Geriausi Telia interneto ir televizijos pasiūlymai

Pasiūlymai nuo 6,90 €/mėn
Markestro: Interneto ir televizijos tiekėjai vienoje vietoje

Susisiekite su Markestro ir gaukite Telia pasiūlymus

Gedimai ir techninė pagalba Telia klientams:

Telia

televizija ir internetas

Telia internetas ir televizijaTelia televizija ir internetas – vienas populiariausių klientų pasirinkimų. Susijungus Omnitel ir Teo susikūrusi bendrovė užtikrina platų paslaugų pasiekiamumą ir gerą kainos bei kokybės santykį. Su „Markestro“ galite išsirinkti ir užsakyti visas aktualias šios partnerės paslaugas. Papildomos nuolaidos ir sutaupytas laikas jūsų pasirinkimui suteiks dar didesnės vertės.

Televizijos paslaugos. Telia siūlo savo namams arba įmonės reikmėms rinktis moderniausią – išmaniąją transliaciją. Tokia televizija žiūrovams suteikia išskirtinės laisvės. Kartu su šia paslauga nebūtinai užsakomas internetas – jei pageidaujate, galite rinktis tik televiziją.

Anksčiau prekės ženklo Gala teikta televizijos rūšis leidžia patiems stabdyti, persukti, ar pakartoti transliaciją. Tokiu būdu pasirenkamas individualus žiūrėjimo laikas. Bendrovė taip pat užtikrina galimybę televizoriaus ekrane žiūrėti „Youtube“ įrašus, jungti televiziją į kitus įrenginius (pavyzdžiui, planšetinį kompiuterį), naudotis karaokės ir kitomis naudingomis funkcijomis.

Telia sudarytas pagrindinis kanalų paketas leidžia matyti daugiau nei 50 kanalų. Rinkinį galite modeliuoti ir patys, pasirinkdami jums aktualias programas iš teminių paketų. Jų kaina taikoma kiekvienam naudojimo mėnesiui. Kas mėnesį mokamas ir įrangos nuomos mokestis. Televizoriaus priedėlį iš tiekėjo taip pat galite ir įsigyti.

Interneto paslaugos. Jūsų verslui arba namams Telia (tariema „Telija“) siūlo kelis interneto tipus: šviesolaidinį, plačiajuostį, belaidį ir hibridinį. Šviesolaidinis internetas yra greičiausias, jis pasiekiamas beveik visoje Lietuvoje. Plačiajuostį ryšį verta rinktis tuomet, jei internetu naudojatės nedaug ir gyvenate ten, kur nepasiekia šviesolaidžio tinklas.

Norint naudotis belaidžiu internetu tereikia išsinuomoti ar įsigyti maršrutizatorių. Bevielio ryšio planas leis internetu naudotis visame pastate, prie tinklo prisijungiant keliems naudotojams, taip pat patogiai galėsite juo naudotis ir kitoje gyvenvietėje, jei to pageidausite.

Hibridinio interneto paslauga leidžia sujungti didžiausius plačiajuosčio ir 4G tinklo privalumus. Tokiu atveju pasiekiamas iki 100 Mbps duomenų siuntimo greitis, o ryšys būna stabilus ir saugus. Pagrindinis jo privalumas, prieš belaidį, jog būtent tokia technologija tiekėjui suteikia galimybę leisti mėgautis išmaniąja televizija. Jei pasinaudosite akcijos pasiūlymu, toks paslaugų derinys gali būti gerokai pigesnis ar patrauklesnis nei įprasta.

Tinkamai pasirinktas televizijos rinkinys ar interneto planas leidžia pasirūpinti kokybiška paslauga, teikiama ne vienerius metus. Jei norite paties geriausio Telia paslaugų derinio, „Markestro“ padės įvertinti visus pasirinkimo šio ir visų kitų tiekėjų kriterijus – pradedant tuo, ar jūsų adresu pasiekiamas internetas ir televizija, baigiant pačia mažiausia kaina.

Dažniausiai užduodami klausimai
Kas yra maršrutizatorius?
Tai – interneto tinklo įrenginys. Jis paskirsto interneto ryšį laidiniu arba belaidžiu būdu. Maršrutizatorius jūsų namuose skleidžia Wi-Fi ryšį arba prijungia įrenginius prie interneto, jeigu juos laidu sujungiate su maršrutizatoriumi.
Ar turiu sumokėti tarpininkavimo mokestį, jeigu perku Telia paketą per markestro.lt internetinę svetainę?
Ne, tarpininkavimo mokesčio Markestro mokėti nereikia. Mūsų paslaugos ir palyginimas visiems vartotojams nekainuoja.
Koks yra greičiausias Telia turimas internetas?
Telia turi skirtingų tipų interneto ryšio planus. Greičiausias šviesolaidinis internetas yra 1Gb/s spartos. Tai leistų parsiųsti ir didžiausius failus labai greitai, o naudojimasis būtų sklandus ir malonus.Na, o greičiausias nešiojamas (mobilus) internetas veikia iki 100 Mb/s greičiu.
  • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 14:13
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus