Atsiliepimai

Nuo 2015 m. sulaukėme daugybės atsiliepimų – pateikiame juos visus, dar nuo tada, kai vadinomės myPlan.
2021 kovo 5
Sveiki:) Tikrai rekomenduočiau Markestro. Čia gavau išsamią informaciją rūpimais klausimais ir apie jų teikiančias paslaugas. Esu patenkinta jų paslaugomis.
Vertintojas
Nerute Sypsenele Facebook
2021 kovo 4
Markesto darbuotojai atliko kokybiška darba,esu nustebes,kad taip greitai buvo pajunkta televizija ir spartusis internetas.... Didelis AČIŪ jums sakau ir SĖKMĖS ATEITYJA!!!!!!!
Vertintojas
Romanas Balkūnas Facebook
2021 kovo 3
Tiesiog be daugzodziavimo parinko tai ko man reikia ir kas man tinka. Puiku ir greita. Tikrai rekomenduoju. Vytautui atskiras dėkui.
Vertintojas
Arunas Kutka Facebook
2021 vasario 24
Tikrai padėjo susirasti tinkamiausią interneto tiekėją su geriausiu kainos ir kokybės pasiūlymu. Be to, jaučiu, jog iškilus problemoms su pasirinktu tiekėju padėtų jas išspręsti. Puiki paslauga pritingintiems ieškoti patiems - sutaupo laiko ir nervų.
Vertintojas
N S Google
2021 vasario 23
As nustebinta aptarnavimu! Lietuvoje dar liko mandagiu žmonių, kurie rūpinasi! Tikrai daug laiko sutaupiau su jumis! Organizavimas puikus! Ačiū!!!
Vertintojas
Darbo Drabuziai Facebook
2021 vasario 22
Very pleasant communication with all the staff, the technician was very pleased to introduce the use of television. neatly connected to television and the Internet
Vertintojas
Ilona Plaipiene Google
2021 vasario 18
Rekomenduoju. Viskas greitai ir operatyviai 👏
Vertintojas
Viktorija Va Facebook
2021 vasario 11
Įmonę atradau pati, kai ieškojau naujo interneto tiekėjo. Pagalvojau, kad sutaupys laiko ir galvos skausmo ieškant optimaliausio varianto. Būtent tai ir gavau. Vienu skambučiu vos per keletą minučių išsirinkau geriausią pasiūlytą variantą, pačiai daugiau nereikėjo nieko daryti 😊 Dėkoju už tikrai labai malonų aptarnavimą, pakonsultavimą bei rūpestį, ar viskas įvyko sklandžiai. Esu įsitikinusi, kad prireikus vėl pasinaudosiu jūsų teikiamomis paslaugomis bei rekomenduosiu jas savo draugams 😊
Vertintojas
Akvilė Stasiūnaitė Facebook
2021 vasario 10
Labai maloni Markestro.lt konsultante Zita!🙆‍♀️ Daug bendravome telefonu apie ju teikiamas paslaugas,kadangi buvo susidariusi neeiline situacija,ieskojome priimtino varianto.😳 Moteris paprasta,kalba žemiska kalba be jokiu isvedziojimu ir protingavimu,nesuprantamu terminu! Bendrauja taip pat paprastai nuosirdziai,naglai neperša paslaugos,pataria!👍⚘
Vertintojas
Vika Viktorija Google
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 37 38