Geriausi Bitės interneto pasiūlymai

Pasiūlymai nuo 9,90 €/mėn
Markestro: Interneto ir televizijos tiekėjai vienoje vietoje

Susisiekite su Markestro ir gaukite Bitė pasiūlymus

Gedimai ir techninė pagalba Bitė klientams:

Bitė internetas

Bitės internetas

Išmanius sprendimus kurianti bendrovė „Bitė Lietuva“ yra viena iš ilgiausiai veikiančių mobiliojo ryšio tiekėjų Lietuvoje. Tarp šio tiekėjo privalumų – ilgametė patirtis, puikus klientų aptarnavimas bei gausus patenkintų vartotojų ratas ir nuolat modernėjančios interneto paslaugos. Be kitų išmanių sprendimų, šiuo metu bendrovė tiekia ir 4G bei 4G+ internetą, dengiantį 99 proc. Lietuvos teritorijos.

BITĖ, bendradarbiaudama su „Markestro“, pateikia geriausius 4G bei 4G+ interneto namams pasiūlymus. 

Klientų patogumui „Bitė“ siūlo ne tik tris individualizuotus interneto planus, bet ir ypatingus pasiūlymus, kurie sudaryti siekiant atliepti skirtingus interneto vartotojų poreikius:

Neribotas internetas + modemas. Šis pasiūlymas skirtas norintiems kasdien namuose visa šeima naudotis internetu. Su šiuo pasiūlymu vartotojui nemokamai suteikiamas modemas „Alcatel LinkZone (MW40V), turto draudimas ir interneto apsauga.

Neribotas internetas + planšetė. Pasiūlymas subalansuotas tiems, kas ieško tinkamiausio namų interneto ir visada norėjo išbandyti planšetę. Pasirinkę pasiūlymą iš karto gauna neribotą internetą, universalią planšetę „Huawei MediaPad T3 10“, šios planšetės ekrano draudimą ir interneto apsaugą.

Neribotas internetas + nešiojamas kompiuteris + modemas. Specialus pasiūlymas norintiems įsigyti nešiojamą kompiuterį. Pasiūlymą sudaro neribotas internetas su modemu „Alcatel LinkZone (MW40V), interneto apsauga ir pats kompiuteris – „HP Notebook 14“.

BITĖS siūlomi namų interneto planai:

Mobilusis BITĖS internetas gali ne tik aptarnauti įrenginius namuose, bet ir keliauti drauge su jumis. Kadangi modemas yra kompaktiškas ir mažas, jis puikiai tilps jūsų kuprinėje ar net kišenėje, o patrauklūs planai leis mėgautis jo teikiamais privalumais. Visi planai labai įvairūs ir atitiks net pačius skirtingiausius poreikius:

Planas 2 GB. Tai pigiausias planas iš visų trijų ir puikiai tinka išmaniųjų laikrodžių savininkams. Planas veiks tik su konkrečiu jam priskirtu išmaniuoju įrenginiu. Su šiuo planu galima išnaudoti 2 gigabaitus duomenų per mėnesį. Neribotų gigabaitų programėlėms bei paslaugoms nėra.

Kartu su planu suteikiamos neribotos pokalbių minutės, neriboti SMS bei 1 mėnesio interneto apsauga.

Planas 50 GB. Tai optimalus planas tiems, kas labai daug ir dažnai naudojasi mobiliuoju internetu, tačiau nemažai laiko praleidžia keliaudami. Šis planas suteikia 50 gigabaitų duomenų per mėnesį. Neribotų gigabaitų programėlėms bei paslaugoms nėra.

Užsisakius planą suteikiama nemokama 3 mėn. interneto apsauga, nemokamas 3 mėn. ekrano draudimas, nemokamas 1 mėn. kelionių draudimas ir 1 mėn. nemokamas internetas Europos Sąjungos (ES) ir Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse.

Planas Neriboti GB. Mobilaus interneto planas, skirtas namams. Pasirinkus šį planą per mėnesį sunaudojamų duomenų kiekis neribojamas.

Kartu su planu suteikiama nemokama 3 mėn. interneto apsauga, nemokamas 3 mėn. ekrano draudimas, nemokamas 3 mėn. turto draudimas, nemokamas 1 mėn. kelionių draudimas ir 3 mėn. nemokamas internetas Europos Sąjungos (ES) ir Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse. 

BITĖS namų interneto privalumai ir kodėl verta užsisakyti per „Markestro.lt“?

Mobilus BITĖS internetas siūlo skirtingus planus tiek verslo, tiek ir privatiems klientams. „Markestro“ nori Jums padėti išsirinkti geriausią pasiūlymą, todėl susisiekite su mumis ir aptarsime plano  galimybes! Esame skaidri, objektyvi ir nepriklausoma interneto paslaugų pardavimo įmonė, tad džiaugsimės, jeigu su mumis rasite tinkamą BITĖS interneto planą savo namams ar verslui. Mūsų paslaugos yra nemokamos, o kainos tokios pat kaip perkant iš tiekėjo.

  • Atnaujinta: 2020 m. rugsėjo 4d. 13:59
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus