Raskite geriausią interneto tiekėją Utenos apskrityje

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,90 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Internetas Utenos apskrityje

Internetas Utenos apskrityje kasdienei jūsų veiklai suteikia plačių galimybių. Su „Markestro“ galite išsirinkti ir užsisakyti jums labiausiai tinkantį interneto tipą, planą. Skirtumus paprasta įvertinti atsižvelgiant į savitas kiekvieno ryšio tipo ypatybes – naudojamą sklaidos technologiją, duomenų siuntimo spartą, kainą.

Viena sparčiai populiarėjančių interneto technologijų Utenos apskrityje – optinis ryšys arba plačiau žinomas kaip šviesolaidis. Šiuo metu tiekėjai į šviesolaidinius tinklus investuoja dėl didžiausių greitaveikos galimybių. Priklausomai nuo įrangos, to, koks planas pasirenkamas, duomenys gali būti siunčiami net 1000 megabitų (1 gigabaito) per sekundę greičiu. Užsakę tokį internetą, filmą, žaidimą ar muzikos albumą atsisiųsite akimirksniu.

Šviesolaidinis internetas yra geriausias pasirinkimas, jei gyvenate daugiabutyje. Tinklai gali siekti ir individualių namų kvartalus, bet atokesnėse gyvenvietėse šios paslaugos gali tekti palūkėti. Namams skirto plano kaina per mėnesį paprastai siekia apie 10–30 eurų.

Plačiajuostis tinklas Utenos apskrityje apima didžiausią teritoriją. Jo greitaveika dažniausiai svyruoja nuo 4 iki 19 Mb per sekundę. Tokio interneto puikiai užtenka informacijos paieškai, naudojimuisi elektroniniu paštu, pokalbių programomis.

Kai taikoma didesnė akcija sutarties terminui ar įrengimo mokesčiui, plačiajuostis interneto ryšys dažnai būna pigiausias pasirinkimas. Per mėnesį jis kainuoja panašiai, kaip ir šviesolaidinis internetas.

Daug keliaujantiems, vertinantiems patogumą tiekėjai siūlo rinktis mobilųjį internetą. Toks belaidis 4G LTE ryšys yra geriausias pasirinkimas nuolat naršantiems skirtingose Lietuvos vietovėse. Tam reikalingas mažas modemas, kurį galite išsinuomoti ar įsigyti tiesiogiai iš internetą tiekiančios bendrovės. Utenos rajone interneto ryšys bevieliu būdu gali būti praktiškas pasirinkimas verslui, nes vienu metu prie tinklo gali prisijungti daugybė naudotojų, o paslaugos kaina paprastai yra mažesnė nei šviesolaidžio.

Belaidžio interneto greitaveika gali siekti nuo kelių ir 200 megabitų per sekundę. Tokias galimybes suteikia galingiausias planas ir dėkinga jūsų namo padėtis (kuo esata arčiau siųstuvo, tuo tikėtina didesnė greitaveika). 4G ir plačiajuosčio ryšio hibridas leidžia pasiekti dar didesnę spartą. Be to, tokiu atveju retai kuomet taikomi duomenų siuntimo limitai. Belaidžio interneto kaina vis dar šiek tiek aukštesnė nei plačiajuosčio ar šviesolaidinio, tačiau nebėra tokių drastiškų skirtumų kaip seniau.

Bevielis ar kitų rūšių internetas Utenos rajone per „Markestro“ užsakomas greitai ir patogiai. Rinkdamiesi internetą per mus, galite pasinaudoti papildomomis nuolaidomis, individualiai jums pritaikytu pasiūlymu bei asmeninio vadybininko-specialisto dėmesiu. Tai – pigiausias ir patikimiausias būdas padėsiantis lengvai suprasti, išsirinkti ir NEMOKAMAI užsisakyti geriausią interneto planą.

  • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 12:17
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus