Raskite geriausią interneto tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,90 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Internetas studentams

Kompiuteris ir internetas – atsakingo studento kasdienybės dalis. Net neverta lyginti, kiek laiko būtų gaištama ieškant informacijos knygose, kai internete, vos paspaudus kelis mygtukus, galima susirasti beveik bet kokio pobūdžio informaciją. Tiesa, kokybiškas mokymasis neatsiejamas ir nuo greito interneto, kadangi lėtas, trukčiojantis arba ribotas internetas mokymosi procesą padarys kur kas labiau komplikuotą.

Internetas studentams  - kaip oras, tačiau kokį pasirinkti, kai tiekėjų tiek daug ir prieš ateinant mokslo metams visi aktyviai siūlo akcijas bei nuolaidas?

Jeigu nenorite skirti laiko paieškoms, tačiau trokštate gauti geriausią pasiūlymą už „studentišką“ kainą – kreipkitės į Markestro profesionalus. Mūsų darbas – pasiūlyti tokį interneto tiekėją ir tokį paslaugų planą, kuris geriausiai atitiktų poreikius.

Visiškai natūralu, kad kaina dažniausiai yra vienas svarbiausių kriterijų, kuris lemia konkretaus plano pasirinkimą. Studentiška kaina dažnai vyrauja nuo 7 iki 14 EUR per mėnesį (priklausomai nuo to kiek žmonių naudojasi internetu ir moka už paslaugas). Skiriantis kainoraščiams tuo pačiu skiriasi ir gaunamas Mb kiekis. O kuo daugiau prietaisų prie vieno interneto plano bus prijungta – tuo greitesnio reikia. Pavyzdžiui, standartinis 100 Mb/s internetas labai puikiai tinka vienam asmeniui, kuris naudojant Wi-Fi prijungia savo nešiojamą kompiuterį ir mobiliųjų telefoną. Jeigu studentai gyvena keliese – tokiu atveju, natūralu, reikalingas ir greitesnis internetas. Norint užsitikrinti komfortą, greitį ir kokybę keli asmenys turėtų pasirinkti šviesolaidinį 300-1000 Mbp/s greičio internetą, kuris patenkins ir net ir aktyviausio naršytojo poreikius. Juk filmų žiūrėjimas online, žaidimų atsisiuntimas, efektyvus didelio kiekio konspektų persiutimas – studento kasdienybė, tad greitas internetas yra labai svarbi tos kasdienybės dalis. Markestro įvertinę Jūsų poreikius ir kainos bei kokybės santykį – pasiūlys ir patį tinkamiausią interneto planą, kuris bus tinkamas ir mokslams, ir pramogoms.

Dar vienas labai svarbus kriterijus yra sutarties sudarymo terminas. Studentai - bene dažniausiai iš vienos vietos į kitą besikrausianti socialinė grupė, o interneto tiekėjai stengiasi sukurti kuo ištikimesnių klientų ratą, tad visada pigiau kainuos ilgesnio, terminuoto laikotarpio sutartys. Pasirašius bent jau metams - bus galima sutaupyti, o vieneri  gyvenimo metai konkrečioje vietoje yra gana standartinis sprendimas. Jeigu, visgi, nuspręsite, kad norite neterminuotos sutarties – tokiu atveju būkite pasiruošęs kiekvieną mėnesį mokėti brangiau. Šiuo atveju labai svarbu skaičiuoti, kadangi dažnu atveju labiau apsimoka pasirašyti terminuotą sutartį, tačiau likus keliems sutarties mėnesiams išsimokėti už paslaugas, kuriomis nesinaudojate, nei užsisakyti neterminuotą sutartį, kadangi kiekvieno mėnesio investicijos gali būti didesnės net du kartus. Jeigu viskas atrodo gana sudėtingai – nepergyvenkite, kadangi Markestro konsultantais norės tik sužinoti kokie yra Jūsų poreikiai ir pagal juos pasiūlyti tinkamiausią tiekėją, planą ir tuo pačiu sutarties sudarymo terminą. Nesibaiminkite, tai nereikalaus papildomų investicijų, kadangi Markestro savo paslaugas siūlo visiškai nemokamai!

Internetas studentams, kaip ir kitiems asmenims, kuriems reikia šių paslaugų, apribojamas vietovės. Kadangi studentai Lietuvoje dažniausiai kuriasi didžiuosiuose miestuose – tai atveria galimybes pasirinkti tinkamiausią interneto planą net nevertinus tai, koks interneto tipas yra galimas. Nuo plačiajuosčio iki šviesolaidinio, kuris padės mokytis greitai, efektyviai bei kokybiškai. Markestro – geriausias pagalbininkas, kai reikia patarimų norint susirasti tinkamiausią tiekėją bei planą. Neturint patirties pasirinkimas gali būti gana sunkus. Visgi – įmanomas, tad pasiruoškite mokslo metam iš anksčiau.

Dažniausiai užduodami klausimai
Ar reikia pateikti dokumentus įrodančius studento tapatybę?
Taip, norint gauti studentiškus planus internetui, reikia pateikti dokumentus, kurie įrodytų tai, jog esate studentai. Paprastai pakanka ir LSP (Lietuvos studento pažymėjimas), tačiau, jeigu jo neturite arba dar negavote – galite gauti išrašą iš savo mokymo įstaigos, jog esate studentai ir jis taip pat bus tinkamas.
Kokie yra studentiško interneto privalumai?
Pagrindinis interneto studentams privalumas yra patrauklesnė kaina. Tiekėjai nori pritraukti jaunų vartotojų, tad į studentus orientuoja ypatingus, mažesnės kainos pasiūlymus.
Kaip nuspręsti, kuris interneto tiekėjas tinkamiausias?
Geriausia yra atlikti paslaugų palyginimą. Tarpusavyje palyginkite analogiškos arba panašiausios spartos greitaveikos planus. Tai gali užtrukti, todėl daug paprasčiau bus pasikliauti Markestro konsultacija. Ji – nemokama ir nešališka, tad tikrai verta pasinaudoti!
  • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 12:12
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus