Raskite geriausią interneto tiekėją Šiauliuose

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,90 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Greita navigacija:

Internetas Šiauliuose

Jeigu svarstote, koks turi būti geriausias internetas jūsų mieste, greičiausiai teisingą atsakymą gausite susisiekę su „Markestro“ konsultantu. Internetas Šiauliuose toks pats populiarus kaip ir visoje Lietuvoje, nes be jo yra sudėtinga įsivaizduoti kasdienius darbus ar pramogas. Vis daugiau žmonių ieško patikimų interneto tiekėjų, nori sutaupyti ir kartu džiaugtis kokybiškomis paslaugomis. „Markestro“ komanda padės surasti ne tik akciją, bet ir patį geriausią interneto planą, skirta jums. Įmonės bendradarbiauja pagrindiniais patikimais interneto ir televizijos tiekėjais, todėl  Šiaulių gyventojams iš tiesų yra iš ko rinktis.

Geriausi interneto tiekėjų pasiūlymai Šiauliuose

Kokie kriterijai geriausiai apibūdina interneto paslaugas Šiauliuose? Paslaugų kokybė, aptarnavimas, planų įkainiai ir specialūs pasiūlymai – pagrindiniai akcentai, į kuriuos turite atkreipti dėmesį. Taigi, panašu, jog kaina nėra vienintelis kriterijus, kuris lems jūsų apsisprendimą.  Dažniausiai interneto kaina priklauso nuo plano, kurį pasirinksite. Interneto planų pasiūlymai nuo pigiausių iki brangiausių jau nieko nebestebina, todėl būtinai atsižvelkite į tai, ar tiekėjas jums suteiks maršrutizatorių nemokamai, ar reikės primokėti papildomai. Pigiausias planas tokio privalumo negarantuos, tačiau nepriklausomai nuo pasirinkto plano ar paslaugos tipo, turėsite kokybišką interneto ryšį.

Pagrindiniai interneto tipai – šviesolaidinis ir bevielis internetas. Šviesolaidinis internetas populiarus tarp daugiabučių namų gyventojų, nes yra nutiesiamas kabelis, tačiau gyvenantiems atokiau Šiaulių miesto, paprastai pasiūlomas bevielis internetas. Jis dažniausiai naudoja mobilų (4G) ryšį, todėl gali pasiekti jūsų namus ir toli nuo miesto centro. Nuo šiol internetas namams Šiauliuose yra prieinamas praktiškai visur, kur veikia mobilusis ryšys.

Interneto sprendimai verslui yra itin svarbūs. Šiaulių miesto ribose gauti nepertraukiamą interneto ryšį yra paprasčiau, tačiau užmiestyje esančios įmonės taip pat turi išeitį – tai spartus ir kokybiškas bevielis internetas. Geriausias ryšys yra tas, kuris padeda susisiekti, rasti reikiamą informaciją bei prisideda prie įmonės sėkmės.

Didėjant interneto paklausai, kartu daugėja ir kompanijų, kurios teikia interneto paslaugas. „Markestro“ tikslas – padėti išsirinkti tinkamiausią, priimtiniausią ir patogiausią variantą Šiauliuose. „Markestro“ komanda surenka svarbiausią informaciją už jus ir pateikia ją suprantamai ir aiškiai, todėl galite būti tikri, jog jūsų kompiuterį ar išmanųjį įrenginį pasieks geriausiai jūsų poreikius atitinkantis interneto ryšys.

Splius internetas Šiauliuose

Splius internetas ŠiauliuoseSPLIUS internetas Šiauliuose – puikus pasirinkimas Šiaulių gyventojams, kurie nori džiaugtis pigiu ir gana greitu internetu. SPLIUS siūlo kelis skirtingus internetus, kad kiekvienas šiaulietis galėtų pasirinkti tokį, koks jam labiausiai tinka: šviesolaidinio interneto planai (nuo 100 Mb/s iki 650 Mb/s) bei bevielio interneto planai, kurie siekia nuo 5 Mb/s iki 15 Mb/s. Įvedimo metu taikomi papildomi administravimo mokesčiai, tačiau jų galima išvengti jeigu palaukite akcijos ir SPLIUS interneto paslaugas užsisakykite su nuolaida. SPLIUS internetas Šiauliuosevietinis pasirinkimas, tad pasitikėkite patikimu, klientų įvertintu bei ilgametę patirtį turinčiu tiekėju, kuris garantuos aukščiausią paslaugų kokybę.

Telia internetas Šiauliuose

Telia internetas ŠiauliuoseTELIA internetas Šiauliuose siūlo pasinaudoti visoje Lietuvoje pripažįstamų paslaugų kokybę bei pasirinkti tiek šviesolaidinio, tiek plačiajuosčio, mobiliojo bei hibridinio interneto planus, tad net ir turintys specifinių poreikių gali būti tikri, kad TELIA internetas Šiauliuose juos patenkins. Šviesolaidis internetas gali Šiauliuose pasiekti net 1Gb/s greitį, tad tai – greičiausias internetas Lietuvoje, kurio duomenys yra visiškai neribojami. TELIA internetas Šiauliuose gali būti komplektuojamas su televizijos paslaugomis, o užsisakius komplektą – sumokėsite mažiau ir gausite daugiau. TELIA reguliariai siūlo nuolaidas, kurios leis paslaugas užsisakyti pigiau ir tuo pačiu gauti greitą, nestringantį ir poreikius tenkinantį internetą.

Interneto planai Šiauliuose

Tinkamiausią interneto tiekėją pavyks pasirinkti palyginus ne tik tiekėjų standartinius planus, tačiau ir akcijas bei nuolaidas. Interneto planai Šiauliuose skiriasi ne tik kainoraščiais, tačiau ir interneto tipu bei greičiu. Šiauliuose galima naudotis šviesolaidiniu, hibridiniu, mobiliuoju bei belaidžiu internetu, tad kiekvieno asmens poreikiai bus patenkinti ir jis galės susirasti tokį interneto tipą, kuris bus pakankamai greitas ir tuo pačiu jo įvedimas nekainuos nei papildomo laiko, nei pinigų. Skiriantis kainoraščiams skiriasi ir gaunamas greitis, kuris gali varijuoti nuo 100 Mb/s iki 1 Gb/s, tad priklausomai nuo savo poreikių bei naudojimosi internetu ypatybių – leiskite sau kokybiškai leisti laiką internete. Didelis privalumas – mobilusis internetas Šiauliuose. Patikimas tiekėjas garantuoja, kad visame Šiaulių mieste gaunamas ryšys bus kokybiškas, nestrigs ir leis mėgautis išmaniais žingsniais. Jeigu sunku pasirinkti tinkamiausią tiekėją – su Markestro.lt paieškos bus paprastesnės ir greitesnės.

Pabaigai: interneto kainos Šiauliuose

Interneto kainos Šiauliuose nėra didelės, mažesnės nei kituose didžiuosiuose miestuose. Svarbiausia, kad interneto tiekėjų pasiūla taip pat labai plati, tad konkurencija paskatina mažinti kainoraščius, o  klientai gali įvertinti pasiūlymus ir pasirinkti tą variantą, kuris atrodo tinkamiausias. Šiaulių miesto gyventojai gali naudotis didžiųjų interneto tiekėjų pasiūlymais: TELIA, TVPlay Home, SPLIUS, tad galima rasti ne tik platų tiekėjų, tačiau ir planų pasirinkimą. Interneto kainos Šiauliuose varijuoja priklausomai nuo pasirinkto plano, kuris gali turėti daugiau pliusų, greičio skirtumai,  interneto tipo, konkurencija tarp įmonių, kurios teigia paslaugas daugiabučiuose. Jeigu neskubate – palaukite akcijos, kurios metu galima gauti interneto paslaugų nuolaidą siekiančią net 40 %. SPLIUS kainoraščiai yra nuo 7,50 EUR/mėn ir siekia 34,90 EUR/mėn. Platus ne tik kainų, tačiau greičio bei kitų charakteristikų pasirinkimas, tad jeigu neturite laiko ieškoti tinkamiausio plano – susisiekite su Markestro.lt konsultantais.

Dažniausiai užduodami klausimai
Kokios interneto kainos Šiauliuose?
Interneto kaina Šiauliuose labai priklauso nuo jūsų adreso, kadangi ne visose lokacijose yra pasiekiami tam tikrų tiekėjų tinklai. Norint sužinoti kokie tiekėjai gali pasiūlyti jūsų adresu paslaugas, palikite savo kontaktą mūsų svetainėje, mes paskambinsime Jums ir atsakysime ne tik į kainos klausimą, bet ir į visus kitus susijusius su interneto pasirinkimu.
Kokie interneto tiekėjai gali pasiūlyti paslaugas Šiauliuose?
Šiauliuose interneto paslaugas gali pasiūlyti daugiau nei 10 skirtingų interneto tiekėjų, kad žinoti kuris tiekėjas yra prieinamas Jums, susisiekite su mumis!
Kokį interneto tipą rinktis?
Yra keletas interneto tipų - šviesolaidis, mobilus, plačiajuostis. Interneto pasirinkimą Šiauliuose gali lemti daug faktorių - kaina, lokacija, techninės galimybės ir t.t. Norėdami neprašauti, palikite savo kontaktą, o mes pasirūpinsime pateikti Jums geriausią įmanomą variantą.
  • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 12:11
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus