Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją vienoje vietoje

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 3,00 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

KAVA internetas

Kava – tai buvęs interneto tiekėjas. Su „Markestro“ galite greitai ir patogiai užsisakyti internetą, kuris atvers naujas galimybes darbui ir pramogoms. Pagrindinė sąlyga geram plano pasirinkimui viena: tinkamai apgalvoti lūkesčius.

Koks interneto tipas geriausias?

Interneto technologijos keičiasi nuolat, todėl atsiranda vis daugiau paslaugos tipų. Geriausias būdas tipui atsirinkti – naudojimosi internetu įpročiai. Šiandien daugelio tiekėjų siūlomas bevielis WiFi arba apskritai mobilus interneto ryšys. Belaidė technologija leidžia prie tinklo vienu metu prisijungti keliems naudotojams. Bevielis Kava internetas – puikus pasirinkimas namams, kuriuose veikia keli kompiuteriai.

Mobilusis internetas skirtas tiems, kas be telefono negali ištverti nė dienos. Pasirinkę šį tipą, galite naršyti tiek namuose, tiek pakeliui į darbą ar studijas. Dalis tiekėjų siūlo ribotą duomenų siuntimą, tad paslaugos planai turėtų būti vertinami atidžiai.

Greičiausią ir stabiliausią duomenų perdavimą užtikrina optiniai kabeliai. Jais sklindantis šviesolaidinis interneto ryšys – tobulas pasirinkimas besisiunčiantiems didelius duomenis, mėgstantiems kompiuterinius žaidimus. Būtent šio tipo internetą galite užsisakyti iš tiekėjo Kava.

Techninių galimybių vertinimas

Jei norite užsisakyti Kava internetą, prieš tai reikėtų įvertinti technines galimybes. Paprasčiausiai tai padarysite pateikę savo poreikius „Markestro“ specialistui. Jis patikrins, ar optiniai interneto kabeliai siekia jūsų namą ir, jei gyvenate daugiabutyje, ar jie gali būti tiesiami iki buto. Jei laidai namo nesiekia, įrengimo kaina gali ženkliai išaugti.

Taip pat reikėtų pagalvoti, kiek laiko planuojate naudotis tiekėjo paslaugomis. Geriausios sąlygos siūlomos pasirašantiems ilgalaikes sutartis. Tačiau jei planuojate kraustytis, nerimauti nereikia – Kava internetas gali būti tiesiog perkeltas nauju jūsų adresu.

Bevielio interneto planai veiks tik tuomet, jei turėsite reikiamą įrangą. Tam užtenka maršrutizatoriaus su wi–fi technologija. Jei tokio įrenginio neturite, jį galite išsinuomoti arba įsigyti tiesiogiai iš tiekėjo. Tokiu atveju belaidis ryšys sklis nepriekaištingai.

Kaip gauti internetą už geriausią kainą?

Pirmasis žingsnis link viliojančios Kava interneto kainos – paslaugų užsakymas per „Markestro“. Bendradarbiavimas su šiuo prekės ženklu leidžia pasiūlyti papildomas nuolaidas. Be to, bendraudami su konsultantu visuomet laiku sužinosite apie vertingas tiekėjo skelbiamas akcijas.

Akcijų metu pigiau gali kainuoti tam tikri interneto planai. Taip pat Kava taiko dideles nuolaidas paslaugos įvedimui, įrangai. Pasinaudoję vertingu pasiūlymu, namų internetas gali kainuoti net perpus mažiau.

Bendra kaina gali sumažėti ir pasinaudojus dar viena gudrybe. Kava siūlo ne tik internetą, bet ir televiziją. Užsakę iš šio tiekėjo abi paslaugas, tikrai mokėsite mažiau. Verta žinoti, kad bendram kelių paslaugų paketui nuolaidos taikomos ypač dažnai.

Renkantis paslaugas iš prekės ženklo Kava taip pat verta apgalvoti, kokios spartos internetas jums būtų optimalus. Šis tiekėjas siūlo duomenis siųsti 50–600 Mbps greičiu. Dėl greitaveikos visuomet galite pasitarti su specialistu. Didelė sparta, patikima įranga, geriausia kaina – tai, dėl ko Kava internetas teikia ir naudą, ir malonumą naudotis. Susisiekę su „Markestro“, šiuos privalumus pasieksite patogiausiu būdu. 

  • Atnaujinta: 2022 m. kovo 24d. 14:52
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus