Raskite geriausią interneto tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,90 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Hibridinis internetas

Išskirtinis greitis, stabilumas, plati geografinė aprėptis – tikslai, kurių šiandien siekia visi interneto tiekėjai. Vienas pačių naujausių ir sėkmingiausių pasiekimų yra hibridinis internetas. Tokį ryšį visoje Lietuvoje pristato stambiausia telekomunikacijų įmonė: „Telia“. Šią paslaugą palankiomis sąlygomis galite užsisakyti per „Markestro“.

Hibridinio interneto privalumai

Hibridinis internetas, kaip sufleruoja pavadinimas, yra sudarytas iš dviejų ryšio technologijų. Tam naudojamas plačiajuostis ir mobilus (4G) internetas. Abi šios technologijos pasižymi savitais privalumais. Plačiajuosčio tipo internetas šiandien dengia beveik visą Lietuvos teritoriją. Tokiu ryšiu gali naudotis gyvenantieji net atokiausiose šalies vietose. Plačiajuostis internetas yra pakankamai stabilus, o jo maksimalus greitis šiandien siekia 19 Mbps.

Dar daugiau privalumų pasižymi 4G internetas. Ši technologija taip pat prieinama labai plačiai. Namams skirtas mobilusis interneto ryšys leidžia mėgautis gerokai greitesniu duomenų siuntimu. Be to, turint nešiojamąjį modemą naršyti galima ne tik namuose. Sujungtas su plačiajuoste technologija, 4G internetas suteikia galimybę siųstis duomenis iki 100 Mbps greičiu. Tokia sparta pasiekiama naršant tiek lietuviškose, tiek užsienio svetainėse.

Hibridinio interneto greičio puikiai pakanka skirtingoms kasdienėms užduotims. Tiesioginė laidų transliacija, filmų, muzikos siuntimas, kompiuteriniai žaidimai – vos keli dalykai, lengvai atliekami naudojantis naujos kartos internetu. Didelis privalumas yra ir tai, kad hibridiniu internetu galima vienu metu naudotis per skirtingus įrenginius. Be to, hibridinis internetas – geriausias pasirinkimas, jei norite mėgautis internetinės televizijos transliacija, o jūsų gyvenamosios vietos nesiekia šviesolaidinis ryšys.

Įranga hibridiniam internetui

Hibridiniam internetui reikalinga standartinė plačiajuosčio ir mobilaus ryšio įranga. Nepriklausomai nuo to, koks paslaugos planas pasirenkamas, prireiks maršrutizatoriaus. Jis leis nevaržomai naudotis internetu per kelis įrenginius – pavyzdžiui, kompiuterį, telefoną ir televizorių.

Visą reikiamą įrangą galite gauti iš hibridinio interneto tiekėjo. Jo darbuotojai taip pat pasirūpins kokybišku ir saugiu ryšio įrengimu. Paprastai visų priedų kaina įtraukiama į bendrą paslaugos kainą. Dalis įrangos, pavyzdžiui, maršrutizatorius, gali būti nuomojama. Tai papildomai kainuoja vos kelis eurus per mėnesį.

Hibridinio interneto kaina

Hibridinis internetas Lietuvoje yra naujovė. Šios paslaugos dar nepasirengę teikti kiti tiekėjai. Dėl šių priežasčių tokio interneto kaina nėra pati žemiausia. Tai nereiškia, kad įsigyti puikų internetą pigiau – neįmanoma. Užsakant paslaugą per „Markestro“, jus neabejotinai pasieks pigiausias interneto pasiūlymas.

„Telia“ yra „Markestro“ partnerė, todėl mūsų specialistai apie nuolaidas informuoti visuomet. Akcijos – tai geriausias būdas sutaupyti užsisakant šį išskirtinių savybių internetą. Paprastai nuolaidos taikomos pasirašant 24 mėnesius galiojančią sutartį. Apie šiuo metu galiojančius ypatingus pasiūlymus ir technines galimybes galite sužinoti pasikonsultavę „Markestro“ specialistu. Paskubėkite užsisakyti hibridinį internetą palankiausiomis sąlygomis – akcijos laikotarpio pabaiga jau visai netrukus.

Dažniausiai užduodami klausimai
Kas yra hibridinis internetas?
Hibridinis internetas yra dviejų technologijų derinys. Tai, kai kartu sujungiamas plačiajuostis ir 4G mobilus internetas. Šios abi technologijos papildo viena kitą ir sukuria sklandesnę patirtį naudotojams.
Kam yra skirtas hibridinis internetas?
Hibridinį internetą paprastai renkasi tie vartotojai, kurie norėtų rinktis šviesolaidinį ryšį, tačiau nėra techninių galimybių jį atvesti. Yra gana nedaug tiekėjų, kurie tokią paslaugą siūlo.
Kokios yra hibridinio interneto kainos?
Hibridinio interneto paslaugų kainos prasideda nuo 4,90€/mėnesiui. Jeigu norite konkretaus ir geriausio pasiūlymo – galime jį jums sužinoti nemokamai!
  • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 09:26
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus