Raskite geriausią interneto tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,90 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Pigus internetas

Kiekvienas vartotojas, besinaudojantis kokia nors paslauga, tikisi gauti kuo geresnę kokybę už kuo mažesnę kainą. Visi žinome, kad Lietuvoje internetas yra pigus, kone pigiausias visoje Europos Sąjungoje, ir galime tuo didžiuotis bei išnaudoti tai kasdienybėje. Skirtingų interneto tiekėjų Lietuvoje kaina skiriasi nežymiai, tačiau visgi skiriasi. Kaina priklauso nuo konkretaus tiekėjo siūlomų galimybių: interneto tipo, interneto spartos (duomenų siuntimo greičio), papildomai siūlomų paslaugų (pvz., visą parą veikiančios klientų aptarnavimo linijos, gedimų šalinimo greičio, nemokamo maršrutizatoriaus, duomenų saugyklos ir kt.). Šiais laikais dauguma vartotojų pageidauja spartaus interneto, neriboto duomenų kiekio. Todėl, nors mūsų šalyje už interneto paslaugas mokama tikrai nedaug, pats pigiausias internetas ne visada yra išeitis, nes už mažiausią kainą gaunamas bazinis, minimalus paslaugų paketas su neretai jį lydinčiomis pasekmėmisais reiškiniais – nestabiliu ryšiu, dažnais gedimais, greitavaika neatitinkančia deklaruojamos ir kt..  „Markestro“ komanda, išsiaiškinusi jūsų poreikius, suras pigiausią planą, kuris atitiks jums reikalingus kokybės kriterijus.

Pigiausias internetas Lietuvoje

Poreikis sutaupyti pinigų yra lengvai suprantamas kiekvienoje situacijoje. Interneto paslauga – ne išimtis. Tačiau prieš nusprendžiant rinktis patį pigiausią variantą, verta pagalvoti, kas svarbiau – sutaupyti keli eurai ar paslaugos kokybė. Tiesa tokia, kad daugeliu atvejų pigiausias internetas Vilniuje ar kitame mieste gali visai neatitikti kokybės lūkesčių.

Žinoma, gera prekė nebūtinai kainuoja labai daug. Interneto tiekimo kokybei įtakos turi daugybė veiksnių. Tai – ir ryšio tipas, greitaveika, ir specifinės papildomos paslaugos (pavyzdžiui, techninė pagalba visą parą arba galimybė gauti modemą / maršrutizatorių nemokamai). Todėl vadovaudamiesi individualiais poreikiais tikrai galite atrasti puikų santykį tarp kokybės ir kainos. Be abejonės, sprendimą galima rasti ir tuo atveju, jei jums reikalingas pats pigiausias internetas Kaune ar kitur. Kartais patraukli kaina siūloma kartu su ilgu sutarties terminu. Tad jei planuojate ilgai gyventi toje pačioje vietoje, galite sutaupyti.

Tačiau pasirinkus patį pigiausią variantą nesunku suklysti. Dažnai problemos dėl prasto interneto ryšio išaiškėja ne iškart. Pasirinkę žemiausios kokybės ir kainos variantą, rūpesčių galite patirti, pavyzdžiui, tik po kelių mėnesių. Todėl nuoširdžiai rekomenduojame nesirinkti mažai žinomų tiekėjų ir atidžiai įvertinti visas sutarties sąlygas. Nepatikimi tiekėjai gali apsunkinti sutarties nutraukimo procesą, vangiai reaguoti į jūsų skundus dėl kokybės. Todėl išsiaiškinkite, kodėl pigiausias internetas Vilniuje ar kitame Lietuvos mieste siūlomas būtent už tokią kainą, ir ko galite tikėtis.

Norėdami surasti optimalų variantą, galite pasikliauti „Markestro“ ekspertų žiniomis. Specialistai pasirengę padėti įvertinti svarbiausius kriterijus ir pasiūlyti tokį planą, kuris atitiks visus lūkesčius. Tuomet ir pigiausias internetas Kaune, Vilniuje ar bet kokiame kitame šalies mieste, kaime pateisins jūsų investicijas. 

Akcijos ir pasiūlymai - už geriausią kainą!

Patikimas būdas sutaupyti – pasirinkti interneto tiekimą su nuolaida. Įvairios interneto akcijos šiandien yra populiarus tiek vietinių, tiek visoje Lietuvoje veikiančių tiekėjų pasiūlymas. Nuolaidos gali siekti 10–50 % kainos. Be to, jos keičiamos labai dažnai. Todėl patariame sutarties sąlygomis pasidomėti likus maždaug porai savaičių iki sprendimo įsivesti internetą.

Ypatingi pasiūlymai suformuojami taikant nuolaidą pačiam interneto tiekimui (mėnesinei įmokai), specialiems įrenginiams (pavyzdžiui, maršrutizatoriaus nuomai ar modemo įsigijimui), arba sukuriant palankesnes sutarties sąlygas. Taigi, interneto akcijos dažniausiai apima nemokamą ryšio įvedimą, trumpą sutarties galiojimo terminą, dovanas. Sutaupyti galite iš to paties tiekėjo pasirinkę ir interneto, ir televizijos paslaugas. Taip pat mažiau galite mokėti nusprendę tą patį interneto planą naudoti metus ar ilgiau.

Daugelis tiekėjų stengiasi nuolat pateikti specialių pasiūlymų. Tam, kad nepaklystumėte akcijų gausoje, verta gerai žinoti savo poreikius. Ekonomiškiausią ir geriausiai lūkesčius atitinkantį interneto ar televizijos planą padės išsirinkti „Markestro“ ekspertai. Tokiu būdu išvengsite rizikos gauti nekokybišką paslaugą ir sutaupysite laiko.

Dažniausiai užduodami klausimai
Koks yra pigiausias internetas?
Paprastai pigiausias yra mažesnės greitaveikos internetas arba mobilus internetas su ribotu duomenų kiekiu. Be nuolaidų, pigiausi interneto planai kainuoja nuo 4,90€/mėn. Jeigu užsiregistruosite mūsų konsultacijai, padėsime rasti pigiausią interneto planą, kuris labiausiai atitiks jūsų poreikius.
Kokiu greičiu gali veikti pigus internetas?
Pigus internetas paprastai veikia <100 Mbps sparta. Mobilus internetas, kuris nėra brangus, veiks 10-80 Mbps sparta, o didesnę greitaveiką išvysto tik pigiausios šviesolaidinio interneto versijos.
Kokie pigiausio interneto trūkumai?
Pigesni interneto planai paprastai siūlo lėtesnę greitaveiką bei ribotą duomenų kiekį. Taip pat tai gali būti ir technologiškai mažiau pažangi įranga, kuri neužtikrina itin aukšto stabilumo, prie kurio įpratę dauguma vartotojų.
  • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 12:56
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus