Geriausi Init interneto ir televizijos pasiūlymai

Pasiūlymai nuo 6,90 €/mėn
Markestro: Interneto ir televizijos tiekėjai vienoje vietoje

Sužinokite geriausius Init pasiūlymus

Gedimai ir techninė pagalba Init klientams:

Init internetas

init internetasInit – daugiau nei 25 metus paslaugas teikianti bendrovė. Šiandien internetą gali laisvai rinktis 12 miestų gyventojai. Init internetas teikiamas naudojant sparčiausią – šviesolaidinio ryšio technologiją. Pasirinkę tinkamą paslaugos planą ir įrangą, už puikią kainą galite naudotis laidiniu arba bevieliu ryšiu.

Klientai. Internetas gali būti teikiamas fiziniams asmenims arba verslui. Namų vartotojai gali rinktis iš žemiau aprašomų planų. Jei norite įsidiegti interneto paslaugą savo biure, bendrovė jums suformuos individualų pasiūlymą.

Planai. Prieš kelerius metus stambų tiekėją Meganet prisijungusi bendrovė siūlo 4 interneto planus. Visais jais siūlomas neribotas duomenų siuntimas, tačiau skiriasi ryšio sparta. Pagal poreikius gali būti pasirenkamas planas, užtikrinantis 50, 100, 300 ar net 600 megabitų per sekundę greitį.

„Markestro“ konsultantas padės jums apsispręsti dėl optimalaus Init interneto plano pasirinkimo. Vertinti reikėtų ne tik kainą, bet ir interneto naudojimo aplinkybes. Svarbu tai, kiek laiko praleidžiate internete, kokias užduotis kasdien atliekate – susipažįstate su naujienomis, siunčiatės filmus ar žaidžiate kompiuterinius žaidimus.

Tipai. Savo namams ir biurui galite užsakyti šviesolaidinį internetą, kuris įrenginį pasieks laidu arba naudojant bevielę (wi–fi) technologiją. Verta žinoti, kad belaidis ryšys yra kiek lėtesnis nei laidinis.

Kaina. Į namų naudotojus orientuotų planų kainos svyruoja nuo 5 iki 16 eurų. Kainą lemia greitaveika, akcijos, sutarties galiojimo terminas. Be to, nepriklausomai nuo plano kas mėnesį mokamas 3 eurų dydžio tinklo paslaugos mokestis. Naudodamiesi „Markestro“ paslauga, galite greitai atrasti tokį planą, kuriam taikomos didžiausios nuolaidos.

Sutartys. Internetas teikiamas klientams, pasirašiusiems terminuotą arba neterminuotą paslaugos teikimo sutartį. Jei pasirenkate pirmąjį tipą, interneto ryšys sutartomis sąlygomis bus teikiamas 6, 12 arba 24 mėnesius. Tam tikros trukmės terminuota sutartis paprastai užtikrina mažesnę paslaugos kainą.

Įranga. Jei norite, kad jūsų įrenginius pasiektų belaidžio interneto planas, prireiks specialaus maršrutizatoriaus. Jis leidžia prie tinklo prisijungti keliems įrenginiams. Init rūpinasi maršrutizatorių nuoma ir pardavimu.

Šio tiekėjo siūlomas internetas – stabilus ir nebrangus. Palikę savo duomenis mūsų svetainėje, netrukus sužinosite, ar bendrovė teikia paslaugas jūsų adresu. Be to, su jums paskirtu konsultantu galėsite pasitarti dėl sutarties ar ryšio tipo, kitų ypatybių. „Markestro“ – tai paprasčiausias būdas geriausiems Init pasiūlymams rasti ir užsakyti.

  • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 14:47
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus