Elektros energijos tiekėjų pasiūlymai vienoje vietoje

Sužinoti nemokamai
Suvartojamas energijos kiekis kWh/metai. Pvz. 4000
Paslauga
  • Pradžia
  • Elektros sutarties perrašymas

Elektros sutarties perrašymas

Jeigu jūs nesate patenkinti dabartinio savo elektros energijos tiekėjo paslaugomis arba tiesiog domitės galimybėmis, kaip galima perrašyti elektros energijos tiekimo sutartį - užsukote ten, kur reikia. Dabartinė situacija rinkoje yra tokia, kad turime vieną visuomeninį tiekėją (UAB Ignitis), kuriam priklauso liūto dalis rinkoje bei gausybę nepriklausomų tiekėjų. Pasirinkimas nėra siauras. Jeigu jums tai aktualu, pateiksime informaciją kaip tiekėją pakeisti ir kaip pakoreguoti esamą sutartį bei išvengti įprastų keblumų ar sunkumų.

Kaip vyksta elektros energijos paslaugos plano keitimas pas tą patį tiekėją?

Jeigu jūs esate patenkinti dabartinio tiekėjo paslaugomis ir jus domina tik elektros plano keitimas, pakanka susisiekti su tiekėju ir paprašyti pakoreguoti sutartį. Tam keblumų kilti neturėtų, o dauguma bendrovių turi ir visus reikiamus savitarnos įrankius, kad tą atliktumėte internete, kur nereikės laukti ar kažkur kreiptis.

Iš esmės, visos taisyklės kinta priklausomai nuo tiekėjo bei atskiros bendrovės ypatumų. Jeigu norite pavyzdžio, pasinaudokime visuomeninio tiekėjo taisyklėmis:

·       Keisti planą galima vieną kartą per 12 kalendorinių mėnesių (sykį per metus)

o   Taisyklė negalios, jeigu planą norėsite keisti per 2 mėnesius nuo tada, kada bus pakeista elektros kaina (per 60 dienų nuo tarifo pasikeitimo)

·       Pakeisti planą galima elektroninėje savitarnoje

Kaip pakeisti elektros energijos tiekėją?

Jeigu nusprendėte pakeisti patį elektros energijos tiekėją, turite pasidomėti ar tai galite daryti jau dabar, ar reikės laukti. Tai priklauso nuo to, kokio pobūdžio sutartį turite sudarę su dabartiniu tiekėju – terminuotą ar neterminuotą. Neterminuotos sutarties atveju jokių problemų neturėtų kilti, tačiau įprasta tikėtis, kad iki einamojo mėnesio pabaigos dar reikės naudotis esamo tiekėjo paslauga.

Su terminuota sutartimi gali būti sudėtinga, mat tikriausiai turėsite laukti kol baigsis sutartyje numatytas terminas arba turėsite mokėti už visą laiką, kuris dar likęs sutartyje, net, jeigu naudositės jau kito tiekėjo paslauga. Sutarties nutraukimo sąlygos gali būti skirtingos, todėl šiuo klausimu reikėtų teirautis jūsų tiekėjo.

 

Dažniausiai užduodami klausimai
Kokiais atvejais galima keisti planą dažniau nei numatyta keitimo taisyklėse?
Vienintelė sąlyga, kuri leidžia planą keisti dažniau nei vieną kartą per 12 kalendorinių mėnesių yra tuomet, kai pasikeičia elektros kaina ir jūs keitimą nusprendžiate daryti praėjus ne daugiau nei dviems mėnesiams po kainos pakeitimo.
Kokios yra elektros sutarties perrašymo kainos?
Paprastai, jeigu sutartis neterminuota, perrašymas neturėtų kainuoti papildomai, ypač, jeigu laiku informavote (arba naujas tiekėjas informuoja) esamą tiekėją apie sprendimą pereiti kitur.Tačiau, jeigu sutartis terminuota – reikėtų išlaukti visą, sutartyje likusį laiką arba gali tekti už jį sumokėti.
Kaip galima susisiekti su markestro.lt konsultantais norint perrašyti elektros sutartį?
Su mumis galite susisiekti internetiniame puslapyje parašydami žinutę, skambindami telefonu +370 5 270 7675 arba rašydami elektroninius laiškus į info@markestro.lt.
  • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 13:40
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita