Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją Vilniuje

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 2,90 Eur/mėn.

Paslauga
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Mes neatstovaujame vieno prekės ženklo. Nuolat sekame rinką ir randame geriausius tarp gausybės pasiūlymų ir tiekėjų.
Sužinokite nemokamai

Skaitmeninė televizija Vilniuje

Skaitmeninė televizija – tai naujos kartos transliacijos būdas, užtikrinantis puikų vaizdą ir garsą. Vilniuje tokia televizija yra viena populiariausių (kartu su išmaniąją TV). Norėdami patikimos skaitmeninės transliacijos savo namuose, atidžiai pasirinkite tiekėją ir planą, pasidomėkite reikiama įranga. Šie dalykai lemia ne tik kokybę, bet ir finansinę pasiūlymo vertę.

Transliacijos tipai. Tiems, kuriuos domina skaitmeninė televizija Vilnius siūlo rinktis iš kelių transliacijos būdų. Abu jie vienodai prieinami visiems sostinės gyventojams. Skaitmeninė antžeminė (DVB–T) televizija iki įrenginio atkeliauja antžeminiais tinklais, transliuojama nemokamai, tačiau galima matyti tik lietuviškus kanalus.

Analogiškai, skaitmeninė kabelinė (DVB–C) transliacija pasiekiama naudojant kabelius. Vilniuje rinktis galite iš didžiausio tiekėjų skaičiaus lyginant su kitais Lietuvos miestais. Tai yra didelis privalumas, o tuo pačiu ir sudėtingumas išsirinkti geriausiąjį.

Reikalavimai įrangai. Jei renkatės antžeminę arba kabelinę skaitmeninę televiziją, prireiks panašios įrangos. Abu transliacijos standartai prieinami naudojant priedėlius arba TV modulius, kuriais renkantis kabeliu keliaujantį transliacijos tipą pasirūpina tiekėjai. Tai – didelis privalumas, nes paslaugos teikiamos naudojant tik kokybiškus įrenginius ir jums nereikia sukti galvos, ką daryti įvykus įrenginio gedimui. Kaip įprasta, pigiausias pirkinys dažniausiai negali užtikrinti maksimalios transliacijos kokybės, todėl nerekomenduojame kainos laikyti pagrindiniu pasirinkimo kriterijumi.

Skaitmeninei televizijai teikti taip pat dažniausiai gali prireikti ir atkodavimo kortelės, kurią irgi suteikia tiekėjai. Jei pageidaujate matyti HD kanalus, reikalingas tokį formatą palaikantis integruotas imtuvas ar priedėlis. Šis formatas – geriausias, užtikrinantis ypatingą vaizdo bei garso raišką.

Planų ir kainos pasirinkimas. Tiekėjai sostinėje siūlo po kelis televizijos planus. Paprastai kuo mažiau kanalų sudaro planą, tuo mažesnė jo kaina. Paslaugos paketą, priklausomai nuo transliacijos tipo, gali sudaryti nuo kelių iki maždaug 100 kanalų. Galite rinktis standartizuotus paketus arba papildyti juos norimais teminiais (Viasat filmų ar sporto) kanalais. Geriausias pasirinkimas priklauso nuo jūsų ir namiškių pomėgių, to, kiek laiko mėgaujatės televizija kasdien.

Skaitmeninė televizija Vilniuje per mėnesį gali kainuoti nuo kelių iki keliasdešimties eurų. Pigiausias variantas gali apimti iki keliolikos lietuviškų ir užsienio kanalų. Beveik visiems pasiūlymams dažnai skelbiama akcija. Pritaikius nuolaidą, galutinė kaina gali sumažėti išties ženkliai.

Skaitmeniniu būdu transliuojama televizija suteikia galimybę matyti išankstinę kanalų programą (elektoninis programų gidas – „EPG“), keisti kalbą, subtitrus. Šiuolaikinė skaitmeninė televizija leidžia mėgautis aukščiausios kokybės pramoga. Jūsų galimybės Vilniuje – „Markestro“ komandos kompetencija. Palikę savo kontaktinius duomenis ir aptarę savo poreikius bei galimus pasirinkimus su specialistu, galėsite būti ramūs, kad priėmėte tikrai geriausią sprendimą.

Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Pvz. +370 600 00000
Informaciją apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą galite rasti čia.
Gauti pasiūlymus