Padėsime rasti geriausią interneto pasiūlymą jūsų namams

Daugiau nei 70 pasiūlymų nuo 7,90 Eur/mėn.
Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Paslauga
Taupome jūsų laiką, pastangas ir pinigus
Sutaupysite valandas savo laiko. Viena užklausa Markestro ir užtikrinta ramybė, jog nepraleidote geriausio pasiūlymo savo namams.
Viską apibendrinsime ir paaiškinsime
Skirtingi tarifai, kanalų paketai, tinklo mokesčiai ir kiti tiekėjų sutartyse naudojami terminai — mūsų kasdienybė. Paaiškinsime painiausias sutarčių vietas taip, kad suprastų ir penkiametis.
Visiškai nemokamai
Jokių žvaigždučių, vos įskaitomo teksto ar tarpininkavimo mokesčių.
0 €
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai
Ekspertai
Esame ekspertai
Būsite suprasti iki smulkiausių detalių. Į jūsų poreikius įsigilins žmogus, puikiai išmanantis paslaugas. Pabrėšime tai, kas svarbu ir paaiškinsime jums suprantama kalba.
Atsakymai
Visi atsakymai vienoje vietoje
Valandas, kurias sutaupėte tiekėjų paieškoms ir gilinimuisi į jų pasiūlymus skirkite tam, kas jus džiugina. O kilus klausimų – į juos atsakysime iš karto.
Pasiūlymai
Visi pasiūlymai ramia sąžine
Kai vienodai atstovauji visus - nebereikia jokių rinkodaros triukų. Nešališkai ir sąžiningai padėsime išsirinkti geriausią pasiūlymą pagal jūsų išsakytus poreikius. Nesvarbu, kuris tiekėjas tai bus.

Nuoširdūs atsiliepimaiDaugiau atsiliepimų

Papildomas dėmesys
Dėkojame komandai už skirtą papildomą dėmesį, pagalbą, tinkamiausių paslaugų tiekėjų parinkimą ir malonų bendravimą!
Kantaute Augaityte
Kantautė Augaitytė
Bendravimas
Yra skirtumas: ar bendrauti su žmogumi, kuris puikiai mato ir supranta visus, ar klausytis "auto-atsakiklio" apie vieną.
Tomas Čeliauskas
Tomas Čeliauskas
Laikas
Iškart sužinojau, kurie tiekėjai yra pasiruošę suteikti paslaugą bei už kiek. Man pačiam nereikėjo gaišti laiko renkant informaciją.
Vladas Sapranavičius
Vladas Sapranavičius

Internetas

Lietuva - viena pasaulinių interneto lyderių. Ypatingai aukšto įvertinimo šiandien sulaukiame dėl šviesolaidinio ir mobiliojo interneto galimybių.

Kelias iki tokio pripažinimo truko daugiau nei 20 metų. Dėl aktyvių ir savalaikių pastangų, kurias deda telekomunikacijų bendrovės, šiandien lietuviškas internetas patogumu lenkia JAV bei kitų didžiųjų valstybių paslaugas.

1991 m. spalio 10-oji - data, kuomet iš Lietuvos prie pasaulinio kompiuterių tinklo be tarpininkų buvo prisijungta pirmą kartą. Tam panaudota norvegų dovanota palydovinė įranga. Pirmiausia internetu naudojosi valstybinės, mokslo įstaigos, duomenis siuntusios vos 9,6 kilobitų per sekundę greičiu (apie 100 tūkst. kartų lėčiau nei dabar leidžia sparčiausia technologija gyvenant paprastame daugiabutyje).

Namų vartotojams interneto paslaugos tapo prieinamos maždaug 1994 m. Nuo tada internetas Vilniuje ir kituose miestuose ėmė sparčiai plėstis. Taip pat augo ir sparta. Prieš kelerius metus baigtas vykdyti projektas, po kurio net atokiausias Lietuvos gyvenvietes pasiekė plačiajuostis interneto ryšys. Maksimalus jo greitis siekia kelis šimtus megabitų per sekundę. Geriausias ir populiariausias šiandien tapo belaidis arba šviesolaidinis internetas. Pastarojo tiekėjai suteikia galimybę mėgautis net 1 gigabito per sekundę sparta.

Interneto tiekėjai

Pirmąja komercine interneto tiekėja tapo telefoninių tinklų savininkė Telia (tuo metu vadinta "Lietuvos Telekomu"). Jos pasiūlyta kaina už namų internetą virto pavyzdžiu kitoms bendrovėms. šiandien galite užsisakyti šios stambiausios "Markestro" partnerės tiekiamą belaidį, hibridinio tipo (4G LTE, derinamą su plačiajuosčiu) ir plačiajuostį internetą. Dėl ypač plataus telekomunikacijų tinklo Telia pasiūlymai galioja beveik visoje Lietuvoje.

Gyvenantiems Klaipėdoje arba šiauliuose "Markestro" taip pat rekomenduoja Splius internetą. Optiniais šios bendrovės kabeliais duomenys keliauja iki 650 Mbps greičiu. Ryšys dažnai pasiekiamas ne tik miestuose, bet ir rajonuose, mažesniuose aplinkiniuose miesteliuose.

Platų paslaugų asortimentą pagal adresą siūlo ir Init. Jos optinis internetas pasiekiamas vienuolikoje Lietuvos miestų. Duomenys taip pat gali būti perduodami bevieliu būdu.

Vilniaus gyventojai gali užsisakyti ir spartų optinį Penki (buvęs Skynet) internetą. Kaip ir kiti tiekėjai, ši įmonė taip pat siūlo pasinaudoti internetinės televizijos paslaugomis. Skynet interneto ryšys pasiekiamas beveik visuose sostinės mikrorajonuose.

Interneto kainos

Patrauklia paslaugų kaina rūpinasi kiekvienas tiekėjas. Bendra suma, kurią tenka mokėti per mėnesį, visuomet priklauso nuo kelių veiksnių. Pirmiausia tai - interneto tipas ir techninės tiekėjo galimybės. Daugiausiai gali kainuoti mobilus ryšys. Taupantiems verta rinktis plačiau išvystytą šviesolaidinį arba paprastą DSL plačiajuostį internetą.

Vietovė - taip pat svarbus finansinis veiksnys. Internetas namams pigesnis miestų centruose, daugiabučiuose. Ryšį sudėtingiau ir brangiau įrengti individualiuose namuose, užmiestyje, taip pat - senamiesčiuose. Prieš siūlydami interneto planus "Markestro" specialistai visuomet patikrina technines galimybes pagal adresą.

Interneto kainą taip pat lemia sutarties trukmė. Paprastai pigiausias variantas yra terminuotos sutartys. Pasirašyti galite pusę metų, metus, dvejus ar trejus galiojančią sutartį. Pigiau kainuoja ir bendros, iš to paties tiekėjo užsakytos paslaugos.

Įtakos išlaidoms turi ir duomenų apribojimai, greitaveika. Įprasta, kad kuo galingesnis interneto planas, tuo daugiau jis kainuoja. Duomenų limitas dažnai taikomas mobiliajam internetui. Jis siekia nuo keliasdešimties iki kelių šimtų gigabaitų mėnesiui. Per "Markestro" galite rasti ir tokių bevielio interneto pasiūlymų, kuriems duomenų apribojimai netaikomi.

Pasiūlymai sudaromi atsižvelgiant į papildomos įrangos poreikį. Jei namuose ar biure norite naudotis bevieliu ryšiu, prireiks maršrutizatoriaus. Mobilusis internetas pasiekiamas naudojant stacionarius ir nešiojamuosius modemus. Visą įrangą verta užsisakyti iš tiekėjo. Tokiu atveju ne tik pasiūloma geresnė interneto kaina, bet ir lengviau užtikrinama maksimali paslaugų kokybė.

Geriausi ir pigiausi interneto pasiūlymai (akcijos)

Ieškoti mažesnės interneto kainos galima atsižvelgiant į aukščiau išvardytus veiksnius. Internetas Kaune ar kitame mieste gali būti pigesnis ir dėl nuolaidų. Pasinaudoję akcija galite mokėti mažesnį vienkartinį mokestį (pavyzdžiui, už paslaugos įvedimą). Taip pat taikomos ir ilgalaikės nuolaidos. Tokiu atveju sutartą periodą kas mėnesį taikoma patrauklesnė įrangos, tam tikro galingumo plano kaina.

Verta atminti, kad ne visuomet pigiausi pasiūlymai yra vertingiausi. Nuolaidas aktyviai taiko visi šalies interneto tiekėjai, todėl prasminga atsižvelgti į kuo daugiau pasirinkimo kriterijų. "Markestro" komanda ir partneriai rūpinasi, kad jus pasiektų geriausias pasiūlymas pagal individualius poreikius. Jūsų adresas, naudojimosi internetu įpročiai, turima įranga, papildomų paslaugų poreikis - duomenys, dėl kurios konkreti akcija tampa išties vertinga.

Lietuva kasdien įrodo, kiek daug pasiekiama pasiryžus techninėms naujovėms. Nuolaidos yra tobula galimybė pasinaudoti didžiausiais šiuolaikinio interneto ryšio privalumais. Patogumas, įspūdingas greitis, stabilumas, funkcionalumas, pasiekiamumas - vos kelios savybės, dėl kurių internetas įkvėps jus naujoms galimybėms bendrauti, dirbti ir pramogauti. 

Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus