Geriausi Penki interneto ir televizijos pasiūlymai

Pasiūlymai nuo 9,30 €/mėn
Markestro: Interneto ir televizijos tiekėjai vienoje vietoje

Susisiekite su Markestro ir gaukite Penki pasiūlymus

Gedimai ir techninė pagalba Penki klientams:

Penki (buvęs Skynet) internetas ir televizija

skynet internetas ir televizijaPenki televizija ir internetas – vienas galimų sprendimų Vilniaus gyventojams. Šiuolaikiškas paslaugas siūlantis prekės ženklas rūpinasi skirtingus lūkesčius atitinkančiu asortimentu. Su „Markestro“ konsultantų pagalba galite atsirinkti ir užsakyti geriausiai poreikius atitinkantį Penki interneto ar televizijos pasiūlymą vos per kelias minutes.

Interneto pasirinkimas. Penki – pirmoji tiekėja Lietuvoje, klientams pasiūliusi šviesolaidiniais kabeliais sklindantį internetą. Šiandien toks internetas užtikrina įspūdingą duomenų sklidimo greitį ir ryšio stabilumą. Optiniai kabeliai sostinėje internetą tiekia dviem būdais. Jie tiesiami arba iki daugiabučio laiptinės, arba iki pat buto. Pastarasis variantas užtikrina didesnę kokybę, todėl patariame pasidomėti, kokie techniniai sprendimai pasiekiami jūsų adresu. Taip pat svarbus ir pasirenkamas planas.

Priklausomai nuo plano, Penki ryšio greitaveika gali siekti nuo 100 megabitų iki 1 gigabaito per sekundę. Tokia sparta įmanoma naršant tiek lietuviškose, tiek užsienio svetainėse. Kartu su vienu iš 3 interneto planų galite naudotis ir televizija. Tai – galimybė per kompiuterį žiūrėti pagrindinius lietuviškus kanalus. Šios paslaugos kaina sudaro bendrą plano kainą.

Jei ieškote interneto verslui, galite rinktis iš panašios greitaveikos planų. Tokiu atveju nesiūloma televizijos internete paslauga. Kaip ir namų interneto atveju, galutinė kaina priklausys nuo sutarties trukmės, nuolaidų ir įrangos.

Televizijos pasirinkimas. Jei jūsų įrenginius jau pasiekia Penki internetas, galite mėgautis ir internetine televizija. Raiškiosios televizijos transliacija jūsų namams dovanos puikią pramogą. Abi paslaugas taip pat galite užsakyti ir bendrai, vienu metu.

Pasirinkę pagrindinį kanalų paketą, galite matyti apie 60 įprastų ir HD kokybės kanalų. Jei norite dar didesnių laisvalaikio galimybių, šį rinkinį papildykite teminėmis programomis. Didžiulė jų pasiūla patenkins ir vaikų, ir suaugusiųjų poreikius.

Išmanioji televizija puikiai tinka ir naudojimuisi „Youtube“, radijo stočių klausymuisi. Pasirinkę šį transliacijos tipą, galėsite įrašyti norimas laidas ar filmus, peržiūrėti juos sau patogiu laiku ir seka. Spartesnio interneto planas leis naudotis šiais privalumais ypač patogiai.

Su „Markestro“ specialistu galite aptarti visas šių paslaugų ypatybes – planus, sutarčių tipus, įrangą. Mūsų ekspertai taip pat padės nepraleisti vertingos akcijos.  Pasirinkę Penki paslaugas, būsite dažniausiai būsite tikri, jog jūsų įrenginius pasiekia geras internetas ir televizijos transliacija Vilniuje. 

Dažniausiai užduodami klausimai
Kokios yra Penki interneto kainos?
Penki turi trijų skirtingų tipų interneto planus. Kainos nuolat keičiasi, tačiau pats pigiausias interneto planas kainuoja nuo 7,79 €/mėnesį. Tačiau tokia yra terminuotos, mažiausios spartos, 24 mėnesių sutarties mėnesio kaina. Neterminuota arba didesnės spartos plano sutartis kainuotų brangiau.
Kokiuose miestuose galiu rasti Penki internetą ir televiziją?
Penki yra Vilniaus miesto tiekėjas, kurio tinklas sujungia didžiąją dalį Vilniaus miesto mikrorajonų.
Kokios įrangos gali reikėti įsirengiant Penki internetą?
Jums reikės Wi-Fi maršrutizatoriaus, kurį galite išsinuomoti arba įsigyti. Tiesa, dažnu atveju gali tikti ir nuosavas maršrutizatorius, tačiau dėl konkretaus suderinamumo reikia tartis su Penki kolektyvu ir jų atstovais meistrais.
  • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 13:44
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus