Geriausi KIS interneto ir televizijos pasiūlymai

Pasiūlymai nuo 7,90 €/mėn
Markestro: Interneto ir televizijos tiekėjai vienoje vietoje

Susisiekite su Markestro ir gaukite KIS pasiūlymus

Gedimai ir techninė pagalba KIS klientams:

Kauno interneto sistemos

Kauno interneto sistemos – regioninis ir gerai žinomas interneto bei televizijos paslaugų tiekėjas Kauno miesto ir rajono teritorijoje. Kauno interneto sistemos veikia jau daugiau nei 20 metų, tad jų paslaugų kokybe spėjo įsitikinti tūkstančiai vartotojų. Šiuo metu per Markestro.lt savo namams ar patalpoms galite užsisakyti šviesolaidinį internetą, televiziją arba bendrą paketą iš Kauno interneto sistemų, kurį sudaro televizijos ir interneto planai.

Per Markestro patogiausia ir lengviausia rasti sau tinkamą interneto ir/ar televizijos paslaugų paketą. Mūsų komanda padės rasti optimalų sprendimą iš Kauno interneto sistemų už draugišką kainą!

Šviesolaidinis internetas namams

Kauno interneto sistemos, visų pirma yra interneto tiekėja. Ši bendrovė siūlo net iki 600 Mb/s greitaveikos šviesolaidinį internetą visiems vartotojams. Tokį internetą bendrovė rekomenduoja visiems vartotojams, kurie nori prijungti ~10 ar net kiek daugiau įrenginių.

KIS (Kauno interneto sistemos) šviesolaidinis internetas pasižymi stabiliu ryšiu ir ganėtinai patrauklia kaina. Didelį dėmesį Kauno interneto sistemos skiria tam, kad klientams pasiūlytų ne tik spartų, bet ir nuo kibernetinių grėsmių apsaugotą, saugų internetą. Jis atitinka aukščiausius saugumo reikalavimus, keliamus Europos sąjungoje. Pigiausias yra lėčiausios greitaveikos - <100 Mb/s šviesolaidinis internetas. Jo kaina, šiuo metu yra 6,9€/mėnesį.

Savo interneto ryšį Kauno interneto sistemos tiekia Kauno mieste ir Kauno rajone. Susisiekite su mumis ir mes greitai išsiaiškinsime ar šis internetas gali būti įvestas ir jūsų namuose.

Išmanioji televizija

KIS išmanioji televizija siūlo net 30 dienų nemokamo išbandymo laikotarpį ir daugybę HD raiškos kanalų, praktiškiausias išmaniosios TV funkcijas ir net 100 informacinio bei pramoginio pobūdžio kanalų lietuvių, anglų, rusų ir kitomis kalbomis. Su didžiausiu paketu „Galingas“, vartotojai gali už 19,90€ per mėnesį mėgautis 100 skirtingų kanalų, iš kurių net 46 transliuojami aukšta, HD raiška.

Yra ir daugybė kitų paketų, kuriuos sudaro kiek mažiau kanalų, tačiau toks paketas ir kainuoja mažiau. Kadangi yra ne vienas skirtingas paslaugų planas, kiekvienas klientas galės rasti būtent tai, ko reikia ir kas labiausiai atitinka poreikius Kaune ar jo apylinkėse.

Išmanioji KIS televizija turi visas mėgiamiausias išmaniosios televizijos funkcijas. Žiūrint įrašus galite praleisti reklamas, sustabdyti tiesiogines transliacijas ir stebėti net 7 dienų archyvą. Patogus TV gidas leidžia lengvai rasti norimas laidas ir įrašus. Viską turėtų pavykti patogiai valdyti vos su vienu pulteliu!

Planų rinkinys: internetas ir televizija

Visapusiškoms pramogoms apsimoka rinktis paslaugų paketą, kurį sudaro KIS išmanioji televizija ir internetas. Šis paketas užtikrins pačias tinkamiausias paslaugas ir aprūpins jūsų namus pramogomis!

Galima kiekvieną išmaniosios TV paketą derinti su bet kuriuo interneto planu. Tokiam paslaugų paketui suteikiama dar geresnė kaina, tad jį rinktis tikrai apsimoka. KIS savo klientams suteikia nemokamą maršrutizatorių, tad jums nereikės rūpintis papildomu įrangos įsigijimu. Jeigu planams taikomos išskirtinės sąlygos ir/ar nuolaidos, apie tai jus informuos Markestro specialistai.

Dažniausiai užduodami klausimai
Kokį greičiausią internetą siūlo Kauno interneto sistemos?
Šiuo metu Kauno interneto sistemos siūlo tris skirtingus šviesolaidinio interneto planus. Jų greitis yra: <100 Mb/s, <300 Mb/s, <600 Mb/s. Tad sparčiausios greitaveikos internetas, kurį galite gauti iš šio tiekėjo, veikia iki 600 megabitų per sekundę sparta. Tokios aukštos spartos internetas puikiai tinka patiems įvairiausiems poreikiams, pradedant televizija (internetine), baigiant video turinio žiūrėjimu, failų parsisiuntimu, žaidimais ir t.t..
Kokia yra optimalaus televizijos ir interneto plano kaina?
Pats pigiausias televizijos ir interneto planas turėtų kainuoti ~10,4-11,4€/mėnesiui. Tačiau galutinė jūsų plano kaina priklauso nuo poreikių ir nuo to, kokią paslaugą ir kokį paslaugų planą jūs laikote optimaliais. Sparčiausio interneto ir daugiausiai TV kanalų paketas turėtų kainuoti ~19,9€/mėnesiui, tačiau dėl galutinių kainų patikslins Markestro komanda, konsultacijos metu.
Ar perkant per markestro.lt yra taikomas tarpininkavimo mokestis?
Ne – Markestro paslauga yra visiškai nemokama. Jeigu jūs nuspręsite rinktis KIS paslaugas, ne tik, kad gausite geriausius planus, parinktus pagal jūsų poreikius, tačiau tokia paslauga jums nieko ir nekainuos. Atsiliepimai apie Kauno interneto sistemas yra puikūs, tad nedvejokite!
  • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 12:55
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus