Raskite geriausią interneto tiekėją Klaipėdoje

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,90 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Greita navigacija:

Internetas Klaipėdoje

Interneto tiekėjai, atsižvelgdami į klientų poreikius, siekia, kad paslaugos būtų kokybiškos. Išsirinkti, koks internetas Klaipėdoje tinkamiausias jums padės „Markestro“ komanda, siūlanti atkreipti dėmesį į keletą pagrindinių atrankos kriterijų.

Geriausi interneto tiekėjų pasiūlymai Klaipėdoje

Internetas KlaipėdojePirmiausia, rinkdamiesi, koks interneto planas labiausiai atitinka asmeninius jūsų poreikius, atkreipkite dėmesį į tai, kur dažniausiai teks naudotis internetu. Jei renkatės internetą namams, pirmiausia įsitikinkite, kad  turite ir tinkamą įrangą – kokybišką interneto maršrutizatorių. Šis prietaisas prireikus internetu vienu metu leis naudotis visiems šeimos nariams. Tiek renkantis internetą namams, tiek verslui, taip pat svarbu ir tai, kiek jūsų šeimos narių ar biuro kolegų naudosis internetu. Geriausias bevielis spartusis 4G ryšys, puikiai tinka daug keliaujantiems ar turintiems kelias gyvenamasias vietas.

Tiekėjai bando užtikrinti, kad internetas Klaipėdoje būtų kokybiškas, o besirenkantiems klientams verta apmąstyti siūlomų paslaugų kainą, interneto spartą, siūlomos sudaryti sutarties trukmę, tai, kokiomis sąlygomis siūlomas konkretus planas. Kiekvienam, norinčiam, kad išsirinktas variantas būtų ne tik pigiausias, bet ir kokybiškas, patartina atidžiai peržiūrėti pasiūlymus – neretai skelbiama akcija interneto įvedimui ar norimiems planams. Tiek Klaipėdoje, tiek kituose Lietuvos miestuose teikiami pasiūlymai, kurių kaina itin patraukli.

Belaidis internetas Klaipėdoje tampa vis populiaresnis – šis ryšys puikiai prieinamas, geriausias variantas nenorintiems daugybės laidų namuose ar biure. Klaipėdoje bei kituose Lietuvos miestuose šis ryšys neretai pasirenkamas dėl užtikrinto spartaus duomenų siuntimosi ir galimybės vienu metu interneto ryšiu naudotis keliems asmenims per kelis įrenginius – įvairių rūšių (stacionarius, nešiojamus, planšetinius) kompiuterius ir telefonus. Klaipėdos gyventojus džiugina ir tai, kad tokios rūšies internetas kartais būna ir pigiausias. Paprastai patariama nesirinkti ilgos paslaugų trukmės, jei planuojate išsikelti į gyventi į kitą rajoną ar net miestą, tačiau tokiu atveju svarbiausia patikrinti, ar belaidis internetas gali būti perkeliamas kitu adresu. Panašiomis sąlygomis įmanoma pakeisti ir išsirinktas paslaugas – net ir po pateikto užsakymo, galima lengvai atsisakyti paslaugų. sutaupyti kuo daugiau laiko ir lėšų, „Markestro“ specialistų komanda siūlo greitai ir patogiai surasti tinkamiausią interneto rūšies ir plano pasiūlymą, atitinkantį jūsų asmeninius poreikius.

Splius internetas Klaipėdoje

Splius internetas KlaipėdojeInternetas Klaipėdoje – toks pats išmanus kaip ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, tad vertinkite plačią pasiūlą bei skirtingus planus, kad pavyktų susirasti tinkamiausią pasiūlymą. Vienas iš jų – SPLIUS internetas Klaipėdoje, kuris siūlo labai daug skirtingų interneto planų tiek namams, tiek verslui. Interneto paslaugų kainos prasideda nuo 7,50 EUR/mėn ir pagal poreikius gali kainuoti iki 34,90 EUR/mėn. SPLIUS internetas Klaipėdoje yra šviesolaidinis ir bevielis. Pastarojo greitis siekia iki 15 Mb/s, o šviesolaidinio – net 650 Mb/s. Ieškodami puikaus kainos bei kokybės santykio turėtumėte pasirinkti SPLIUS internetą, kuris leis mėgautis virtualaus pasaulio malonumais be jokių trukdžių, greitai ir neribotai.

Telia internetas Klaipėdoje

Telia internetas KlaipėdojeTELIA – populiariausias interneto tiekėjas Lietuvoje, kurį mėgsta ir renkasi klaipėdiečiai. TELIA internetas Klaipėdoje – tiek nuosavų namų, tiek daugiabučių gyventojams, tad jeigu ieškote tobulo kainos bei kokybės santykio – rinkitės patikimą tiekėją. TELIA interneto paslaugų kaina vyrauja nuo 9,90 EUR/mėn iki 19,90 EUR/mėn, o suteikiamo interneto greitis vyraja nuo 100 Mb/s iki 1 Gb/s. Pats greičiausias, gana pigus ir puikiai veikiantis internetas – šviesolaidinis, kurio tinklas Klaipėdoje leidžia užtikrinti, kad kiekvienas klientas gautų paslaugas greitai ir paprastai, be didelių papildomų investicijų. Nuolatos siūlomos akcijos padės įsigyti paslaugas pigiau, gauti nemokamą įrangą arba sutaupyti įvedimo mokestį. TELIA – išmaniam klaipėdiečiui, kuriam internetas – kasdienybės dalis.

 

Interneto planai Klaipėdoje

Tiekėjų darbas teikti tokį planą, kuris patenkintų klientų piniginės bei greičio poreikius, tad ieškodami tinkamiausio plano – neskubėkite. Reguliariai siūlomos akcijos leis sutaupyti ir įsigyti greitą ir neribotą internetą be jokių trukdžių. Interneto planus Klaipėdoje siūlo: TELIA, SPLIUS, TVPlay Home bei kiti mažesni tiekėjai. Skiriasi ne tik planų kainoraščiai bei paslaugų teikimo sąlygos, tačiau ir greitis, kuris yra vienas svarbiausių aspektų nulemiančių konkretaus tiekėjo parinkimą. TELIA tiekėjas gali pasiūlyti interneto greitaeigą siekiančią net 1 Gb/s greitį. Tai – greičiausias interneto planas Klaipėdoje. SPLIUS – 650 MB/s skirtas tiems, kurie nori pajusti interneto greitį už nedidelę kainą. Galiausiai, TVPlay Home, kuris teikia interneto paslaugas tik kartu su televizija ir pasiekia nuo 20 Gb/s iki 50 Gb/s priklausomai nuo kliento pasirinkti plano. Interneto planai Klaipėdoje nuolatos atnaujinami, tad norėdamas būti informacijos sūkuryje – turite nuolatos sekti informaciją. Su Markestro.lt viskas paprasčiau, greičiau ir visiškai nemokamai.

Šviesolaidis internetas Klaipėdoje

Šviesolaidinis internetas Klaipėdoje – vienas populiariausių pasirinkimų. Uostamiesčio gyventojai gali naudotis visais šios paslaugos privalumais: greičiu, stabilumu, patrauklia kaina. Norėdami išsirinkti jūsų namams labiausiai tinkantį planą, atidžiai įvertinkite žemiau išvardytus kriterijus. Vadovaudamiesi jais, įsitikinsite: šviesolaidžiu sklindantis internetas – tai, ką buvo verta įsidiegti seniai.

Pasiekiamumas. Svarbu, kurie tiekėjai gali teikti paslaugas jūsų adresu. Jei reikiamas ryšys yra šviesolaidis Klaipėda suteikia didelės pasirinkimo laisvės. Optiniai kabeliai pasiekia beveik visus daugiabučius, didelę dalį individualių namų miesto ribose. Jei jūsų adreso nėra tiekėjų sąrašuose, pasidomėkite įmonės planais. Galbūt tam, kad jus pradžiugintų geriausias ryšys, tereikia palaukti savaitę ar kelias.

Įranga. Šviesolaidis internetas iki jūsų namo keliauja tiekėjo įrengtais kabeliais. Nuo daugiabučio laiptinės į maršrutizatorių arba pasirinkto kompiuterio plokštę gali būti tiesiamas įprastas kabelis. Maršrutizatorius reikalingas tuo atveju, jei internetas vedamas į kelis kompiuterius. Jį galite įsigyti patys arba nuomotis iš tiekėjo.

Greitaveika. Klaipėdoje galite rinktis iš skirtingos spartos planų. Interneto greitaveika per sekundę siekia nuo 100 Mb iki 1 Gb. Mažiausią spartą siūlantis planas paprastai yra pigiausias. Duomenų siuntimo greitis Lietuvoje ir užsienio šalyse gali skirtis. Tam, kad galėtumėte mėgautis sparčiausiu ryšiu, prireiks spartaus gigabitinio maršrutizatoriaus.

Sutarties trukmė. Šviesolaidis internetas teikiamas pasirašius terminuotą arba neterminuotą sutartį. Galutinė kaina dažnai priklauso nuo sutarties tipo, trukmės. Tai, kuris variantas geriausias jums, priklauso nuo patogumo. Keleriems metams įdiegtas internetas puikiai tinka, jei tiekėjas siūlo itin geras sąlygas ir visą sutartą laiką ketinate gyventi tuo pačiu adresu.

Papildomos paslaugos ir privalumai. Šviesolaidis Klaipėdoje gali būti naudojamas ir internetinei televizijai. Tiekėjai klientams, užsakantiems abi paslaugas, užtikrina ypač patrauklią kainą. Jei jus domina pigiausias variantas, nebūtina rinktis lėčiausią ryšį. Vertingi privalumai – nemokamas ryšio įvedimas, akcija įrangos nuomai ar įsigijimui.

Ieškodami geriausio pasiūlymo Klaipėdoje, įvertinkite ir oficialų gedimų šalinimo laiką, klientų atsiliepimus, kainos ir kokybės (greitaveikos) santykį. Jei norite, kad šviesolaidis internetas jus pasiektų be šio varginančio planų, galimybių lyginimo – papasakokite apie svajonių ryšio savybes „Markestro“ konsultantui. Idealus internetas tikrai egzistuoja, ir tuo įsitikinti šiandien galite ypač paprastai.

Bevielis internetas Klaipėdoje

Interneto poreikis Klaipėdoje didelis visus metus. Jis ypatingai išauga vasarą – gyventojai leidžiasi į keliones, keliasi į užmiesčio sodybas. Tuomet belaidis internetas pasižymi didžiausia nauda. Laidinės technologijos pasiekia ne visą uostamiesčio teritoriją, o wifi įrengimas leidžia mėgautis ryšiu kur bebūtumėte. Ieškant idealios paslaugos, reikėtų įvertinti ryšio naudojimo aplinkybes, kokybinius rodiklius, kainą.

„Markestro“ partneriai klaipėdiečiams siūlo rinktis bevielį internetą dviem atvejams: naudojimuisi namuose ir už namų ribų. Mobilusis interneto planas su nešiojamuoju modemu – tobulas pasirinkimas tiems, kas daug laiko praleidžia keliaudami, mielai naršo mieste. Tokiam 4G internetui reikalingas tik nedidelis, lengvas modemas, prijungiamas prie išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio. Neretai pigiausias sprendimas yra šį įrenginį nuomotis, o ne pirkti.

Jei reikalingas namų belaidis internetas Klaipėda tinka ir kitokiam sprendimui. Užmiestyje, individualių namų kvartaluose įrengiamos specialios stacionaraus ryšio antenos ir siųstuvai. Paprastai jų paruošimu rūpinasi stambieji interneto tiekėjai. Antena pagaunamas internetas namams – pakankamai stabilus, greitas. Tam, kad ryšys būtų geriausias, reikėtų užtikrinti, kad tarp siųstuvo ir antenos nebūtų kliūčių.

Bevielės technologijos internetas turi būti tiekiamas naudojant patikimą, pažangią įrangą. Jei nusprendėte namuose įsirengti maršrutizatorių, kokybei pasiekti pigiausias gali būti netinkamas. Kuo galingesnį maršrutizatorių įsigysite ar nuomositės, tuo sklandžiau, sparčiau veiks bevielis ryšys. Dėl įrangos galite pasitarti su tiekėjais – kokybiškas mobilus ar namų belaidis internetas yra jų tikslas.

Greitaveikos atžvilgiu Klaipėda nuo kitų miestų nesiskiria. Mieste ir užmiestyje belaidis ryšys gali siekti apie 100 Mbps. Jei ieškote mobilios paslaugos, pasidomėkite duomenų siuntimo limitu. Jį viršijus, internetas gali sulėtėti. Įvertinkite, koks duomenų siuntimo apribojimas geriausias jums. Jei internetu naudojatės vieni ir nedaug, gali užtekti ir ribotų duomenų. Namams, kuriuose yra daugiau naudotojų ar internetas naudojamas intensyviau, rekomenduojamas neribotų duomenų planas.

Klaipėdoje belaidžio interneto tiekėjai paslaugas teikia pakankamai skirtingomis kainomis. Skirtumai tampa akivaizdūs, kai taikoma akcija. Ilgesniam sutarties terminui paprastai siūloma didesnė nuolaida. Kaina priklauso ir nuo aukščiau išvardytų ypatybių.

Belaidis internetas Klaipėdoje dažnai yra racionalus sprendimas, kai nėra pravesto šviesolaidžio. „Markestro“ padeda laiku pamatyti didžiausias akcijas, įvertinti techninius paslaugų niuansus ir pasirinkti planą, kuriuo būtų užtikrintas reikiamų savybių belaidis internetas. Padedant mūsų konsultantui, internetas iš sudėtingo paieškos proceso pavirs malonia realybe ypač greitai.

Plačiajuostis internetas Klaipėdoje

Interneto pasiūla Klaipėdoje – didžiulė. Ji leidžia lengvai pasirinkti ryšį, idealiai atitinkantį įvairiausius norus. Jei ieškote stabilumo, o internetu naudojatės nedaug, verta pagalvoti apie DSL technologiją. Toks tinklas pasiekia ir rajono vienkiemius, ir privačių namų kvartalus. Privalumų šis ryšys turi pakankamai, kad visuomet išlaikytų solidžią paklausą.

Uostamiestyje veikia keli DSL interneto tiekėjai. Jų pasiūlymai užtikrina panašias kokybines savybes. Šio tipo plačiajuostis internetas pasižymi ypatingu sklandumu. Vienu metu galite drąsiai kalbėtis laidiniu telefonu ir, pavyzdžiui, siųstis šventės nuotraukas. Toks internetas veikia stabiliai nepriklausomai nuo tinklo apkrovos, todėl naršyti galite bet kuriuo paros metu.

Plačiajuostis internetas Klaipėdoje yra geriausias pasirinkimas vertinantiems praktiškumą ir patogumą. Tokio ryšio įvedimui nereikia papildomų kabelių. Jeigu jau naudojatės telefonijos paslauga, tereikia maršrutizatoriaus. Jis bevieliu būdu gali internetą namams skleisti ir be kompiuterius siekiančių laidų.

Dar vienas paslaugos privalumas yra saugumas. Įsivedę tokį internetą, turėsite privačią prieigą prie tinklo. Daugiau rizikos būna pasirinkus bevielį ryšį, tačiau ji nesunkiai pašalinama tinkamai paruošus maršrutizatorių. Jei norite pasirūpinti privatumu, telefonijos laidai internetui gali būti geriausias sprendimas.

Tuos, kuriuos domina plačiajuostis internetas Klaipėda gali pradžiuginti ir nedidele kaina. Interneto diegimas per telefonijos kabelius yra pigiausias sprendimas tiekėjams. Susidurdami su mažomis sąnaudomis, tiekėjai gali pasiūlyti patrauklias kainas savo klientams. Stabilus interneto ryšys, užsakytas kartu su namų telefonijos paslauga, per mėnesį Klaipėdoje kainuoja apie keliolika eurų.

Plačiajuostis internetas pasižymi geru pasiekiamumu. Telefonijos tinklai padengia visą miesto plotą, o interneto diegimui naudojama jau suformuota infrastruktūra. Šviesolaidinis ar belaidis internetas individualių namų gyventojams kelia nemažai techninių iššūkių, su kuriais DSL ryšio naudotojai tiesiog nesusiduria. Vertinant naujos technologijos įrengimo kainą ir funkcionalumą, plačiajuostis ryšys dažnai  yra pigiausias.

Tokios rūšies interneto planas gali užtikrinti 4–19 Mbps greitaveiką. Mokėti už paslaugą mažiau gyvenantiems Klaipėdoje padeda ne tik kuklesnis duomenų siuntimo greitis. Plačiajuostis internetas kainuoja pigiau pasinaudojus akcija įvedimui, maršrutizatoriaus nuomai, sutarties galiojimo terminui. Norėdami rasti pigiausią ir praktiškiausią tokio interneto pasiūlymą, palikite kontaktinius duomenis „Markestro“ svetainėje. Su jumis susisiekęs specialistas įvertins technines diegimo galimybes ir padės apsispręsti dėl jums labiausiai tinkančio plano.

Pabaigai: interneto kainos Klaipėdoje

Interneto kainos Klaipėdoje yra panašios kaip ir Vilniuje. Kiti didžiųjų miestų gyventojai gali džiaugtis, kad jiems suteikiamos interneto paslaugos kainuoja pigiau. Visgi, interneto tiekėjai Klaipėdoje reguliariai siūlo įvairias akcijas bei nuolaidas, kurios padeda sutaupyti kasmėnesinį mokestį, gauti įrangą pigiau, galiausiai, nemokėti už paslaugos įvedimą.  Dažniausiai pasirenkamas 100 Mb/s interneto greitis Klaipėdoje kainuoja apie 7-10 EUR/mėn. Tuo tarpu greitesnis, kuris jau siekia nuo 600 Mb/s iki 1 Gb/s gali, kainuoti nuo 19 EUR/mėn iki 34,90 EUR/mėn. Interneto kainos Klaipėdoje skiriasi priklausomai nuo interneto tipo, pasirinkto greičio, reikalingos įrangos, sutarties laikotarpio ir panašių aspektų. Užsisakant interneto paslaugas naudinga papildomai įvertinti, ar Jums nereikalingos televizijos paslaugos, kadangi komplektas visada kainuos pigiau, nei užsisakant skirtingas ryšio paslaugas atskirai. Norėdami suderinti kainos bei kokybės santykį kreipkitės į Markestro.lt konsultantus, kurie padės rasti labiausiai Jums tinkantį interneto planą.

Dažniausiai užduodami klausimai
Kokios interneto kainos Klaipėdoje?
Interneto kaina Klaipėdoje labai priklauso nuo jūsų adreso, kadangi ne visose lokacijose yra pasiekiami tam tikrų tiekėjų tinklai. Norint sužinoti kokie tiekėjai gali pasiūlyti jūsų adresu paslaugas, palikite savo kontaktą mūsų svetainėje, mes paskambinsime Jums ir atsakysime ne tik į kainos klausimą, bet ir į visus kitus susijusius su interneto pasirinkimu.
Kokie interneto tiekėjai gali pasiūlyti paslaugas Klaipėdoje?
Klaipėdoje interneto paslaugas gali pasiūlyti daugiau nei 10 skirtingų interneto tiekėjų, kad žinoti kuris tiekėjas yra prieinamas Jums, susisiekite su mumis!
Kokį interneto tipą rinktis?
Yra keletas interneto tipų - šviesolaidis, mobilus, plačiajuostis. Interneto pasirinkimą Klaipėdoje gali lemti daug faktorių - kaina, lokacija, techninės galimybės ir t.t. Norėdami neprašauti, palikite savo kontaktą, o mes pasirūpinsime pateikti Jums geriausią įmanomą variantą.
  • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 11:56
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus