Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją Kaune

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 2,90 Eur/mėn.

Paslauga
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Mes neatstovaujame vieno prekės ženklo. Nuolat sekame rinką ir randame geriausius tarp gausybės pasiūlymų ir tiekėjų.
Sužinokite nemokamai

Išmanioji televizija Kaune

Išmanioji televizija Kaune – technologinė naujovė, pasižyminti neprilygstamomis pramogų galimybėmis. Tiekėjai tokiu transliacijos būdu pristato palyginus naują, individualų požiūrį į paslaugą. Įsidiegę internetinę televiziją Kaune, džiaugsitės visais jos privalumais: lengvu transliacijos valdymu, plačiu kanalų asortimentu, nepriekaištinga vaizdo bei garso kokybe, o pasitarus su rinkos ekspertais, geriausias kainos ir kokybės santykis – garantuotas.

Išmanioji televizija (paprastai transliuojama internetu – IPTV)  iki jūsų įrenginio atkeliauja tais pačiais tinklais (arba mobiliuoju ryšiu), kaip ir internetas. Dažniausiai šios paslaugos yra tiesiog neatskiriamos – užsakę televiziją, kartu gausite ir patikimą interneto ryšį. Norėdami abiejų paslaugų, neskubėkite rinktis to varianto, kuris yra pigiausias. Atkreipkite dėmesį į siūlomą interneto spartą, suteikiamą duomenų kiekį, PING‘ą, sutarties niuansus ir visas televizijos ypatybes.

Tokia televizija leidžia matyti apie 100 kanalų. Dalis jų paprastai yra lietuviški, dalis – užsienietiški. Žiūrėdami pastaruosius, galite keisti transliacijos kalbą (įgarsinimą), pritaikyti subtitrus. Jei pageidaujate, galite susidaryti visiškai individualų kanalų rinkinį. Kaunas, kaip ir kiti miestai, siūlo rinktis teminius muzikos, filmų, dokumentikos, sporto ar kitokius kanalus.

Tam, kad jus pasiektų geriausias vaizdas ir garsas, reikalingas specialus HD priedėlis, leidžiantis matyti tokio formato kanalus. Jis jungiamas prie pasirinkto televizoriaus. Paprastai priedėliu ir kita reikiama įranga (pavyzdžiui, interneto maršrutizatoriumi) visą paslaugos teikimo laikotarpį rūpinasi tiekėjai. Jei pasirenkama išmanioji televizija Kaunas siūlo ir kitą variantą – transliacija mėgautis ne tik per televizorių, bet ir planšetinį kompiuterį, išmanųjį telefoną. Tokiu atveju reikėtų įsitikinti, kad kompiuteryje integruotas imtuvas.

Išmanioji televizija suteikia galimybę visiškai valdyti transliaciją – persukti, stabdyti ar įrašyti norimą programos dalį. Įrašai videotekoje saugomi iki 2 savaičių. Kaina už šiuos privalumus – standartinė, sudaranti galutinę pasiūlymo vertę. Kaune internetinė televizija paprastai kainuoja apie 15–20 eurų per mėnesį. Pasirašius sutartį dažnai įvedama nemokamai, o kainą sumažinti dar labiau padeda akcija.

Pigiausias kokybiškos televizijos variantas gali būti užsakytas per „Markestro“. Mūsų partneriai – kokybę ir geriausią kainą garantuojantys transliuotojai. Su specialistu aptarę savybes, kuriomis turėtų pasižymėti jūsų internetinė televizija, patrauklų pasiūlymą gausite greitai ir be jokių papildomų rūpesčių. Išmanioji televizija – tai maksimalių galimybių paslauga, su „Markestro“ dovanojanti tik geriausias emocijas ir vienas malonumas rinktis. 

Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Pvz. +370 600 00000
Informaciją apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą galite rasti čia.
Gauti pasiūlymus