Geriausi Enefit elektros pasiūlymai

Markestro: Interneto, televizijos ir elektros tiekėjai vienoje vietoje

Susisiekite su Markestro ir gaukite Enefit pasiūlymus

Pagalba Enefit klientams:

Enefit

Enefit yra išskirtinai žaliosios, tvariosios ir atsinaujinančios elektros energijos tiekėjas bei sprendimų įgyvendintojas. Enefit prekės ženklas - didžiausios Baltijos šalyse elektrą gaminančios ir parduodančios įmonės Eesti Energia dukterinė bendrovė, veikianti po tuo pačiu, Enefit prekės ženklu. Tai - vienas inovatyviausių ir didžiausių elektros energijos tiekėjų Lietuvoje, keliantis pasitikėjimą tūkstančiams klientų.

Kodėl verta rinktis Enefit?

Turbūt pats didžiausias pliusas, kurį Enefit siūlo savo klientams - tik Lietuvoje pagaminta žalioji energija. Jeigu sudarysite sutartį su Enefit, savo telefoną įkrausite arba lemputes uždegsite Lietuvos vėjo parkuose pagaminta elektros energija. Tai yra ne tik nauda gamtai, tačiau ir nauda Lietuvos ekonomikai, mat skatinamas tvarumas, atsinaujinanti energetika bei vietinis verslas.

Enefit taip pat yra ir gamintojai, ne tik tiekėjai, todėl jie elektrą ne vien perparduoda, jie ją ir gamina. Šilutės ir Čiūtelių apylinkėse esantys vėjo parkai pagamins visą žalią energiją, kurios reikės Enefit vartotojams. Jų portale veikia labai patogi savitarnos sistema.

Taip pat verta paminėti, kad, jeigu norite, Enefit gali jums pasiūlyti įsigyti ir savo namuose įsirengti saulės elektrinę. Sutartys gali būti terminuotos ir neterminuotos. Tai ir dar daugiau naudų laukia kiekvieno Enefit kliento.

Ką svarbu žinoti apie tiekėją Enefit

Prekės ženklą Enefit valdo UAB Enefit - tarptautinės elektros įmonių grupės Eesti Energia padalinys Lietuvoje. Ši bendrovė buvo įkurta dar 1939 metais ir dabar veikia ne tik Lietuvoje, bet ir Estijoje, Latvijoje, Suomijoje ir Švedijoje, Viduriniuosiuose Rytuose ir net Jutos valstijoje, JAV. 

Lietuvoje Enefit yra užsibrėžęs privatiems klientams siūlyti tik žaliąją energiją.

Enefit mūsų šalyje turi ir per 1500 aktyvių verslo klientų.

Enefit elektros kainos

Šiuo metu Enefit visiems vartotojams siūlo du, skirtingus savo paslaugų paketus. Vienintelis skirtumas yra kainodara, todėl visi klientai gaus vienodas sąlygas naudotis šio tiekėjo paslaugomis.

Pirmasis planas yra “Fiksuota kaina”. Kaip ir išduoda pavadinimas - su šiuo planu mokėsite pastovų mokestį už elektros energiją, kurią suvartosite. Taip pat reikės mokėti 2,99€ dydžio mėnesinį mokestį. Kaip ir visur, papildomai kainuos ESO persiuntimo plano bei VIAP (viešuosius interesus atitinkančios paslaugos) kaina. Sutartis sudaroma 2 metams (24 mėnesiai). Sutarties sudarymo dieną yra numatyti įkainiai, kurie nekinta visą sutarties laikotarpį. Tarifai skirstomi į tris planus - “Standartinis”, “Namai” ir “Namai plius”. Juos galite rasti užsukę į Enefit interneto puslapį arba paspaudę čia.

Taip pat galėsite rinktis neterminuotą sutartį ir rinktis Kintamą biržos kainą. Tada elektrą pirksite didmenine kaina, kuri susiformuoja prekybos biržoje. Ji gali būti didesnė arba mažesnė už fiksuotą. Viskas priklauso nuo rinkos. Tai itin atsiperka verslo klientams arba tiems vartotojams, kurie mėgsta įsitraukti į išlaidų valdymą bei stebėti savo elektros sąnaudas.

Sudarykite sutartį su Enefit

Jeigu norite palaikyti tvarią, žalią energetiką, rinkitės patikimą ir tarptautinėje arenoje gerbiamą tiekėją - Enefit. Nereikia papildomai vargti ar išlaidauti, mat kiekvieną kartą įjungę lemputes žinosite, kad planetai nekenkiate.

Sudaryti elektros tiekimo sutartį ar pakeisti dabartinį tiekėją į Enefit yra labai paprasta. Viskas, ką tereikia padaryti - užpildyti užklausą Markestro interneto puslapyje. Su jumis susisieks mūsų specialistas ir surinks visus reikiamus duomenis sutarties užpildymui. Gavę duomenis, juos perduosime Enefit ir jie su jumis susisieks dėl tolimesnių veiksmų bei sutvarkys visus likusius formalumus. Jums - klientui nereikės niekur vykti ar eikvoti brangų laiką.

Visos Markestro paslaugos yra nemokamos.

Dažniausiai užduodami klausimai
Kas yra žalioji energija?
Žalioji elektros energija yra tokia, kuri pagaminta iš atsinaujinančių energijos šaltinių. Vėjo, vandens, saulės elektrinėse pagaminta energija – žalia. Na, o štai anglimi, dujomis ar kitu iškastiniu kuru gaminama elektra – nėra žalia. Žalioji energija tausoja aplinką ir žymiai mažiau ją teršia.
Kuo Enefit skiriasi nuo kitų energijos tiekėjų?
Enefit siekia privatiems vartotojams tiekti tik žalią elektros energiją. Jie specializuojasi žalioje elektros energijoje, gali apdrausti elektros įrenginius, saulės elektrines. Tai – į ateitį ir žalią elektros energiją orientuotas tiekėjas.
Kokia yra Enefit kilovatvalandės kaina?
Kainos nuolat keičiasi, tačiau vienos kilovatvalandės kaina prasideda nuo 20,38 ct/kWh. Tačiau į šią kainą neįeina ESO dedamoji ir kitos paslaugos.
  • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 13:39
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus