Geriausi Elektrum elektros pasiūlymai

Markestro: Interneto, televizijos ir elektros tiekėjai vienoje vietoje

Susisiekite su Markestro ir gaukite Elektrum pasiūlymus

Pagalba Elektrum klientams:

UAB „Elektrum Lietuva“

UAB „Elektrum Lietuva“ – tai jau trylika metų Lietuvoje veikianti energetikos įmonė, kuri savo klientams siūlo daugiau nei aštuoniasdešimties metų patirtį. Kaip tai įmanoma? UAB „Elektrum Lietuva“ yra viena iš šešių Latvijos energetikos milžinės AB „Latvenergo“ dukterinių įmonių. Visame Baltijos regione savo veiklą vykdanti AB „Latvenergo“ durys į Lietuvos energijos suvartojimo rinką atvėrė ganėtinai neseniai, tačiau pirmiausia savo paslaugas siūlė tik juridiniams asmenims, verslo ir gamybos įmonėms. Elektros energiją privatiems Lietuvos vartotojams UAB „Elektrum Lietuva“ pradėjo teikti ne taip ir seniai – 2020-ųjų pavasarį, bet jau spėjo suburti nemažą teikiamų paslaugų kokybės ir kainos santykiu patenkintų klientų būrį.

Net 750 tūkst. elektros energijos ir gamtinių dujų vartotojų Baltijos šalyse džiaugiasi juos aptarnaujančios AB „Latvenergo“ ir dukterinės įmonės UAB „Elektrum Lietuva“ Lietuvoje paslaugomis. Per gana trumpą laiką UAB „Elektrum Lietuva” teikiamomis paslaugomis naudojasi daugiau nei septyni su puse tūkstančio įmonių, o saulės elektrinių savininkais save gali vadinti saugiau nei trys šimtai UAB „Elektrum Lietuva“ klientų. Juos kasdien aptarnauja ir į iškylančius klausimus atsako daugiau nei keturios dešimtys darbuotojų – tai itin mažas personalo skaičius lyginant su beveik trimis su puse tūkstančio specialistų, kurie dirba visose AB „Latvenergo“ grupės įmonėse.

Šiuo metu UAB „Elektrum Lietuva“ vadovauja Martynas Giga. Nors įmonė oficialiai yra įsikūrusi Vilniuje, tačiau siekdama būti arčiau klientų, juos konsultuoja trijuose didžiausių Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos – Akropolio prekybos centruose įrengtuose klientų aptarnavimo salonuose. Vartotojų patogumui užtikrinti taip pat veikia ir savitarnos ir informacijos skiltys UAB „Elektrum Lietuva“ interneto svetainėje. Tiek prisijungus čia, tiek ir telefonu ar apsilankius salonuose galima greitai sudaryti naują energijos tiekimo sutartį ar praplėsti savo žinias apie efektyvų energijos vartojimą. Siekdami savo klientams teikti kuo patogesnes ir sumanesnes paslaugas, UAB „Elektrum Lietuva“ jiems siūlo du tiek elektros, tiek ir atsiskaitymo ir suvartotas gamtines dujas kainodaros variantus – fiksuotos ir kintamos biržos kainų tipus; jie skiriasi tuo, jog pirmuoju atveju kainų kitimo rizikos dalį prisiima paslaugas teikiančioji įmonė, o antruoju – pats klientas.

Saulės bei vėjo energija – vienos pagrindinių UAB „Elektrum Lietuva“ prioritetinių krypčių, tad nenuostabu, jog įmonė aktyviai skatina savo klientus pasiryžti įsirengti saulės elektrines ant įmonių, pramonės pastatų ar gyvenamųjų namų stogo, o įrengiamiems saulės moduliams garantuoja net ketvirčio amžiaus garantiją. Įmonė teigia pasirūpinantys viskuo, ko tik prireikia, norint įsirengti atsinaujinantį energijos šaltinį tiesiai ant namų stogo, o neturintiems tam vietos ar galimybių kartu pateikia ir alternatyvą – galimybę pasirinkti savo dalį elektrinės saulės parke ir tapti nepriklausomu energijos gamintoju. Kalbant apie atsinaujinančią vėjo energiją, artėjančiais metais UAB „Elektrum Lietuva“ planuoja supirkti visą Vydmantų vėjo parke gaminamą elektrą. Šis sprendimas papildys įmonės portfelį net 60 gigavatvalandžių elektros energijos per metus – to užtenka aprūpinti net 30 tūkst. namų ūkių!

UAB „Elektrum Lietuva“ pozicionuoja save kaip tą energetikos paslaugų tiekėją, kuris sugeba neįtikėtinai gerai derinti energijos vartotojų poreikius su tinkamiausiais energetikos sprendimais, kurie kaip niekad žali. Žalioji energija, kuri išgaunama iš atsinaujinančių šaltinių, sudaro pusę AB „Latvenergo,“ o kartu ir dukterinių jos įmonių, įskaitant ir UAB „Elektrum Lietuva,“ tiekiamos energijos. Savo sėkmę ir veržlumą visa AB „Latvenergo“ grupė grindžia tuo, jog „Nasdaq” akcijų biržoje savo akcijomis pradėjo prekiauti dar 2017-aisiais, o dabar jų tiekiama energija užima beveik ketvirtadalį Baltijos šalyse suvartojamos energijos rinkos.

Dažniausiai užduodami klausimai
Kiek kainuoja nusipirkti vietą Elektrum elektrinės saulės parke?
Elektrum saulės parkai – inovatyvus sprendimas tiems, kurie nori tvariai gamintis savo elektros energiją, tačiau galbūt neturi vietos įsirengti saulės elektrinei. Tuomet galima įsigyti vietą saulės kolektorių parke. Kaina priklauso nuo jūsų suvartojamos elektros kiekio ir prasideda nuo, maždaug, 700-900€ perkant iš karto. Kad žinotumėte tiksliau, pasinaudokite čia esančia skaičiuokle.
Ar gali Elektrum įrengti individualias saulės elektrines?
Taip, Elektrum siūlo ir tokius sprendimus su net 25 metų garantija saulės modulio efektyvumui.
Kaip galima įsigyti Elektrum akcijų?
Lietuvoje veikianti „Elektrum Lietuva“ yra uždaroji akcinė bendrovė. Tačiau ją valdančios Latvenergo grupės akcijų galite įsigyti atviroje Nasdaq Nordic biržoje.
  • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 13:34
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus