Geriausi Fastlink interneto ir televizijos pasiūlymai

Pasiūlymai nuo 5,90 €/mėn
Markestro: Interneto ir televizijos tiekėjai vienoje vietoje

Sužinokite geriausius Fastlink pasiūlymus

Gedimai ir techninė pagalba Fastlink klientams:

Fastlink televizija ir internetas

Fastlink internetas ir televizijaFastlink – nuo 2000-ųjų metų savo paslaugas siūlanti įmonė, kuri specializuojasi interneto bei televizijos paslaugose. 2004-ais metais susijungė „Duomenų srautai“ bei „G networks“ ir Fastlink buvo suteiktas „Consilium optimum“ UAB statusas. Kartu su Markestro.lt susirasite Jums labiausiai tinkamą Fastlink interneto bei televizijos planų pasiūlymą, kuris užtikrins pigias bei kokybiškas paslaugas.

Televizijos paslaugos. Fastlink siūlo įvertinti ir džiaugtis išmaniosios televizijos teikiamais privalumais. Net keturi televizijų planai skirti ir tiems, kurie įprastai įjungia TV kaip foną, ir tiems, kurie yra tikri televizijos  fanatikai. Norintys sutaupyti turėtų rinktis televizijos bei interneto paslaugų derinį, kuris kainuos pigiau, tačiau paslaugų kokybė bus tokia pat aukšta, kaip ir užsisakius abi paslaugas atskirai.

Fastlink išmanioji televizija suteikia galimybę persukti laidas, įsijungti norimos kalbos subtitrus, žiūrėti aukštos raiškos HD kanalus (tame tarpe net ir ULTRA HD arba 4K kokybės kanalus), sekti esamas ir būsimas programas tiesiai TV ekrane!

Daugiau nei 100 programų be jokių papildomų mokesčių! Siūlome pasirinkti papildomą paslaugų komplektą tiems, kurie mėgsta sportą, kasdien žiūri filmus arba nori matyti rusiškus kanalus originalo kalba. Kiekvieną mėnesį reikia mokėti priedėlio nuomos mokestį arba galima susimokėti vienu kartu ir jį išsipirkti.

Interneto paslaugos. Fastlink orientuodamasi į greitį mėgstančių žmonių gyvenimo tempą  siūlo šviesolaidį internetą, kuris pranoks Jūsų poreikius! Siūlome pasirinkti vieną iš trijų planų, kurie skiriasi savo greičiu: 100 Mb/s, 300 Mb/s ir greičiausias Lietuvoje – 1 Gb/s. Suteikiama galimybė sutarties metu padidinti planą, jeigu reikia greitesnio (maksimalus greitis – 1 000 Mb/s). Netaikomi jokie limitai perdavimui arba siutimui, tad naudokitės Fastlink internetu neribotai!

Fastlink taip pat suteikia įrangą, kuri reikalinga interneto funkcionavimui (įranga reikalinga iki kliento kompiuterio bei routeris). Įmonė garantuoja atsakingą požiūrį į klientus ir labai efektyvų reagavimą į iškilusias problemas, tad jeigu ieškote labai greitai ir be jokių trukdžių veikiančio interneto – Fastlink yra puikus pasirinkimas tiek privatiems vartotojams, tiek verslo reikmėms.

Fatslink - visos Lietuvos gyventojams! Kartu su Markestro.lt susirasti tinkamiausią televizijos bei interneto planą bus paprasta ir visa tai – nemokamai!

Dažniausiai užduodami klausimai
Kokios įrangos reikia norint naudotis Fastlink televizija?
Jeigu norite žiūrėti išmaniąją televiziją, turite turėti specialų IPTV imtuvą TVIP. Tik su šia įranga bus tinkamai iškoduojamas signalas, kad pavyktų žiūrėti aukštos raiškos TV transliacijas. Taip pat yra ir išmanioji Fastlink TV aplikacija.
Ar gali ne Vilniaus gyventojai naudotis Fastlink internetu?
Taip, Fastlink paslaugos yra prieinamos visos Lietuvos gyventojams.
Kaip greitai yra įrengiama Fastlink televizija?
Televizijos įrengimas neturėtų užtrukti pernelyg ilgai. Visgi konkretūs terminai priklauso ir nuo meistrų užimtumo, tad galutinį terminą galima žinoti tik jau sutarus dėl sutarties sudarymo arba tiesiogiai paklausus tiekėjo atstovų.
  • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 14:26
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus