Geriausi Telia interneto ir televizijos pasiūlymai

Pasiūlymai nuo 6,90 €/mėn
Markestro: Interneto ir televizijos tiekėjai vienoje vietoje

Susisiekite su Markestro ir gaukite Telia pasiūlymus

Gedimai ir techninė pagalba Telia klientams:

Telia televizija

Telia televizijaJei be televizijos neįsivaizduojate nė vienos dienos, Telia jums siūlo tobulą paslaugą. Išmanioji televizija – tai, kas įkvėps naujoms bendroms pramogoms visą šeimą. Neseniai iš Teo ir Omnitel  gimusi transliuotoja suteikia puikias sąlygas naujiems bei esamiems klientams. Kartu su „Markestro“ ekspertu galite ne tik susirasti bei susiformuoti geriausią šio ar kito tiekėjo planą, bet ir užsakyti optimalų šios televizijos paketą.

Užsakymo būdai. Telia (tariama „Telija“) gali transliuoti televiziją pasirinkus vieną iš dviejų variantų. Pirmuoju atveju jums tereikia užsakyti pačią televiziją be papildomų paslaugų. Televizija taip pat gali būti tiekiama kartu su pasirinktu šviesolaidinio interneto planu. Pastarasis būdas ypatingai vertas dėmesio, jei norite pasinaudoti mažesne bendra paslaugų kaina.

Pagrindinio rinkinio ypatybės. Bazinį televizijos planą sudaro virš 50 lietuviškų ir užsienietiškų programų. Labai didelė jų dalis yra transliuojama raiškiuoju – HD formatu. Rinkinyje rasite visai šeimai tinkamų kanalų. Kaip ir įprasta išmaniajai televizijai, lengvai pakeisite tam tikrų programų įgarsinimo kalbą, pritaikysite subtitrus.

Teminiai kanalai. Telia (anksčiau  dar žinoma kaip Gala ar Lietuvos Telekomas) suteikia galimybę susidaryti unikalų, jūsų namams idealiai tinkantį programų rinkinį. Prie pagrindinio paketo galite pridėti kino, žinių, vaikiškas, pramogines ar kitokio turinio programas. Jei norite matyti savitą turinį, pasinaudokite galimybe susidaryti rinkinį iš kanalų, esančių skirtinguose teminiuose paketuose.

Papildomi privalumai. Išmanioji televizija pasižymi valdymo laisve – galite peržiūrėti, stabdyti, persukti transliaciją. Jūsų įrašus tiekėja archyve saugo net dvi savaites. Visai dar neseniai Teo vadinta bendrovė siūlo ir dar vieną patogumą – videonuomą. Naudodamiesi šia paslauga, galite patogiu metu matyti naujausius, visame pasaulyje puikiai vertinamus filmus, kurių netransliuoja užsakyti kanalai.

Reikiama įranga. Tam, kad galėtumėte mėgautis išmaniąja televizija, prireiks specialaus priedėlio. Jis televizoriui perteiks skaitmeninį signalą ir leis matyti HD formato programas. Nusprendę užsakyti televiziją su internetu, pasirūpinkite ir maršrutizatoriumi. Visą įrangą galite nuomotis ar įsigyti tiesiogiai iš tiekėjo. Akcijos metu įranga dažnai siūloma už ypač mažą kainą arba nemokamai.

Telia paslaugų kokybe rūpinasi ypač griežtai. Tai – viena priežasčių, dėl kurios ši transliuotoja tokia populiari. Pasitarę su „Markestro“ užtikrintai išnaudosite visus privalumus, kuriuos siūlo Telia televizija. Sutaupytas laikas ir pinigai – papildoma nauda, kurią pajusite pasirinkę ekspertų pagalbą.

  • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 14:34
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus