Raskite geriausią interneto tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,90 Eur/mėn.

Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Interneto paslaugos, tiekėjai

Interneto paslaugos tiekėjai aprūpina internetu namų vartotojus ir įmones. Interneto tiekėjai siūlo galimybę jungtis prie interneto įvairiais būdais: šviesolaidžiu, kabeliu, telefonine linija, palydoviniu ryšiu, mobiliuoju ryšiu. Interneto tiekėjai siekia pritraukti vartotojus, bandydami jiems pasiūlyti geresnes galimybes - didesnę spartą, interneto prieinamumą ir ryšio stabilumą. Naujiems vartotojams interneto tiekėjai dažnai siūlo įvairių papildomų paslaugų ir akcijų: nemokamą įvedimą, nemokamą išbandymą (nemokėjimą už paslaugas keletą mėnesių), nuolaidas planams, tinklo įrangos nuomą, galimybę jungtis prie bevielio interneto stotelių esant ne namuose, antivirusines programas maršrutizatoriuose ir kt. „Markestro“ komanda padės išsirinkti interneto tiekėją, kurio siūlomos paslaugos geriausiai atitiks jūsų kriterijus.

Interneto planai

Sprendimas, kokį interneto planą pasirinkti, visuomet priklauso nuo individualių poreikių. Įtakos pasirinkimui gali turėti pageidaujama technologija, greitis, sutarties tipas (terminuota ar ne), įrangos (pvz., maršrutizatoriaus) turėjimas. Kad ir kokia būtų patraukli reklamoje nurodoma kaina ar greitaveika, visuomet pirmiausia reikėtų įvertinti minėtus kriterijus. Tik atidžiai atrinkti interneto planai gali pateisinti jūsų lūkesčius.

Rinkdamiesi interneto tiekimo planą, skirkite dėmesio ryšio naudojimo aplinkybėms. Pavyzdžiui, svarbu, kiek laiko planuojate gyventi toje pačioje vietoje ir kokioms užduotims bus naudojamas internetas. Tokiu būdu galite apsispręsti dėl pageidaujamo greičio ir sutarties galiojimo termino. Kartais labiau apsimoka nutraukti sutartį anksčiau laiko, nei sudarinėti neterminuotą sandorį ir kas mėnesį už tokią pačią paslaugą mokėti daugiau.

Verta turėti galvoje ir tai, kiek įrenginių bus prijungta, kiek žmonių vienu metu naudosis ryšiu. Jei internetu naudositės nuolat ir intensyviai, pagalvokite apie galingesnio ryšio galimybę. Kai kurie interneto planai yra pigūs, jų kaina siekia vos 4 Eur per mėnesį. Kiti – brangesni, kainuojantys ir iki 20 Eur. Tačiau kaina neturėtų būti esminiu kriterijumi – lygiai taip pat svarbu pageidaujama greitaveika, svyruojanti nuo 3 iki 1000 Mbps.

Tam, kad interneto ryšio planas atitiktų lūkesčius maksimaliai, verta pagalvoti ir apie kitus pasirinkimo veiksnius. Tai – papildomos paslaugos, tiekėjo reakcija į gedimus ir pastarųjų dažnumas, kliento aptarnavimo laikas. Visus šiuos kriterijus įvertinti greitai ir paprastai padeda „Markestro“ ekspertai. 

Interneto kokybė

Pasirinkti gerą internetą – nelengva užduotis, nes kokybę lemia daugybė skirtingų veiksnių. Kone didžiausios įtakos turi pats ryšio tiekėjas. Interneto paslaugos gali būti teikiamos itin dėmesingai arba visiškai aplaidžiai. Tiekėjas gali naudoti žemiausios kokybės, pigiausias medžiagas, o kliento skundus tiesiog ignoruoti.

Tačiau kokybe ir reputacija besirūpinanti įmonė sieks užkirsti kelią galimiems gedimams, o jiems atsiradus išspręs problemą kuo greičiau ir kompensuos kliento nuostolius. Toks tiekėjas naudoja aukščiausios kokybės medžiagas ir stengiasi pateisinti visus lūkesčius.

Įtakos kokybei turi ir pasirenkama technologija. Interneto ryšys gali keliauti šviesolaidiniu (FTTH ar FTTB) arba bendraašiu (koaksialiniu) kabeliu, jis gali būti ir bevielio (Wi–Fi), 4G LTE, DSL tipo. Svarbu, ar kokybiškai tiesiami tokie tinklai, prieš kiek laiko jie buvo suformuoti ir atnaujinti. Be to, techninės interneto paslaugos galimybės priklauso ir nuo paties kliento. Įtakos kokybei turi turima įranga (pavyzdžiui, maršrutizatorius ar modemas), jos gamintojas, naujumas, galingumas (kokiu spinduliu pasiekiamas ryšys). Svarbu ir internetą „gaudančių“ įrenginių parametrai (tinklo plokščių sparta).

Kokybę gali lemti netgi jūsų kaimynai – pavyzdžiui, daugiabutyje būna daugiau trikdžių, atsirandančių dėl kitų netoliese veikiančių maršrutizatorių. Todėl kokybiškas ryšys dažniau pastebimas individualiuose namuose. Tai, ar internetas pastovus ir greitas, taip pat priklauso nuo elementarių dalykų – kartais tereikia parinkti gerą modemo ar maršrutizatoriaus buvimo vietą. Taigi, užtikrinti nepriekaištingą interneto ryšio kokybę ne visuomet lengva. Tačiau pasirinkę patikimą tiekėją ir įrenginius, dėl kokybės galite būti ramūs. 

Dažniausiai užduodami klausimai
Kiek skirtingų internetų paslaugų tiekėjų galiu rasti Markestro.lt?
Markestro.lt palygins kone visus rinkoje veikiančių tiekėjų interneto planus. Šiuo metu mes jums galime pasiūlyti: Telia, Bitė, Init, Mezon, Penki, Fastlink, Splius, Baltneta, CSC Telecom tiekėjų interneto paslaugas.
Kokį sparčiausią interneto tiekėją galima pasirinkti?
Šiuo metu rinkoje sparčiausias yra 1Gb/s greitaveikos šviesolaidinis internetas. Tokį jums gali pasiūlyti: Telia, FastLink, Splius ir Penki.
Kaip išsirinkti tinkamiausią interneto paslaugų tiekėją?
Geriausia ir lengviausia pasirinkti tuomet, kai palyginami visi prieinami pasiūlymai. Patiems tai daryti būtų brangoka laiko atžvilgiu. Tad, kodėl gi nepasikliauti nešališkais ir objektyviais profesionalais? Markestro specialistai visiškai nemokamai palygins visus interneto tiekėjus už jus bei pateiks geriausią pasiūlymą!
  • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 12:54
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus