Raskite geriausią televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,50 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Palydovinė televizija

Kas yra palydovinė televizija?

Palydovinė televizija – televizija, kuri yra transliuojama per palydovinį imtuvą. Iš TV stoties signalas yra siunčiamas tiesiai į palydovą, kuris signalą užkoduoja ir siunčia į prie jūsų namo esančią palydovinę lėkštę. Pastaroji šį signalą iškoduoja ir jūs matote ryškų bei gražų vaizdą savo televizoriaus ekrane. Galbūt tai ir skamba kiek komplikuotai, tačiau viskas įvyksta akimirksniu, o pats signalų perdavimas yra itin greitas.

Kodėl verta rinktis palydovinę televiziją?

Visų pirma tai yra lokacijos bei vietos neapribota televizijos rūšis. Teoriškai ją žiūrėti galima bet kurioje pasaulio vietoje. Tiek kalnuose, tiek dykumoje ši televizija turėtų veikti visiškai vienodai stabiliai, kadangi palydovinis tinklas apima visą pasaulį. Taip pat palydovinė televizija turi platesnį kanalų asortimentą, kadangi į palydovą perduoti signalus iš įvairių pasaulio vietų yra mažiau sudėtinga nei tą daryti laidiniu arba antžeminių signalų būdu. Kitas puikus palydovinės TV aspektas yra jos kaina bei vaizdo kokybė. Jeigu baiminatės aukštų įrengimo kaštų, tai to daryti nereikėtų, kadangi pasirašius sutartį su tiekėju, įrangą jums bus suteikta nemokamai, o mokėti reikės tik abonentinį paslaugos mokestį.

Lietuvoje ši televizijos rūšis yra tikrai pakankamai populiari ir jos klientų ratas - didelis. Nors yra ir vartotojų, kurie dėl techninių galimybių stokos privalo rinktis palydovinę TV, nemaža dalis žmonių, net ir turinčių prieigą prie platesnio paslaugų asortimento vis tiek pasilieka arba renkasi palydovinę TV dėl jos privalumų, kokybės ir geros reputacijos.

Palydovinės TV turėtojai gali mėgautis aukštos raiškos TV programų bei filmų teikiamais malonumais. Kaip ir skaitmeninė išmanioji televizija, taip ir palydovinė TV turi papildomų funkcijų, suteikiančių vartotojams daugiau laisvės. Su ja lengvai matysite televizijos programą ateinančioms dienoms, galėsite uždėti subtitrus arba pakeisti transliacijos kalbą. Taip pat dauguma palydovinės televizijos tiekėjų siūlo jau minėtus gausybės kanalų asortimentus, todėl pasirinkti galite ir angliškų, prancūziškų, rusiškų ar vokiškų programų, kurios papildytų jūsų dabartinį TV paketą.

Tokia televizijos rūšis taip pat bus ne tik geriausias, bet ir turbūt vienintelis pasirinkimas kaimo ar priemiesčių vietovėse. Ten, kur nėra tinkamų techninių galimybių įsivesti skaitmeninę išmaniąją televiziją, „Markestro“ rekomenduoja rinktis palydovinės TV paslaugų paketą.

Užsisakykite palydovinę televiziją su „Markestro“ ir sutaupykite!

Perkant su „Markestro“ – ne tik nemokate papildomai, bet galite ir sutaupyti! Veikiame nešališkai, todėl rekomenduosime tik tai, kas jums bus naudinga bei labiausiai atitiks jūsų poreikius. Užpildę pasiūlymo formą ir sulaukę mūsų specialisto skambučio, galėsite tiesiog per kelias minutes, be jokio papildomo vargo užsisakyti palydovinės televizijos paslaugų paketą. Mes bendradarbiaujame tik su žymiausiais ir sėkmingiausiais tiekėjais Lietuvos rinkoje, todėl gebėsime surasti tokį paslaugų paketą, kuris tiks jums.

Užsisakyti palydovinę TV jau padėjome daugiau nei 20 000 vartotojų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos bei įvairių mažesnių miestų – nuo Utenos iki Vievio. Kilo klausimų ar norite sužinoti daugiau apie savo galimybes įsirengti bei naudotis palydovine televizija? Drąsiai kreipkitės puslapyje nurodytais kontaktais, arba užpildykite pasiūlymo formą ir susisieksime su jumis patys, jau žinodami visas technines galimybes bei galėdami profesionaliai pakonsultuoti.

Dažniausiai užduodami klausimai
Kokie yra palydovinės televizijos privalumai?
Palydoviniu signalu transliuojama televizija turi daug privalumų. Visų pirma – palydovinis signalas gali atkeliauti į beveik bet kurią pasaulio vietą, tad nesvarbu, kokia jūsų lokacija – palydovinę TV įsirengti galite.Visų antra – tokios techninės galimybės leidžia lengvai stebėti ne tik vietinius, bet ir užsienio TV kanalus. Na ir trečia – ganėtinai aukštos kokybės vaizdas.
Kokios įrangos gali reikėti įsirengti palydovinę televiziją?
Norint įsirengti palydovinę televiziją jums reikės palydovinės lėkštės ir specialaus TV imtuvo. Šią įrangą jums išnuomos arba parduos palydovinės TV tiekėjas.
Kokia yra palydovinės televizijos kaina?
Jeigu jus domina palydovinės televizijos planai ir geriausia kaina – kreipkitės nurodytais kontaktais ir mes pasistengsime surasti geriausią planą arba pasiūlysime geriausias alternatyvas!
  • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 13:44
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus