Geriausi Init interneto ir televizijos pasiūlymai

Pasiūlymai nuo 6,90 €/mėn
Markestro: Interneto ir televizijos tiekėjai vienoje vietoje

Susisiekite su Markestro ir gaukite Init pasiūlymus

Gedimai ir techninė pagalba Init klientams:

Init internetas ir televizija

init internetas ir televizijaInit – telekomunikacijų bendrovė, galinti pasigirti daugiau nei 100 tūkstančių klientų. Naudotojai puikiai vertina interneto ir televizijos paslaugas, pasižyminčias gera kaina, stabilumu, patogumu. „Markestro“ specialistai gali padėti įvertinti, kuris šio tiekėjo pasiūlymas jūsų poreikius atitinka geriausiai. Aptarę lūkesčius, galite iškart užsakyti norimą paslaugos planą.

Televizijos tipai. Jūsų namus gali pasiekti skirtingais būdais transliuojama televizija. Verta žinoti, kad šią paslaugą anksčiau teikė ir „Meganet“ – dabar ji įsiliejusi į Init kompaniją. Bendrovė nuosekliai rūpinasi skaitmenine ir analogine transliacija, tarpusavyje besiskiriančia kokybe, kanalų skaičiumi, įranga ir kaina.

Analoginės televizijos asortimentą sudaro bent keli planai. Pasirinkę vieną jų, kasdien galite žiūrėti nuo 6 iki 46 programų. Mažiausias planas per mėnesį gali tekainuoti kelis eurus. Galutinę kainą padidina privalomas tinklo mokestis. Jei kartu užsakomas ir internetas, tokį mokestį reikia mokėti tik kartą.

Savo namams pasirinkę skaitmeninę televiziją, galėsite naudotis daugiau privalumų. Rinktis galite iš 4 Init planų. Mažiausiu siūloma matyti 6, didžiausiu – net 62 kanalus. Pagrindinis kanalų paketas įeina į visų didesniųjų sudėtį. Be to, pasirinktą planą galite pildyti norimomis programomis. Jų yra 200.

Skaitmeninė televizija, kaip ir analoginė, tiekiama kabeliu. Jai taip pat reikalingas specialus imtuvas. Tokia transliacija leidžia matyti išsamią kanalų programą, keisti kalbą, įsijungti subtitrus. Didelis skaitmeninės televizijos privalumas – atsparumas trikdžiams, aukšta vaizdo, garso raiška. Iš tiekėjo išsinuomoję ar įsigiję specialų priedėlį, galite naudotis dar viena puikia savybe – HD kanalais.

Interneto tipai. Šio tiekėjo pagrindinis siūlomas internetas – šviesolaidinis. Tokia technologija užtikrina didžiausią ryšio spartą ir sklandumą. Namuose galite naudoti vieną iš 4 interneto planų. Greitaveika gali siekti nuo 50 iki 600 Mbps.

Bet kuris planas gali būti taikomas ir bevieliam ryšiui. Tokį internetą namuose turėsite naudodami maršrutizatorių. Šį įrenginį galite nusipirkti arba išsinuomoti. Tiek bevielis, tiek laidinis internetas gali būti naudojamas ir jūsų verslui.

Init siūlomas interneto ryšys, televizija teikiami pasirašius terminuotą arba neterminuotą sutartį. Su „Markestro“ specialistu visuomet galite pasitarti, kuris variantas vertingesnis jums. Be to, konsultacijos metu sužinosite, kokiems planams taikomos didžiausios akcijos. Jei jūsų tikslas – patikima, nebrangi Init televizija ir internetas, su „Markestro“ jį pasieksite užtikrintai.

Dažniausiai užduodami klausimai
Kuo skiriasi skaitmeninė ir analoginė televizija?
Pagrindinis skirtumas tarp analoginės ir skaitmeninės televizijos yra būdas, kuriuo perduodamas signalas. Analoginiai signalai garsą ir vaizdą perduoda panašiai, kaip ir radijas. Na, o skaitmeninės televizijos signalai į imtuvą perduodami it individualūs „paketai“, kuriuose yra duomenys su vaizdine ir garsine informacija.
Kaip greitai įrengiamas Init internetas?
Interneto įrengimo laikas priklauso nuo įvairių faktorių. Tikslius terminus jums galės pasakyti Init atstovai. Paprastai įrengimo ilgai laukti nereikia.
Ar yra mokamas tarpininkavimo mokestis tarp markestro.lt ir Init?
Ne, Markestro.lt tarpininkavimo paslaugos yra visiškai nemokamos. Už tarpininkavimą jums mokėti tikrai nereikės.
  • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 14:29
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus