Elektros energijos tiekėjų pasiūlymai vienoje vietoje

Paslauga
  • Pradžia
  • Kiek elektros sunaudojate per mėnesį?

Kiek elektros sunaudojate per mėnesį?

Kiekvienam mokėtojui(-ai)  ir vartotojui(-ai) aktualu sužinoti, kiek elektros jie sunaudojo per mėnesį ir kokią sumą reikės mokėti tiekėjui. Tokios informacijos turėjimas leidžia geriau valdyti išlaidas, stebėti savo vartojimą ir galbūt net paskatinti pakeisti paslaugų planą ar tiekėją. Taigi, pasistenkime išsiaiškinti kaip sužinoti kiek gi elektros sunaudojate per mėnesį?

Kaip sužinoti savo elektros sąnaudas?

Elektros sąnaudas bet kuriame pastate, bute ar įstaigoje visada stebi priskirtas skaitliukas. Jį dažniausiai rasite gretimiausioje elektros skydinėje. Nuosavas namas turi vieną skaitliuką, o daugiabutyje – kiekvienas butas turi individualų elektros skaitliuką ir moka tik už savo sąnaudas.

Tai, kokios jūsų elektros sąnaudos, rodo elektros skaitliuko rodmenų pokytis per mėnesį. 

Elektros suvartojimas = kWh mėnesio pabaigoje – kWh mėnesio pradžioje

Pvz. skaitliukas 2020m. balandžio 1d. rodė 4520 kWh, o balandžio 30d. – 4640 kWh. Tokiu atveju, iš 4640 atimame 4520 ir gauname, kad per mėnesį buvo sunaudota 120 kilovatvalandžių elektros energijos.

Viską apibendrinus – tereikia stebėti savo skaitiklio rodmenis ir visada žinosite kiek elektros sunaudojate. Tiesa, kada vertinamos arba lyginamos elektros sąnaudos, beveik visada kalbama apie vieno kalendorinio mėnesio sąnaudas. 

Kaip žinoti, ar vartojate daug, ar ne?

Elektros suvartojimas ir jo vertinimas yra santykiniai dydžiai. Vieniems 70 kWh per mėnesį gali atrodyti daug, o kitiems ir 250 kWh per mėnesį bus nė kiek nestebinantis rodmuo. Nuo suvartojamo elektros kiekio priklauso galutinė mokėtina suma.

Jeigu esate susirūpinę, kad jūsų išlaidos elektrai yra per didelės, galbūt vertėtų pasidomėti plano arba tiekėjo pakeitimu?

Taip pat galite pabendrauti su kaimynais arba artimais žmonėmis, kurie gyvena panašaus ploto būstuose ir pasiteirauti jų, kiek jie moka už elektros energiją. Pagal tai galėsite geriau įvertinti savo įpročius bei turimą paslaugą. Tada drąsiai galite kreiptis į mus ir mes jums pasistengsime padėti rasti daug geresnį ir tinkamesnį elektros tiekimo sprendimą!

Jeigu nenorite sukti galvos

Jeigu jūs nenorite kas mėnesį pildyti skaitliuko rodmenų ir nuolat sekti skaičius, su dauguma tiekėjų galite sudaryti automatinio lėšų nuskaitymo sutartį. Tokiu atveju tiekėjai patys išrašys jums sąskaitą už praėjusį mėnesį suvartotą elektrą ir atitinkama suma jums bus nuskaičiuota iš banko sąskaitos. Taip deklaruoti rodmenis galėsite sava nuožiūra ir gerokai rečiau nei įprastai – sutaupysite laiko ir sumažinsite rūpesčius!

 

Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus