Elektros energijos tiekėjų pasiūlymai vienoje vietoje

Paslauga

Elektros tiekėjai

Turbūt visi esame pažįstami su visuomeniniu elektros energijos tiekėju UAB Ignitis. Tačiau ar žinote, kad mūsų šalyje dar yra bent keliolika bendrovių, kurios teikia elektros energiją privatiems bei verslo klientams? Apie jų paslaugas taip pat verta žinoti, mat gali būti taip, kad būtent jie, jūsų namams arba verslui galės pasiūlyti pačius geriausius tarifus, paslaugų planus bei/arba žemiausias kainas ir geriausias sąlygas. Tam, kad būtų aiškiau – apie kiekvieną tiekėją po truputį.

Jie bus vardinami abėcėlės tvarka.

UAB Abotis

Tai yra nedidelis, Vilniuje įsikūręs, nepriklausomas elektros energijos tiekėjas. Ši įmonė veiklą pradėjo 2010 metais. Jie siūlo elektros energijos tiekimo paslaugas tiek namams, tiek komerciniams klientams.

Interneto puslapis: http://www.abotis.lt/

AS Axpo Nordic

Tai užsienio kapitalo – Skandinavijoje įsikūrusi ir save kaip Šiaurės Europos rinkoje lyderiaujančią įmonę pristatanti bendrovė. Axpo Nordic – Šveicarijoje įsikūrusios Axpo grupės dalis. Lietuvoje jie tiekia elektros energiją tik verslo klientams.

Interneto puslapis: https://www.axpo.com/lt/en/

Axton Commodities

Tai yra gana jauna, Vilniuje įsikūrusi įmonė, tiekianti elektros energiją komercinio pobūdžio klientams. Bendrovė prisistato esanti didmeninės elektros prekybos įmonė veikianti Vokietijoje, Danijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Suomijoje, Baltijos šalyse ir Ukrainoje. Axton Commodities priklauso Modus Group – vienai didžiausių ir sėkmingiausių Lietuvos įmonių.

Interneto puslapis: https://www.axtoncommodities.com

UAB EG Energija

Tai yra dar vienas, pakankamai jaunas, nepriklausomas elektros energijos bei dujų tiekėjas, kuris paslaugas teikia tik verslo klientams. Šios įmonės šaknys – Estijoje, tačiau jie yra sukūrę tvirtą bazę visose Baltijos šalyse. Ateityje šis tiekėjas siekia dėti sparčius žingsnius link to, kad taptų lyderiaujančių švarios elektros energijos tiekėju Pabaltijo regione.

Interneto puslapis: http://www.elenger.lt/

UAB Elektrum Lietuva

UAB Elektrum Lietuva yra vienas didžiausių elektros energijos tiekėjų Baltijos šalyse, turintis tarp 750 tūkstančių ir 1 milijono klientų Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje. Bendrovė Lietuvoje įsikūrė dar 2008 metais. Tai yra nepriklausomas tiekėjas, kuris siūlo vieną draugiškiausių aplinkai elektros energijų. Į jų paslaugas įeina elektros energija privatiems bei komerciniams klientams ir saulės jėgainių įrengimas,

Interneto puslapis: http://www.elektrum.lt/

UAB Enefit

Enefit – didžiausios Baltijos šalyse elektros energijos gamybos ir prekybos įmonių grupės Eesti Energia dukterinė bendrovė. Lietuvoje ši bendrovė veiklą pradėjo 2007 metais ir per tą laiką tapo viena didžiausių įmonių energetikos srityje. UAB Enefit siūlo elektros energijos tiekimo paslaugas privatiems ir verslo klientams. Bendrovė teigia, kad nemažą dalį energijos pagamina iš atsijauninančių (žalių) šaltinių.

Interneto puslapis: https://www.enefit.lt/

UAB Ignitis

Visuomeninis ne tik elektros energijos, bet visos energetikos tiekėjas mūsų šalyje. Bendrovė UAB Ignitis yra nauja, mat susikūrė 2019m., kada susijungė Lietuvos energijos tiekimas, Energijos tiekimas, Gilė ir Litgas. Šiuo metu bendrovė yra pati didžiausia elektros energijos tiekėja Lietuvoje, kuri aptarnauja per pusantro milijono gyventojų. Ignitis taip pat veikia ir kitose Baltijos šalyse bei Lenkijoje. Įmonė tiekia elektros energiją verslo bei privatiems klientams.

Interneto puslapis: https://www.ignitis.lt/

UAB Imlitex

Tai dar viena itin didelė ir sėkminga bendrovė, kuri teikia elektros energiją verslo klientams. Bendrovė gali pasiūlyti daugiau nei 3500 skirtingų produktų ir paslaugų tam, kad būtų patenkinti net patys nestandartiškiausi poreikiai. Kompanija gali parduoti neribotą kiekį elektros energijos, kuri bus pagaminta iš atsijauninančių šaltinių.

Interneto puslapis: http://www.imlitexenergy.lt/

UAB Inregnum

Nepriklausomas elektros energijos bei gamtinių dujų tiekėjas, kuris priklauso tarptautinei įmonių grupei. Lietuvoje ši įmonė veikia nuo 2019 metų ir gali pasiūlyti komerciniams klientams įvairiausio pobūdžio energetinius sprendimus už konkurencingą kainą. Nemažą dėmesį bendrovė nori skirti ir tvariajai, žaliajai energetikai bei aplinkosaugai.

Interneto puslapis: http://www.inregnum.lt/

UAB INTER RAO Lietuva

INTER RAO Lietuva yra didžiulis, Baltijos šalyse veikiantis rinkos žaidėjas, nepriklausomas elektros energijos tiekėjas, kuris valdo patį didžiausią vėjo elektrinių parką Baltijos šalyse. Kompanija sparčiai plečiasi Baltijos šalyse, Lenkijoje bei Skandinavijoje. Įmonė Lietuvoje įsikūrė 2003 metais ir didelį dėmesį skiria infrastruktūros plėtrai bei investicijoms į žaliąją energetiką. Elektros energiją UAB INTER RAO Lietuva tiekia tik komerciniams klientams.

Interneto puslapis: http://www.interrao.lt/

UAB Scener

UAB Scener teikia elektros energiją bei gamtines dujas komerciniams klientams. Ši įmonė Lietuvoje veikia nuo 2007 metų ir gana sėkmingai vysto plėtrą. Didelį dėmesį bendrovė teikia energijos portfelio valdymo ir balansavimo paslaugoms, kas leidžia efektyviai sumažinti išlaidas bei optimizuoti veiklos kaštus.

Interneto puslapis: http://www.scener.eu/lt-scener.html

 

Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus