Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 3,00 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Go3 Penki Bitė Init
Paslauga
 • Telia
 • Elektrum
 • Init
 • Enefit
 • Penki
 • FastLink
 • Splius
 • Baltneta
 • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai
 • Pradžia
 • Kokią televizija/internetą rinktis?

Kokį internetą/televiziją rinktis?

Su klausimu, kokią televiziją rinktis, susiduria kiekvienas, norintis pradėti ja naudotis, pereiti nuo senosios analoginės televizijos prie kabelinės, skaitmeninės ar palydovinės arba ieškantis televizijos su daugiau funkcijų. Šiuo metu populiariausia, labiausiai tobulėjanti ir daugiausiai galimybių vartotojams siūlanti yra išmanioji televizija. Kiekvienas tiekėjas siūlo įvairius televizijos planus, kurie tarpusavyje skiriasi konkrečiais rodomais kanalais, jų kiekiu bei papildomomis galimybėmis, tokiomis kaip galimybė sustabdyti transliacijas, įrašyti laidas ar filmus, žiūrėti televiziją visur, kur prieinamas internetas, ir kt. Kokią televiziją geriausia rinktis, priklauso ir nuo jūsų turimos ar norimos įsigyti TV įrangos, jūsų turimo ar neturimo interneto plano, jūsų gyvenamosios vietos bei kitų "techninių" parametrų. „Markestro“ specialistai atsižvelgs į jūsų pageidavimus ir padės išsirinkti jums labiausiai tinkantį variantą.

Televizijos ir interneto pasiūlymai

Šiame amžiuje internetas ir televizija yra savaime suprantami dalykai kone kiekvienuose namuose. Tai – ir pramoginės, ir darbo priemonės. Todėl nenuostabu, kad tokias paslaugas teikia galybė skirtingų tiekėjų. Tačiau jie siūlo nevienodą kokybę ir vis kitokias sutarties sąlygas. Todėl sprendimas, kokį internetą rinktis (koks internetas geriausias) arba kuris televizijos planas yra geriausias ne visuomet būna greitas ir paprastas.

Jei planuojate naudotis ir internetu, ir televizija, patariame iškart įsigyti dvigubą paslaugų paketą. Tokiu būdu galite nemažai sutaupyti. Svarstydami, kokią televiziją rinktis, pagalvokite ne tik apie tipą (kabelinė, skaitmeninė, išmanioji). Atkreipkite dėmesį į specialius tiekėjų pasiūlymus – pavyzdžiui, galimybę įsivesti televiziją į antrą televizorių nemokamai arba gauti papildomą aktualių kanalų paketą. Jei televizija ir interneto ryšys bus gaunamas iš to paties tiekėjo, mokėti galite žymiai mažiau.

Rinkdamiesi interneto paslaugą taip pat nepamirškite ryšio tipo svarbos. Nuo jo priklausys, ar naudositės greitu, stabiliu, ar lėtu, trūkinėjančiu internetu. Geros interneto paslaugos pasirinkimas priklauso ir nuo pageidaujamo duomenų siuntimo greičio, signalo priėmimo būdo. Pavyzdžiui, jei daug keliaujate, tikrai verta pasidairyti gero 4G LTE interneto pasiūlymo. Jei internetu dažniau naudojatės namuose, tiks ir bevielis, ir šviesolaidinis ryšys. Įtakos jūsų sprendimui taip pat gali turėti gyvenamoji vieta – pavyzdžiui, dėl tiekėjų konkurencijos interneto kainos, lyginant skirtingus miestus, gali smarkiai skirtis. Taigi, ieškodami optimalaus televizijos ir interneto varianto turėtumėte skirti dėmesio tiek savo poreikiams, tiek galimybėms. Juk maža kaina ir patrauklus sutarties terminas – dar ne viskas. 

Tiekėjai visoje Lietuvoje

Televizijos ir interneto paiešką palengvina tai, kad beveik visi tiekėjai siūlo abiejų rūšių paslaugas. Išimtis – įmonės, siūlančios tik mobilųjį interneto ryšį. Be to, tiekėjai rūpinasi, kad televizija Vilniuje ar kitame šalies mieste būtų pasirenkama iš plataus asortimento. Taigi, bet kuriame mieste galite rinktis kabelinę, skaitmeninę, IPTV ar išmaniąją televiziją.

Tačiau net ir pasirinkus konkrečią televizijos rūšį, paieškos dar nesibaigia. Tos pačios rūšies televizija Kaune ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste gali smarkiai skirtis papildomomis ypatybėmis. Akivaizdžiausi skirtumai – tai, kiek ir kokių kanalų siūlo skirtingi tiekėjai už tą pačią kainą. Dėmesį verta atkreipti ir į transliuojamų kanalų raišką: ji gali būti paprasta arba HD. Be to, reikėtų įsitikinti, kad tiekėjai siūlo žiūrėti programas su jums reikiamos kalbos subtitrais ar įgarsinimu.

Jei susidomėjote kabeline televizija Kaune ar kitame mieste, galimybių mėgautis patogumu turėsite mažiau. Tokio tipo televiziją jau senokai nukonkuravo skaitmeninė ir išmanioji televizija, kurios suteikia daug naudojimo laisvės. Rinkdamiesi šių tipų transliacijas, galite lengvai valdyti turinį, kurti laidų archyvus, naudotis papildomomis funkcijomis (pvz., karaokė ar vaizdų peržiūra YouTube). Maža to, keliaudami į sodybą arba keisdami gyvenamąją vietą nepatirsite jokių papildomų rūpesčių, nes televizija nebėra pririšta prie konkrečios vietos. Technologijos suteikia galimybę jums patogiai žiūrėti televiziją ten, kur esate.

Gerą televizijos tiekėją reikėtų atsirinkti ir pagal technines galimybes. Svarbu, ar turite įsigiję priedėlį, ar jį galite nuomotis iš įmonės. Be to, verta kuo daugiau pasidomėti, kaip tiekėjas užtikrina paslaugos teikimo kokybę – pavyzdžiui, kokiais laidais arba interneto ryšiu perduodami televizijos duomenys, kaip reaguojama į gedimus. Taigi, prieš rinkdamiesi televizijos paslaugą turėtumėte įvertinti ir tiekėjų, ir savo galimybes. Jos, suderintos su patrauklia kaina, gali tapti jūsų svajonių televizijos pagrindu.

Dažniausiai užduodami klausimai
Iš kokių televizijos tiekėjų galima rinktis?
Markestro bendradarbiauja su didžiausiais ir smulkiais televizijos transliacijų tiekėjais. Šiuo metu galima rinktis iš: Telia, Home3, Init, Penki, Splius.
Kokios yra vidutinės televizijos kainos?
Televizijos paketams turime per 200 pasiūlymų, kuriuos galime palyginti. Kainos prasideda nuo 3,00€ už mėnesį. Tačiau daugiakanalis išmanios TV paketas su neterminuota sutartimi, realu, kad kainuos nuo ~20€ už mėnesį. Nemokamai sužinokite, kiek jums kainuos televizija ir pasirinkite geriausią planą.
Kokių įrenginių/priedelių gali prireikti įsirenginėjant televiziją?
Dažniausiai jums tereikia televizoriaus ir priedėlio (imtuvo), kurį suteikia pats tiekėjas. Kiekvieno tiekėjo paslaugos gali būti skirtingos.
 • Atnaujinta: 2022 m. kovo 24d. 15:31
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus