Geriausi Splius interneto ir televizijos pasiūlymai

Pasiūlymai nuo 3,00 €/mėn
Markestro: Interneto ir televizijos tiekėjai vienoje vietoje

Susisiekite su Markestro ir gaukite Splius pasiūlymus

Gedimai ir techninė pagalba Splius klientams:

Splius internetas

splius internetasSplius – interneto tiekėjas, siūlantis paslaugas Lietuvos vakarinėje ir šiaurinėje dalyje. Daugiau nei 20 metų sėkmingos veiklos ir naujų technologijų diegimo užtikrina aukštą ryšio kokybę bei gerą aptarnavimą. Konsultuodamiesi su „Markestro“, galite užsakyti internetą namams jums palankiausiomis sąlygomis.

Interneto rūšys. Splius internetas šiandien tiekiamas šviesolaidiniais kabeliais. Toks sprendimas padeda pasiekti didžiausią duomenų sklaidos greitį ir ryšio stabilumą. Šio tipo internetu galite naudotis atskirai arba užsakydami bendrai su kabeline, išmaniąja televizija.

Internetas iki jūsų kompiuterio ar išmaniojo įrenginio gali sklisti ir bevieliu būdu. Tokio ryšio privalumas – tai, kad galite laisvai judėti po patalpas, kuriose įrengta belaidžio interneto zona. Ši paslauga ypatingai aktuali verslui, tačiau ją aktyviai renkasi ir namų naudotojai.

Paslaugos planai. Savo namams galite rinktis vieną iš 4 Splius interneto planų. Kiekvienas planas suteikia galimybę siųsti duomenis neribotai, bet kuriuo paros metu. Planų greitaveika Lietuvoje svyruoja nuo 80 iki 650 megabitų per sekundę. Atitinkamai užsienyje pasiekiamas 80–650 Mbps greitis.

Bevielis ryšys gali būti naudojamas pasirinkus bet kurį planą. Verta žinoti, kad tokiu atveju interneto greitis būna kiek mažesnis, nei naudojantis laidu.

Įranga. Bevielis internetas jūsų įrenginius pasieks naudojant maršrutizatorių. Jo taip pat reikės, jei planuojate laidiniu ryšiu naudotis per kelis kompiuterius. Visa įranga (jos pardavimu, nuoma) gali pasirūpinti pati interneto tiekėja.

Pasiekiamumas. Splius laidinį ir bevielį internetą tiekia 8 miestuose ir jų rajonuose. Pasitikrinti, ar interneto ryšys pasiekiamas jūsų adresu, galite per „Markestro“.

Įkainiai ir sutarčių tipai. Paslaugos kaina priklauso nuo to, koks interneto planas pasirenkamas. Namų naudotojams ji svyruoja nuo kelių iki 35 eurų per mėnesį. Įtakos kainai taip pat turi sutarties galiojimo trukmė, įranga, akcijos.

Pasirašyti galite neterminuotą arba vienerius, dvejus, trejus metus galiojančią sutartį. Jei nuspręsite rinktis neterminuotą sutartį, galutinę kainą padidins vienkartinis paslaugos administravimo mokestis.

Splius – puikus pasirinkimas, jei gyvenate Šiaulių ar Klaipėdos apskrityje. Pasirinkę tinkamą planą su „Markestro“, būsite tikri, kad internetas jus pasieks už geriausią kainą. Mūsų konsultantas akimirksniu patikrins, ar ryšys pasiekiamas jūsų adresu, informuos apie šiuo metu galiojančias akcijas ir patars dėl labiausiai poreikius atitinkančio pasiūlymo.

  • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 14:42
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus