Raskite geriausią interneto tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,90 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Internetas kaime

Internetas kaime arba užmiestyje šiandien – būtinybė. Šalies tiekėjai stengiasi, kad ryšys pasiektų tiek didmiesčius, tiek atokiausias gyvenvietes. „Markestro“ galite patikėti pagrindines su internetu kaime susijusias užduotis: adreso tikrinimą ir idealaus pasiūlymo atranką. Gerai parengtas specialistas padės jums išsirinkti tinkamiausią interneto technologiją, planą ir pasirūpins palankiausiomis užsakymo sąlygomis.

Technologijos. Dėl ES remiamos plėtros ir pačių tiekėjų iniciatyvos daugelyje Lietuvos kaimų dažnai sutinkami visi interneto tipai. Priklausomai nuo poreikių ir techninių galimybių, rinktis galite mobilųjį (belaidį) 4G, plačiajuostį arba šviesolaidinį internetą. Konkrečios paslaugos įvedimas priklauso nuo jūsų adreso: kai kuriuose kaimuose prieinamos visos technologijos, kituose – tik, pavyzdžiui, plačiajuostis ryšys.

Greičio galimybės. Visi interneto planai skiriasi pagal ryšio greitį ar duomenų apribojimus. Jei jūsų kaimas, o tiksliau jūsų konkretus namas, prijungtas prie plačiajuosčio interneto tinklo, galite naudotis maždaug iki 19 Mbps siekiančiu duomenų siuntimo greičiu. Didesnes galimybes suteikia šviesolaidinis interneto ryšys. Tokiu atveju internetas kaime paprastai užtikrina kelių šimtų Mbps greitį. Tai – geriausias variantas greičio mėgėjams. Puikia, kartais net virš 100 Mbps sparta taip pat pasižymi 4G arba hibridinis internetas.

Duomenų apribojimai. Anksčiau duomenų perdavimo apribojimus taikydavo nemažai tiekėjų. Šiandien tuo paprastai pasižymi tik bevielis ryšys. Daugelyje kaimo vietovių (užmiestyje) ir jis yra neribotas. Kitu atveju per mėnesį maksimalia sparta perduodama apie kelis šimtus gigabaitų. Peržengus nustatytą limitą, interneto greitis mažinamas dešimtimis arba šimtais kartų, o dažnai apskritai ryšys yra blokuojamas.

Įranga. Greitas interneto ryšys kaime pasiekiamas tik naudojant kokybišką įrangą. Plačiajuosčiam ir šviesolaidiniam ryšiui užtenka kabelių. Jei internetas turi pasiekti kelis kompiuterius arba norite naudotis bevieliu (WiFi) ryšiu naudojamas maršrutizatorius (dar žinomas kaip „modemas“ arba „routeris“). Kaimo vietovėse veikiantis mobilusis interneto ryšys nepasiekiamas be specialios įrangos, kuria aprūpina patys tiekėjai.

Kaina. Pigiausias pasiūlymas dažniausiai suformuojamas taikant akcijas. Interneto kaina priklauso ir nuo technologijos, plano greičio, sutarties trukmės. Jei jūsų adreso interneto ryšys dar nepasiekia, svarbu, kaip toli nuo pagrindinių komunikacinių tinklų nutolęs kaimas.

Neriboti, pigūs ir greiti interneto planai kaime, sode

Spartus, stabilus ar nebrangus internetas kaime arba soduose jau tapo paslauga, pasiekiama beveik taip pat lengvai, kaip ir mieste. „Markestro“ partneriai – tiekėjai, kurie rūpinasi interneto sklaida visoje Lietuvoje. Jei trokštate, kad kokybiškas internetas pasiektų ir jūsų įrenginius, tiesiog leiskite susisiekti mūsų specialistui. Geriausios pasiūlymo sąlygos, greitis ir paprasta užsakymo procedūra – garantuoti.

Dažniausiai užduodami klausimai
Iš kokių tiekėjų galima rinktis kaimo internetui tiekti?
Iš esmės, kada kalbame apie internetą kaime, dažniausiai, šiais laikais turime omenyje mobilųjį, laisvą internetą. Šis internetas aprėpia didžiąją dalį Lietuvos teritorijos, todėl juo galima naudotis ir mieste. Telia, Bitė, Mezon, Splius – tie tiekėjai, kurie siūlo mobilųjį, belaidį internetą.
Kokios yra kaimo interneto kainos?
Kaimo interneto paslaugoms yra daugybė skirtingų pasiūlymų. Markestro už jus palygins įvairių tiekėjų paslaugas ir pateiks geriausią variantą. Nemokamai ir nešališkai atrinksime iš daugiau nei 200 pasiūlymų. Interneto kainos prasideda nuo 4,90€/mėnesiui.
Kuo skiriasi kaimo internetas nuo įprasto miesto interneto?
Iš esmės, kaimo vietovėse nėra tik šviesolaidinių tinklų kabelių. Dėl to kaimuose naudojamas belaidis internetas, o mieste ar kaimo vietovėje – jis toks pat!
  • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 09:54
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus