Atsiliepimai

Nuo 2015 m. sulaukėme daugybės atsiliepimų – pateikiame juos visus, dar nuo tada, kai vadinomės myPlan.
2021 spalio 14
Be galo malonus ir greitas klientų aptarnavimas. Padėjo išsirinkti geriausią interneto tiekėjo pasiūlymą, suteikė informacijos apie interneto greitį pagal mano vartojimo poreikius. Net ir po pasiūlymo pateikimo, paskambino pasiteirauti ar viskas gerai. Jaučiasi nuoširdus rūpestis klientais!
Vertintojas
Giedre Jotautaite Google
2021 rugpjūčio 2
Esu visiškai patenkintas kultūringu ir maloniu bendravimu su Markestro konsultante Zita, jos pateiktu pasiūlymu renkantis interneto ir TV paslaugų tiekėją, aiškiai ir suprantamai pateikta informacija apie tokias paslaugas teikiančių operatorių technines galimybes mano gyvenamojoje vietoje.
Vertintojas
Giedrius Tarasevičius Google
2021 liepos 28
Va toks turi būti klientų aptarnavimas. Atsakyti visi klausimai, ir net tie, kurie dar nespėjo kilti. Pokalbis malonus, operatyvus, produktyvus. Pagal tai, kaip detaliai buvo išaiškintos visos sąlygos, supratau, kad savarankiškai geriau nebūčiau pasirinkusi. Ačiū labai!
Vertintojas
Raminta Kėželytė Facebook
2021 liepos 1
Malonus ,išsamus,ir labai greitas aptarnavimas su geriausiais pasiūlymais. Rekomenduoju 💯!
Vertintojas
Mantas Facebook
2021 birželio 17
Laba diena, nuosirdus aciu Markestro.lt komandai ir asmeniskai Deivei Rymovaitei uz interneto tiekejo pasiulyma. Meistras is C-gates atvyko sutartu laiku, internetas veikia puikiai.
Vertintojas
alina ulbiene Google
2021 balandžio 30
Super konsultantas pasitaikė. Nors ir nebuvo galimybės įsivesti šviesolaidžio, patarė nemažai apie visokias kitokias galimybes. Galvojau Telia turi gerus konsultantus, bet šios įmonės konsultantas mane nustebino ir pranoko visus galimus lūkesčius. Visi kas kraustosi ar šiaip nori atsinaujinti, patariu pirmiausiai kreiptis čia.
Vertintojas
Marijus Làpius Lapinskas Facebook
2021 balandžio 16
Labai dziaugiuosi suteiktomis Jusu paslaugomis, konsultante puikiai atrinko tinkamiausius, stipriausius interneto rysius pagal gyvenama vieta. Ir stai po 6 metu su jusu pagalba namie turiu interneta kuris nekelia nuolat papildomu problemu. ACIU jusu komandai🙂
Vertintojas
Lau Ra Facebook
2021 kovo 17
Malonus aptarnavimas. Puikus pasiūlymai. Konsultantai labai malonus ir rūpestingi💖
Vertintojas
Marina Naraske Facebook
2021 kovo 5
Sveiki:) Tikrai rekomenduočiau Markestro. Čia gavau išsamią informaciją rūpimais klausimais ir apie jų teikiančias paslaugas. Esu patenkinta jų paslaugomis.
Vertintojas
Nerute Sypsenele Facebook
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 38 39