės džiaugtis puikios kokybės greičiu: 50 Mb/s, 100 Mb/s, 300 Mb/s ir 1 Gb/s. INIT siūlo ne tik greitą internetą, tačiau ir efektyvią pagalbą, kai jos labiausiai reikia. Jeigu norite, kad Jūsų verslas niekada neturėtų pertraukų – tokiu atveju rinkitės INIT.

Plačiau apie INIT tiekėją rasite ČIA


Penki versluiPENKI šviesolaidis internetas verslui

Geriausias pasirinkimas, kai norisi ypač greito interneto už konkurencingą kainą. Pagal poreikius PENKI siūlo net kelis interneto planus, tad rinkitės Jums labiausiai priimtiną: „Business GO“ iki 100 Mb/s, „Business RUN“ iki 500 Mb/s arba „Business FLY“ iki 1 Gb/s. PENKI siūlo nuolatinę interneto tinklo priežiūrą, tad tai labai džiugina, kadangi verslui svarbu būtina visada online. Užsisakius kurį nors iš dviejų paskutinių planų taip pat nemokamai duodamas maršrutizatorius, kuris paskirstys interneto bangas po visą patalpą ir leis džiaugtis efektyviu internetu kiekvienoje biuro vietoje.

Plačiau apie PENKI tiekėją rasite ČIA

Dažniausiai užduodami klausimai
Kokie yra interneto verslui privalumai?
Internetas verslui yra orientuotas į efektyvumą bei optimalų veikimą. Prie privalumų verslui vertėtų priskirti tai, kad internetas verslui dažniausiai pritaikomas labai plačiam įrenginių spektrui ir dideliam skaičiui. Be to, šie sprendimai pasižymi ypatingai aukštu palaikymu, tad „pakibimai“ ar kitos problemos turėtų nevarginti.
Kaip greitai yra integruojamas internetas į biuro aplinką?
Viskas priklauso nuo poreikių ir reikalingų darbų gausos. Kai kada internetas galėtų būti integruojamas per vieną dieną, o kai kada gali reikėti ir daug daugiau laiko.
Kokia yra mažiausia verslo interneto kaina?
Mažiausio neriboto interneto verslui ir darbui kaina yra 16,99€/mėnesį.
  • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 12:23
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus