Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 3,00 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Go3 Penki Home3 Bitė
Paslauga

Kaip prijungti MEZON Wi-Fi?

Nusprendėte naudotis MEZON paslaugomis? Puiku! Kadangi užsisakyti paslaugas galima paprasčiausiai internetu – reikia žinoti, kaip pačiam prijungti interneto tinklą ir ką daryti, kad galėtumėte pradėti naudotis MEZON privalumais.

Prisijungimas prie Windows XP

  • Įsijungus kompiuterį darbalaukio dešinėje pusėje pamatysite interneto ikonėlę. Ji dažniausiai yra netoli nurodomo laiko bei datos. Norėdami atidaryti interneto konfigūracijos langą – paspauskite du kartus ant ikonėles.

Jeigu ikonos nematote, tokiu atveju tinklo konfigūracijas pasieksite žingsneliais: START – CONTROL PANEL – NETWORK CONNECTIONS – WIRELESS NETWORK CONNECTION.

  • Atsidarius langui reikia ieškoti tinklo, kuris vadinasi „WIFI_MEZON_KLIENTAMS“. Užrašas gali kisti, tačiau bet kuriuo ieškomas tinklas turi turėti sąsajas su MEZON. Radus paspauskite mygtuką CONNECT.

Kai kuriais atvejais atidarius interneto ryšių langą nematomas nei vienas laisvas tinklas. Tokiu atveju reikia įjungti bevielio tinklo adapterį. Eikite į Control Panel, ieškokite Wireless nustatymų ir pasirinkite ENABLE, kuris nurodo, kad tinklai yra pereinami.  Galite bandyti perkrauti kompiuterį. Jeigu nematote nei vieno tinklo – tokiu atveju dar kartą patikrinkite nustatymus, paieškokite ant klaviatūros Wi-Fi mygtuko, kuris gali būti išjungtas.

  • Prisijungus prie interneto tinklo greta jo atsiras užrašas CONNECTED. Kai jis atsiras – atidarykite savo naršyklėje internetinį puslapį mezon.lt arba bet kurį kitą, kadangi sistema Jus automatiškai nukreips į paslaugos tiekėjo pagrindinį internetinį puslapį.

Kai jau esate jame – sekančio žingsnio metu suveskite visus turimus duomenis, kurie padės prisijungti prie sistemos. Prisijungus atsiras langas, kuris informuos, kad viskas atlikta sėkmingai. Išjunkite esamą naršyklę, įjunkite kitą ir sėkmingai toliau naršykite.

Tokie patys prisijungimo žingsniai taikomi ir prisijungiant prie kitos operacinės sistemos.

Prisijungimas prie Windows 7/VISTA

  • Lygiai taip pat kaip ir pirmu atveju - pirmiausia reikia įjungti belaidžio interneto adapterio programėlę, kuri taip pat Jums pasiūlys galimus interneto tinklus.
  • Jeigu sistema rodo, kad „No Connections are available“ – taip pat siūlome patikrinti parametrus tiek Control Panel , tiek savo klaviatūros naršyklėje. Tikėtina, kad pas Jus yra išjungta jungimosi prie Wi-Fi galimybė.
  • Kuomet rodomi galimi tinklai – pasirinkite prisijungimą prie tinklo „WIFI_MEZON_KLIENTAMS“.

Nepamirškite, kad MEZON siūlo ne tik interneto, tačiau ir TV paslaugas. Pasirinkite norimą TV kanalų bei interneto greičio paketą ir būkite išmanus!

  • Atnaujinta: 2022 m. gegužės 10d. 17:38
Gauti pasiūlymus