Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 2,90 Eur/mėn.

Paslauga
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Mes neatstovaujame vieno prekės ženklo. Nuolat sekame rinką ir randame geriausius tarp gausybės pasiūlymų ir tiekėjų.
Sužinokite nemokamai

IPTV televizija

Jeigu dienos negalite įsivaizduoti ne tik be interneto, tačiau ir be televizijos, tokiu atveju IPTV (Internet protocol television) – geriausias pasirinkimas. Jeigu namuose turite interneto prieiga – dažniausiai galite naudotis ir internetinės televizijos paslaugomis. Dalis žmonių vis dar renkasi skaitmeninę televiziją, kadangi nežino apie IPTV egzistavimą ir jos suteikiamus privalumus.

IPTV, paprasčiau apibrėžiant, yra telekomunikacinė sistema, kuri naudojant internetą transliuoja televizijos signalus. Ne vienas telekomunikacijų paslaugų tiekėjas Lietuvoje siūlo dvigubas – interneto + televizijos paslaugas.

IPTV privalumai:

  • Užsisakant televizijos paketus dažnai tenka dėliotis kainoraščius ir lyginti kainas su kanalų paketais. Vieni orientuoti į regioninius kanalus, kiti – tarptautinius. Suprantama, kad daugelis žmonių nori sutaupyti, tad IPTV tampa patogia alternatyva, kuri puikiai suderina kainos bei aukštos kokybės santykį.
  • Suprantama, kad kaina yra vienas svarbiausių veiksnių skatinantis išbandyti šios televizijos galimybes. Užsisakius komplekte kartu su interneto paslaugomis mokėsite mažiau nei užsisakydami šias dvi paslaugas atskirai.
  • Jeigu norite kokybės – tokiu atveju IPTV yra geriausias pasirinkimas. HD vaizdo kokybė, aukštos kokybės garsas leis filmus žiūrėti namuose tarsi kino teatre.
  • Tai dar viena galimybė sutaupyti, kadangi nereikia pirkti antenos, priedėlių bei blokelių. Tuo pačiu sutaupysite, kadangi nereikia mokėti profesionalui, kuris įmontuos anteną arba imtuvus. Paslaugoms suteikti naudojamas vienas kabelis tiek internetui, tiek televizijai. Išskirtinis pasirinkimas, kurį siūlo Mezon bei Telia 4G – bekabelinis. Tokiu atveju internetas keliauja oru, o maršrutizatorius „pagavęs“ signalą laidu jį perduoda į televizorių. Žinoma, sutaupysite ne tik pinigų, tačiau ir laiko, kadangi internetinė televizija pajungiama labai greitai.
  • Kartais internetinę televiziją galite žiūrėti ne tik per televizorius, tačiau ir kompiuterius, planšetinius kompiuterius, telefonus ir kitus prietaisus.

Lietuvoje ne vienas tiekėjas siūlo išmanios televizijos paslaugas. Jeigu norite sutaupyti laiko, pinigų ir turėti namuose visas reikalingas paslaugas leisiančias dirbi, mokytis ir pramogauti – tuomet IPTV Jums puikiai tinkantis pasiūlymas.

IPTV televizijos tiekėjai

Telia IPTVIPTV paslaugas siūlo Telia. Išskirtiniai pasiūlymai – jau esamiems klientams, kurie naudojasi išmaniosios televizijos paslauga ir nori išbandyti internetinės TV privalumus. Siūlomas paslaugų komplektas leidžia „neprisirišti“ prie vietos ir žiūrėti televiziją ten ir tada, kai to labiausiai norite, net keliaudami ES šalyse! Taip pat suteikiama ir 3 dienų laidų įrašymo galimybė, kad galėtumėte pasižiūrėti tada, kai turite laiko. IPTV Telia – net 35 kanalai, 19 radijo stočių bei patogiai valdoma TV programa, kuri leis paprasčiau planuoti savo laiko leidimą prie TV. Telia taip pat suteikia nemokamą pabandymo galimybę tiems, kurie susidomėję, bet nori įsitikinti, kad internetinė televizija patenkins jų poreikius.


Mezon IPTVTaip pat – Mezon. Šis televizijos bei interneto paslaugų tiekėjas suteikia galimybę net 14 dienų laikyti įrašytas laidas archyve, taip pat, patogiai atsisiųsti norimą filmą. Papildomai užsisakius internetinės televizijos paslaugą orų skiltyje galėsite susipažinti su prognozėmis, klausytis radijo, tuo pačiu metu žiūrėti ir youtube.com vaizdelius, įjungti „Tėvų kontrolės“ funkciją, kuri padės paprasčiau prižiūrėti vaikus.

Išmanioji televizija taip pat siūloma ir Splius, Penki ir kitų telekomunikacijos paslaugų tiekėjų. Pasirinkimas platus, tad norėdami rasti geriausiai Jūsų poreikius tenkinantį pasiūlymą – susisiekite su Markestro.lt ekspertais, kurie visiškai nemokamai suras Jūsų poreikius labiausiai tinkantį internetinės televizijos pasiūlymą.

Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Pvz. +370 600 00000
Informaciją apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą galite rasti čia.
Gauti pasiūlymus