Padėsime rasti geriausią interneto ir televizijos pasiūlymą jūsų namams

Daugiau nei 100 pasiūlymų nuo 10,40 Eur/mėn.
Paslauga
Taupome jūsų laiką, pastangas ir pinigus
Sutaupysite valandas savo laiko. Viena užklausa Markestro ir užtikrinta ramybė, jog nepraleidote geriausio pasiūlymo savo namams.
Viską apibendrinsime ir paaiškinsime
Skirtingi tarifai, kanalų paketai, tinklo mokesčiai ir kiti tiekėjų sutartyse naudojami terminai — mūsų kasdienybė. Paaiškinsime painiausias sutarčių vietas taip, kad suprastų ir penkiametis.
Visiškai nemokamai
Jokių žvaigždučių, vos įskaitomo teksto ar tarpininkavimo mokesčių.
0 €
 • Telia
 • Elektrum
 • Init
 • Enefit
 • Penki
 • FastLink
 • Splius
 • Baltneta
 • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai
Ekspertai
Esame ekspertai
Būsite suprasti iki smulkiausių detalių. Į jūsų poreikius įsigilins žmogus, puikiai išmanantis paslaugas. Pabrėšime tai, kas svarbu ir paaiškinsime jums suprantama kalba.
Atsakymai
Visi atsakymai vienoje vietoje
Valandas, kurias sutaupėte tiekėjų paieškoms ir gilinimuisi į jų pasiūlymus skirkite tam, kas jus džiugina. O kilus klausimų – į juos atsakysime iš karto.
Pasiūlymai
Visi pasiūlymai ramia sąžine
Kai vienodai atstovauji visus - nebereikia jokių rinkodaros triukų. Nešališkai ir sąžiningai padėsime išsirinkti geriausią pasiūlymą pagal jūsų išsakytus poreikius. Nesvarbu, kuris tiekėjas tai bus.

Nuoširdūs atsiliepimaiDaugiau atsiliepimų

Papildomas dėmesys
Dėkojame komandai už skirtą papildomą dėmesį, pagalbą, tinkamiausių paslaugų tiekėjų parinkimą ir malonų bendravimą!
Kantaute Augaityte
Kantautė Augaitytė
Bendravimas
Yra skirtumas: ar bendrauti su žmogumi, kuris puikiai mato ir supranta visus, ar klausytis "auto-atsakiklio" apie vieną.
Tomas Čeliauskas
Tomas Čeliauskas
Laikas
Iškart sužinojau, kurie tiekėjai yra pasiruošę suteikti paslaugą bei už kiek. Man pačiam nereikėjo gaišti laiko renkant informaciją.
Vladas Sapranavičius
Vladas Sapranavičius

Internetas ir televizija namams

Užsisakyti interneto ir televizijos paslaugas kartu visada apsimoka labiau.

Įvedimo mokesčiai bus mažesni, dažnai – nemokami, kasmėnesinės sąskaitos taip pat bus mažesnės, galiausiai, vieno atvykimo metu dažniausiai įvedamas ir internetas, ir televizija. Labai dažnai pasirenkamas paslaugas nulemia jau paruoštas tinklas daugiabutyje (ypač jeigu pasirenkamas šviesolaidinis internetas). Tačiau rinktis tam tikro tiekėjo interneto paslaugas tik todėl, kad jas naudoja kaimynai – nėra tikslu. Naudinga palyginti skirtingų tiekėjų skirtingus pasiūlymus ir ypač daug dėmesio skirti televizijos + interneto paslaugų komplektui, kuris užsisakant kartu, kainuos pigiau.

Lietuvoje populiariausi interneto tipai: šviesolaidinis, 3G internetas, 4 G internetas, kabelinės TV tinklu bei plačiajuostis internetas. Galimi šie televizijos tipai: kabelinė analologinė, kabelinė skaitmeninė, išmanioji TV, skaitmeninė antžeminė, IPTV, palydovinė. Didžiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje galima išbandyti bet kurį interneto ir bet kurį televizijos tipą.

Paslaugų tiekėjai siūlo labai platų tiek interneto, tiek televizijos planų pasirinkimą. Populiariausio šviesolaidinio interneto greitis gali siekti nuo 100 Mb/s iki 1 Gb/s. Daugelis interneto paslaugų naudotojų džiaugiasi Wi-Fi galimybe ir prie belaidžio ryšio namuose prijungia net kelis prietaisus: nešiojamus kompiuterius, planšetes, mobiliuosius telefonus... Kokybiškas maršrutizatorius leidžia prie vieno tinklo prijungti net iki 10-30 įrenginių vienu metu, tad tokia galimybe naudojasi ne tik privačių namų gyventojai, tačiau ir verslininkai.

Tiekėjai siūlo televizijos paketus nuo 7-ių iki šimto kanalų, kurie leis naudotis išmaniosios TV privalumais ir persukti laidas, įjungti titrus, praleisti reklamas ir panašiai.

Pigiausi ir populiariausi interneto ir televizijos tiekėjai ir planai

Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys vienija labai daug skirtingų interneto ir televizijos paslaugų tiekėjų, kurie gali pasiūlyti net kelis skirtingus planus. Nuo pačių greičiausių ir suteikiančių galimybes matyti specializuotus sporto, animacijos, madų... kanalus iki kiek lėtesnių, kurie apsiriboja tik pagrindiniais kanalais.

Visgi, žmonės darosi vis išmanesni ir sutinka mokėti daugiau tikėdamiesi, kad taip pat pavyks gauti daugiau.

Patys populiariausi ir dažniausiai pasirenkami interneto ir televizijos komplektai yra:

 • 300 Mb/s šviesolaidis internetas + išmanioji TV su daugiau nei 50 kanalų. Šviesolaidis internetas – populiariausias pasirinkimas, kadangi – greičiausias. Veikia beveik visoje Lietuvoje, o užsisakant kartu su televizijos paslaugomis – sutaupysite. Išmanioji TV leis ne tik matyti daugiau nei 50 kanalų, tačiau taip pat ir persukti laidas, reklamą, įrašyti filmus, įsijungti subtitrus ir t.t. Išmanioji TV – išmaniems asmenims.
 • 100 Mb/s + lietuviškų kanalų rinkinys. Patys pigiausi pasiūlymai skirti tiems, kuriems užtenka lietuviškų kanalų. 100 Mb/s – taip pat dažnai pakankamas ir pigus interneto greitis, kuris puikiai patenkins studento arba senjoro poreikius. 100 Mb/s + lietuviškų kanalų rinkinys – puikus pasirinkimas taupantiems. Tokį komplektą siūlo ne vienas paslaugų tiekėjas, tad su Markestro.lt įsigysite Jums tinkamiausią.
 • 300 Mb/s ar 1 Gb/s + daugiau nei 70 skaitmeninės TV kanalų. 300 Mb/s – nėra pats greičiausias internetas, kadangi šviesolaidis gali pasiekti net 1 Gb/s, tačiau ir 300 Mb/s padės ir žaisti žaidimus online, ir žiūrėti filmus, siųstis didelius kiekius duomenų. Internetas – neribojamas. Kartu su internetu užsisakius televizijos paslaugas galite matyti daugiau nei 70 kanalų. Nuo tokių, kurie transliuoja labai įvairias laidas iki tokių, kurie specializuojasi tam tikroje sferoje: žuvininkystė, kulinarija, mados, muzika ir t.t. Kiekvienam pagal poreikius! Tai puikus pasirinkimas šeimoms, namams, kuriuose gyvena daug žmonių.

Internetas ir televizija: kuris paslaugų tiekėjas geriausias?

Interneto ir televizijos paslaugų komplektą siūlo ne vienas žymus telekomunikacijų tikėjas Lietuvoje. Dar kartą paminėsime, kad didžiuosiuose Lietuvos miestuose galima rinktis beveik bet kurį interneto arba televizijos tiekėją, kadangi juose veikia beveik visi didieji paslaugų tiekėjai.

Telia internetas ir televizija

Telia internetas ir tv

TELIA suteikia galimybę užsisakyti interneto ir televizijos paslaugas atskirai arba komplekte. Suteikiama galimybė pačiam susikomplektuoti, kokios interneto greitaveikos ir televizijos kanalų pasiūlos Jums tinkamiausios. Štai šviesolaidinis internetas gali siekti nuo 100 Mb/s iki 1 Gb/s. Galima pasirinkti nuo 22 iki 90 kanalų! Kartu siūloma pasinaudoti ir TV priedėlio bei maršrutizatoriaus nuomos paslaugomis. Taikomas vienkartinis 4,48 EUR arba 9,96 EUR aktyvavimo mokestis. Interneto bei televizijos paslaugų komplekto kainos svyruoja nuo 15,90 EUR iki 35,90 EUR.

Plačiau apie TELIA televiziją ir internetą skaitykite ČIA

Penki internetas ir televizija

Penki internetas ir tv

PENKI siūlo išmanius televizijos ir interneto paslaugų komplektus. Teikiami keli pasiūlymai, kad kiekvienas susirastų tą variantą, kuris jam labiausiai tinka. Trumpai apžvelgsime – ką siūlo PENKI savo esamiems ir būsimiems klientams. Teikiami trys planai, kurie apima interneto +  televizijos paslaugas: GO, RUN, FLY. GO planas – 100 Mb/s + išmanioji TV (papildomai suteikiama galimybė nemokamai naudotis WEB TV). RUN planas – 500 Mb/s/1 Gb/s (Lietuvoje/užsienyje) + išmanioji TV (papildomai suteikiama galimybė nemokamai naudotis WEB TV) ir FLY – 1 Gb/s + + išmanioji TV (papildomai suteikiama galimybė nemokamai naudotis WEB TV). Išmanioji TV, užsisakant bet kokį planą – 7 EUR/mėn, o interneto paslaugų įkainiai varijuoja priklausomai nuo to, kokio greičio interneto paslaugos Jums yra reikalingos. Pasirašius 24 mėn sutartį pavyks išvengti pajungimo mokesčių, tad tapti ištikimu klientu verta.

Plačiau apie PENKI televiziją ir internetą skaitykite ČIA

Init internetas ir televizija

Init internetas ir tv

INIT taip pat suteikia galimybę suderinti interneto, televizijos ir papildomai telefono paslaugas tiems, kurie nori vienu kartu apmokėti net kelias paslaugas. INIT siūlo net kelis skirtingus interneto greitaveikos ir televizijos planus. Kiekvienas asmuo pats gali susikomplektuoti jam labiausiai tinkamą paslaugų paketą, tad puikiai derės lėtas internetas ir televizija su daug kanalų. INIT siūlo keturis skirtingus televizijos paketus: PAGRINDINIS, MINI, MIDI, MAKSI. Siūloma kanalų pasiūla nuo 7 programų iki 62 programų, kurios apima labai skirtingą tematiką siūlančius kanalus. Kartu su televizija galite užsisakyti šviesolaidį internetą, kurio greitaveika siekia nuo 50 Mb/s iki 1 Gb/s ir planai vadinasi: MINI, MIDI, MAKSI, SUPER MAKSI. 50 Mb/s internetą siūlo vis mažiau paslaugų tiekėjų (pas daugelį šviesolaidinio interneto greitis prasideda nuo 100 Mb/s). Tad INIT MINI internetą turėtų pasirinkti tie, kurie labai taupo, o internetą naudoją visiškai minimaliai. Pigiausias paslaugų komplektas kainuos nuo 13,10 EUR (įskaitant ir 200 min. nemokamų pokalbių į fiksuoto ir mobiliojo interneto tinklus), o brangiausias – 38 EUR/mėn (įskaitant 1250 nemokamų minučių). Papildomai siūloma pasinaudoti maršrutizatoriaus bei TV priedėlio nuomos paslaugomis. Išties, planų pasirinkimas platus, tad tik su Markestro.lt konsultacijomis, kurios Jums nieko nekainuos, pavyks rasti tai, kas visapusiškai, tiek kainos, tiek kokybės prasme, patenkins Jūsų poreikius.

Plačiau apie INIT televiziją ir internetą skaitykite ČIA

Kodėl verta rinktis internetą ir televiziją kartu?

Apžvelgę pačius pagrindinius interneto bei televizijos paslaugų tiekėjus (tai tėra tik maža dalis visų tiekėjų-partnerių) tikime, kad kuris nors pasiūlymas Jus sudomino. Jeigu taip – kreipkitės į Markestro.lt ir kartu suderinę Jūsų poreikius su galimybėmis padėsime rasti tai, kas tinka labiausiai. Užsisakyti interneto bei televizijos paslaugas kartu – apsimoka. Žinoma, pats didžiausias privalumas – mažesnė kaina. Visi tiekėjai suteikia galimybę interneto bei TV paslaugas kartu užsisakyti pigiau nei mokant už abi paslaugas atskirai. Vienareikšmiškai verta abi paslaugas užsisakyti ir iš vieno tikėjo, kadangi tokiu atveju gali pavykti išvengti prijungimo arba įrangos nuomos mokesčių. Galiausiai, vienu kartu pavyks sumokėti abi sąskaitas, tad sutaupysite laiko ir išvengsite pavedimo mokesčio.

Su Markestro.lt – viskas tiesiog paprasčiau. Tad, kodėl gi ne?

Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus