Geriausi Bitės ir Go3 interneto ir televizijos pasiūlymai

Pasiūlymai nuo 7,99 €/mėn
Markestro: Interneto ir televizijos tiekėjai vienoje vietoje

Susisiekite su Markestro ir gaukite Bitė pasiūlymus

Gedimai ir techninė pagalba Bitė klientams:

Bitė internetas

Bitės internetas

Išmanius sprendimus kurianti bendrovė „Bitė Lietuva“ yra viena iš ilgiausiai veikiančių mobiliojo ryšio tiekėjų Lietuvoje. Tarp šio tiekėjo privalumų – ilgametė patirtis, puikus klientų aptarnavimas bei gausus patenkintų vartotojų ratas ir nuolat modernėjančios interneto paslaugos. Be kitų išmanių sprendimų, šiuo metu bendrovė tiekia ir 4G bei 4G+ internetą, dengiantį 99 proc. Lietuvos teritorijos.

BITĖ, bendradarbiaudama su „Markestro“, pateikia geriausius 4G bei 4G+ interneto namams pasiūlymus. 

Klientų patogumui „Bitė“ siūlo ypatingus pasiūlymus, kurie sudaryti siekiant atliepti skirtingus interneto vartotojų poreikius:

Neribotas internetas + modemas. Šis pasiūlymas skirtas norintiems kasdien namuose visa šeima naudotis internetu. Su šiuo pasiūlymu vartotojui parduodamas modemas (Huawei) pritaikytas pagal kliento poreikius.

Neribotas internetas + planšetinis kompiuteris. Pasiūlymas subalansuotas tiems, kas ieško tinkamiausio namų interneto ir visada norėjo išbandyti planšetę. Pasirinkę pasiūlymą iš karto gauna neribotą internetą, universalią planšetę „Lenovo Tab M10 10", šios planšetės ekrano draudimą ir interneto apsaugą.

Mobilusis BITĖS internetas gali ne tik aptarnauti įrenginius namuose, bet ir keliauti drauge su jumis. Kadangi modemas yra kompaktiškas ir mažas, jis puikiai tilps jūsų kuprinėje ar net kišenėje, o patrauklūs planai leis mėgautis jo teikiamais privalumais. Visi planai labai įvairūs ir atitiks net pačius skirtingiausius poreikius:

Planas Neriboti GB. Mobilaus interneto planas, skirtas namams. Pasirinkus šį planą per mėnesį sunaudojamų duomenų kiekis neribojamas.

Kartu su planu suteikiama nemokama 3 mėn. interneto apsauga, nemokamas 3 mėn. ekrano draudimas, nemokamas 3 mėn. turto draudimas, nemokamas 1 mėn. kelionių draudimas ir 3 mėn. nemokamas internetas Europos Sąjungos (ES) ir Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse. 

Didžiausia vaizdo turinio platforma Baltijos šalyse, sukurta BITĖS įmonių grupės. Platforma pasiekiama kompiuteriuose, telefonuose, planšetėse ir išmaniuosiuose televizoriuose. Skirtingi „Go3“ turinio planai pritaikyti skirtingiems klientų poreikiams.
Platformoje rasite:
•       Aukščiausio lygio sporto kovas
•       TV3 sukurtą turinį
•       TV kanalus
•       Filmus ir serialus
•       Vaikams saugią aplinką

Go3 platformos privalumai:
·         Palaikoma visuose ekranuose (Web; Android/iOS mobile/tablet; Android TV; Samsung TV; LG TV)
·         Galimybė naudotis bet kuriuo internetu, o kokybiškam programėlės veikimui reikalingas 10 Mbps greitis, tačiau platforma stabiliai veiks ir gaunant 5 Mbps.
·         Iki dviejų tiesioginių transliacijų ir 5 prijungtų įrenginių vienu metu su viena paskyra.
·         Galimybė atsisiųsti ir žiūrėti turinį offline (lėktuve) – 48h.
·         Skirtingų profilių palaikymas (vaikas, močiutė, senelis, kt.). Pagal žiūrimą turinį atrenka rekomendacijas.
·         Platforma galima naudotis visose ES ir EEE šalyse.

BITĖS namų interneto privalumai ir kodėl verta užsisakyti per „Markestro.lt“?

Mobilus BITĖS internetas siūlo skirtingus planus tiek verslo, tiek ir privatiems klientams. „Markestro“ nori Jums padėti išsirinkti geriausią pasiūlymą, todėl susisiekite su mumis ir aptarsime plano  galimybes! Esame skaidri, objektyvi ir nepriklausoma interneto paslaugų pardavimo įmonė, tad džiaugsimės, jeigu su mumis rasite tinkamą BITĖS interneto planą savo namams ar verslui. Mūsų paslaugos yra nemokamos, o kainos tokios pat kaip perkant iš tiekėjo.

Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Bitės neriboto interneto kaina?
Bitės siūlomas namų internetas gali būti ir neribotas. Plano „Namų internetas Neriboti GB“ kaina yra 18,9€/mėn., renkantis terminuotą, 24 mėnesių sutartį. Su šiuo planu taip pat gaunate 20GB visose ES šalyse.
Kada planuojama įdiegti 5G prie Bitės teikiamų paslaugų?
Kaip teigia „Bitė Lietuva“ technologijų vadovas, Lietuvoje vis dar nėra pakankamai technologinės infrastruktūros, kuri leistų įdiegti kokybišką ir greitą 5G ryšį. Kol kas „Bitė Lietuva“ tik planuoja 5G tinklo įvedimą, tačiau kol kas konkrečių planų nėra.
Koks yra Bitės interneto greitis?
Greičiausias mobilusis Bitės internetas yra tarp 80 ir 100 Mbps.
  • Atnaujinta: 2021 m. spalio 12d. 15:34
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus