Elektros energijos tiekėjų pasiūlymai vienoje vietoje

Sužinoti nemokamai
Suvartojamas energijos kiekis kWh/metai. Pvz. 4000
Paslauga

UAB „Ignitis“

UAB „Ignitis“ – viena seniausiai Lietuvoje veikiančių gamtinių dujų ir elektros energijos tiekimo įmonių, kuri skaičiuoja jau daugiau nei dvidešimt penkis sėkmingos veiklos metus. Anksčiau ši įmonė buvo geriau žinoma kaip AB „Lietuvos energija,“ tačiau prieš kelerius metus buvo nuspręsta apjungti minėtos grupės įmones ir jas vadinti vieningu UAB „Ignitis“ vardu. 

UAB „Ignitis“ savo paslaugas teikia tiek privatiems vartotojams, tiek bendradarbiauja ir su kitomis verslo bei gamybos įmonėmis. Daugiau nei trys šimtai įmonės specialistų kasdien visą parą rūpinasi sklandžiu elektros bei dujų tiekimu, skatina žaliosios energijos vartojimą, kuria saulės parkus bei įrengia ir prižiūri saulės elektrines, rūpinasi šildymo bei apšvietimo sprendimais, o šalia viso to dar ir padeda elektromobilių savininkams kuo patogiau, paprasčiau ir greičiau įkrauti aplinkai draugiškas savo transporto priemones. Vien per 2020 m. pavasarį ant įmonių stogų buvo įrengtos net penkios saulės elektrinės, kurių galia daugiau nei 1 megavatas. Atrodo nedaug, tačiau drauge su kitais Lietuvoje ir Latvijoje vykdomais projektais, pagaminamos energijos užtenka beveik 3 000 namų ūkių metiniams elektros poreikiams patenkinti!

Šiuo metu UAB „Ignitis“ vadovauja Darius Montvila. Nors pagrindinė įmonės būstinė įsikūrusi Vilniuje, tačiau dujų ir elektros bei įrangos ir energetikos klausimais klientai konsultuojami ir UAB „Ignitis“ klientų konsultavimo centruose, kurie įsikūrę penkiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Įmonės klientai taip pat konsultuojami ir trumpuoju mobiliu telefonu, o visą reikiamą informaciją gali nesunkiai rasti ir įmonės svetainėje, kurioje yra atskira klientų savitarnos skiltis. Čia tiek privatūs asmenys, tiek ir verslo atstovai gali valdyti gaunamas paslaugas, matyti jų kiekius, patogiai apmokėti sąskaitas, deklaruoti suvartojamos energijos rodiklius, tvarkyti kitus su šiomis paslaugomis susijusius dokumentus.

UAB „Ignitis“ savo veiklą sėkmingai vykdo tiek Lietuvoje, tiek ir kaimyninėse valstybėse – Latvijoje, Estijoje, neseniai dukterinė įmonė pradėjo veikti ir Lenkijoje. Viena labiausiai atpažįstamų AB „Ignitis grupės“ dukterinių įmonių mūsų šalyje yra AB „Energijos skirstymo operatorius“ (trumpiau ESO), kuri efektyviai rūpinasi elektros bei dujų skirstomųjų tinklų priežiūra, šalina gedimus ir garantuoja sklandų bei patikimą prisijungimo prie tinklo procesą. Pati įmonė yra viena iš AB „Ignitis grupės“ atšakų – tai tarptautinė energetikos bendrovė, kurios dėka išmanioji energija pasiekia ir Suomijos vartotojus, o nuolatiniai investiciniai projektai vykdomi ir tolimesnėse valstybėse – Jungtinėje Karalystėje, Norvegijoje, Prancūzijoje, Izraelyje ir kt.

UAB „Ignitis“ yra Nacionalinės Lietuvos energetikos asociacijos narė, tad savo veikloje vadovaujasi pažangių energetikos – elektros ir dujų – sprendimų praktikų diegimu ir kuo platesniu pritaikymu. 2020-ųjų rudenį AB „Ignitis grupės“ akcijomis (vertybiniais popieriais) buvo pradėta prekiauti „Nasdaq Baltics“ akcijų biržoje – tai didžiausias pirminis viešas akcijų siūlymas Lietuvos istorijoje! Negana to, UAB „Ignitis“ taip pat priklauso Vilniuje bei Kaune veikiančios kogeneracinės jėgainės, kurias šalies Vyriausybė yra pripažinusi valstybei svarbiais ekonominiais projektais! Atliekomis ir biokuru kūrenamos kogeneracinės elektrinės vartotojams užtikrina mažesnes šilumos ir elektros energijos kainas, o šiuos objektus valdanti ir dalinai valdanti įmonė UAB „Ignitis“ prisideda prie šalies energetinės nepriklausomybės užtikrinimo.

Dažniausiai užduodami klausimai
Kokiam laikotarpiui yra pasirašoma sutartis su UAB "Ignitis"?
Visos sutartys, kurias pasirašote su nepriklausomu elektros tiekėju UAB „Ignitis“ yra neterminuotos. Pagal poreikį galite pasirinkti fiksuotos kainos garantija, kad kaina būtų tokia pati, kokia ir pradžioje, numatytą laiką.
Kokia yra 1 elektros kilovatvalandės kaina?
Kiekvieno plano mokamas tarifas už vieną kilovatvalandę, yra skirtingas. Tačiau planas „Optimalus“ siūlo 0,199€/kWh tarifą. Tokia yra mažiausia fiksuota kWh kaina šiuo metu.
Kas yra nepriklausomas elektros tiekėjas?
Nepriklausomas elektros tiekėjas – įmonė, kuri parduoda ir tiekia elektros energiją vartotojams. Tačiau ši įmonė yra privataus kapitalo, o ne remiama, įsteigta ar kuruojama valstybės. Tai – privatus verslo subjektas. Kadangi Lietuvoje buvo nuspręsta liberalizuoti elektros tiekimo rinką, vietoje vieno visuomeninio, atsirado daugiau nepriklausomų elektros tiekėjų.
  • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 13:39
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita