Raskite geriausią interneto tiekėją Tauragės apskrityje

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,90 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
 • Telia
 • Elektrum
 • Init
 • Enefit
 • Penki
 • FastLink
 • Splius
 • Baltneta
 • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai
 • Pradžia
 • Internetas Tauragės apskrityje

Internetas Tauragės apskrityje

Tauragės apskritis – didelis ir svarbus Lietuvos regionas, todėl jame interneto tiekimu rūpinasi ne viena įmonė. Patikimiausios jų – „Markestro“ partnerės, užtikrinančios didžiausią ryšio kokybę ir patogiausias sąlygas. „Markestro“ ekspertai pasiruošę parinkti jūsų poreikius puikiai atitinkantį pasiūlymą, o kalbantis rekomenduojame aptarti esmines ryšio savybes: greitį, kainą, įrangos poreikį ir technines galimybes.

Greitaveika. Duomenų perdavimo sparta labiausiai priklauso nuo technologijos, kurią renkasi tiekėjai. Mažiausia greitaveika dažniausiai pasižymi plačiajuostis interneto ryšys. Tai – geriausias pasirinkimas namams, jei internetu naudojatės ne kasdien ir atliekate lengvas užduotis: ieškote informacijos, siunčiate ir skaitote laiškus. Tokio tipo internetas Tauragės rajone dėl plataus tinklo pasiekiamas ypač lengvai.

Jei norite įspūdingos greitaveikos, verta pagalvoti apie optinį internetą. Jam naudojamas šviesolaidis leidžia neribotai mėgautis stabiliu ir sparčiu ryšiu. Palyginkime: maksimali plačiajuosčio interneto sparta siekia apie 19 Mb, šviesolaidinio – 1000 Mb per sekundę. Šviesolaidinis internetas lengvai pritaikomas tiek namuose, tiek verslui.

Plačiajuostis ir šviesolaidinis ryšys gali sklisti ir naudojant belaidę technologiją. Bevielis interneto ryšys sukuriamas tiesiog prijungus maršrutizatorių. Didesnė sparta Tauragės apskrityje gali būti pasiekta ir naudojant hibridinį internetą – tokį, kuris apjungia geriausias 4G ir plačiajuosčio ryšio savybes.

Kaina. Mažiausios spartos planas nebūtinai yra pigiausias. Interneto kaina priklauso nuo technologijos, pasiekiamumo, įrangos. Taip pat įtakos turi papildomos paslaugos – pavyzdžiui, maršrutizatoriaus nuoma ar galimybė naudotis interneto televizija.

Šviesolaidinis ir plačiajuostis internetas tiekiamas naudojant kabelius, laidus. Jei norite pasinaudoti wi–fi funkcija, vertėtų įsigyti arba išsinuomoti maršrutizatorių. Šią paslaugą paprastai siūlo patys interneto tiekėjai. Tam, kad veiktų mobilus belaidis interneto ryšys, reikalingas stacionarus arba mažas nešiojamasis modemas. Įrangos įsigijimas iš tiekėjų dažnai yra pigiausias sprendimas, nes nelieka rizikos dėl nekokybiško įrenginio.

Internetas Tauragės apskrityje su akcija – dažniausias „Markestro“ pasiūlymas. Nuolaidos pastebimai sumažina arba panaikina kai kuriuos (sutarties administravimo, paslaugos įvedimo) mokesčius. Mažesnė interneto kaina leidžia jums išsirinkti geresnį, galingesnį planą. Didžiausios nuolaidos taikomos pasirašiusiems metų ar dvejų sutartį.

„Markestro“ komanda atrenka vertingiausius konkrečiu adresu Tauragės rajone galiojančius pasiūlymus. Tai – geriausias pasirinkimas, jei vertinate sutaupytą laiką. Pasirinktas planas gali būti iš karto užsakytas, taip supaprastinant visą procesą. Stabilus, greitas, visuomet pasiekiamas internetas – paslauga, kuria pasirūpinti taip lengva dar nebuvo.

 • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 12:13
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus