Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją savo verslui

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 3,00 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Baltneta internetas

Baltneta internetas

UAB “Baltneta komunikacijos” – viena didžiausių kompiuterijos paslaugų teikėjų visose Baltijos šalyse, kurios siūlomos paslaugos apima IT priežiūrą, interneto tiekimą verslo poreikiams patenkinti, duomenų centro paslaugas ir kitas paslaugas. Baltneta internetas – profesionalus kiekvieno inovatyvaus verslo sprendimas, kuris dėl patrauklių pasiūlymų sulaukia vis daugiau klientų dėmesio.

Baltneta turi daugiau nei 3 000 ištikimų verslo klientų, kurie naudojasi įmonės interneto paslaugomis. Siūlomi keli skirtingi interneto tipai, kad kiekvienas verslas pasirinktų ir pritaikytų labiausiai jo poreikius tenkinantį variantą.

Šviesolaidinis internetas

Šviesolaidis internetas – kiekvieno inovatyvaus verslo pasirinkimas, kuris siekia, kad parsisiunčiami ir išsiunčiami duomenys pasiektų didžiausią našumą. Šviesolaidis internetas gali užtikrinti ne tik patį didžiausią greitį, tačiau tuo pačiu ir efektyviausią saugumą, o tai svarbu kiekvienam verslui. Baltneta šviesolaidinio interneto greitis siekia iki 500 Mb/s. Garantuojama, kad darbo metu atsiradę gedimai bus pašalinami per maksimaliai 4 valandas.

Bevielis internetas

Kitas efektyvus verslo poreikius tenkinantis pasirinkimas – bevielis internetas, kurio greitaveika Lietuvoje siekia: 5 Mb/s, 8 Mb/s, 10 Mb/s arba 15 Mb/s. Toks pat greitis siūlomas ir keliaujantiems po užsienio šalis. Atsisiųstų ir išsiųstų duomenų kiekis yra neribojamas, tad tai puikiai atitinka verslo poreikius.

Plačiajuostis internetas

Plačiajuostis internetas labiausiai tarnauja dėl to, kad jis pasiekiamas ne tik tankiai apgyvendintuose miestuose, tačiau ir atokiose gyvenvietėse. Ši galimybė verslui labai svarbi, kadangi vis daugiau žmonių savo veiklas prižiūri nuotoliniu būdu ir be gero ryšio to padaryti nepavyktų. Nors tai nėra greičiausias interneto tipo pasirinkimas, tačiau pakankamai saugus. Baltneta plačiajuosčio interneto greitaveika gali būti: iki 4 Mb/s,  6 Mb/s, 8 Mb/s, 10 Mb/s. Teikiamas neribotas duomenų atsisiuntimas, taip pat, stebima tinklo kokybė 24 valandas per parą, tad taip garantuojamas sistemingas veikimas.

Baltneta internetas subalansuotas verslo poreikiams patenkinti, tad jeigu ieškote geriausio plano, kuris leis naršyti intensyviai, greitai atsiųsti ir parsisiųsti duomenis, tuo pačiu norėsite jaustis ramus dėl greitos reakcijos į problemas – tokiu atveju susiekite su Markestro profesionalais, kurie rekomenduos  tinkamiausią Baltneta interneto planą.

Dažniausiai užduodami klausimai
Ar gali fizinis asmuo įsigyti Baltneta internetą?
Jeigu labai nori, fizinis asmuo, ko gero galėtų įsigyti Baltneta internetą. Tačiau techniniai plano aspektai bei kainodara yra žymiai labiau pritaikyti verslo ir pramonės atstovams, o ne fiziniams asmenims. Dėl to, Baltneta internetas apsimoka verslui, bet retai apsimoka fiziniam vartotojai.
Kokia yra Baltneta bevielio interneto kaina?
Bevielis Baltneta internetas (greitaveika nuo 10 Mbps iki 1Gbps) kainuoja nuo 39€/mėnesį.
Ar yra kompensuojami įvykę gedimai darbo metu?
Viskas priklauso nuo konkrečios situacijos ir sąlygų. Tačiau, jeigu gedimas įvyko dėl meistro ar tiekėjo kaltės, patirta žala arba nuostoliai turėtų būti kompensuoti.
  • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 09:25
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus