Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją Vilkijoje

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 2,90 Eur/mėn.

Paslauga
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Mes neatstovaujame vieno prekės ženklo. Nuolat sekame rinką ir randame geriausius tarp gausybės pasiūlymų ir tiekėjų.
Sužinokite nemokamai

Plačiajuostis internetas Vilkijoje

Laidinės telefonijos naudotojams plačiajuostis internetas Vilkijoje yra vienas seniausių pasirinkimų. Tai – nebrangi duomenų sklaidos technologija. DSL (angl. digital subscriber line) ryšys pasiekiamas tiek senesnių daugiabučių, tiek individualių namų gyventojams. Toks internetas leidžia greitai atlikti bazines kasdienes funkcijas.

Geriausi plačiajuosčio interneto pasiūlymai Vilkijoje

Jei norite rasti puikų pasiūlymą Vilkijoje, palikite savo kontaktinius duomenis „Markestro“ sistemoje. Su jumis susisiekęs konsultantas įvertins pageidavimus ir parinks interneto planą, kurį siūlo patikimi, žinomi tiekėjai. Pirmiausia reikės aptarti technines galimybes. Geriausias variantas – internetą ir laidinio telefono ryšį rinktis iš vienos įmonės. Jei jūsų namuose jau veikia telefono ryšys, tereikės specialaus modemo. Jo kaina nėra didelė, patį įrenginį galite nusipirkti arba išsinuomoti.

Šio tipo plačiajuostis internetas techniškai gali būti vadinama simetriniu arba asimetriniu. Simetrinis ryšys išlaiko vienodą duomenų išsiuntimo ir parsiuntimo greitį, o asimetrinis leidžia informaciją greičiau atsisiųsti, nei išsiųsti. Pastarosios rūšies internetas yra reikalingesnis – juk dažniausiai naršome tam, kad atsisiųstume filmų, muzikos ar kitokių duomenų. Jei pasirenkamas plačiajuostis internetas Vilkijoje – čia taip pat siūloma asimetrinė informacijos sklaida.

Besinaudojantiems laidiniu telefono ryšiu bendras paslaugų planas gali būti pigiausias sprendimas. Jis ypatingai tinka atokiau nuo miesto esantiems namams. Prieš kelerius metus Lietuvoje plačiajuostis ryšys buvo keičiamas šviesolaidžiu, tačiau pastarasis tipas padengia ne visą šalies plotą. Plačiajuostis internetas, pasiekiamas per telefonijos laidus, yra spartus ir stabilus. Didelis šiuolaikiškos technologijos privalumas – tai, kad abi paslaugos gali būti naudojamos vienu metu. Kitaip tariant, nusprendus atsiliepti į skambutį nereikia išjungti interneto.

DSL internetas yra geriausias pasirinkimas norintiems investuoti į papildomą įrangą kuo mažiau. Jei pasirenkami skirtingi telefono ryšio ir interneto tiekėjai, paprastai tenka dukart sumokėti už ryšio įvedimą, sutarties administravimą. Vilkijoje vienu metu teikiamos paslaugos ypač tinka praktiškiems žmonėms, su giminaičiais tebebendraujantiems laidiniu telefonu, tačiau norintiems palaikyti ryšį ir internetu.

Plačiajuostis internetas paverčia kasdienį naršymą greitu, patogiu ir maloniu. Jei norite, kad jus pasiektų pigiausias, puikią kokybę užtikrinantis pasiūlymas Vilkijoje, leiskite jį surasti „Markestro“ komandai. Konsultantai informuos, kokiam planui skelbiama didžiausia akcija, o tiekėjas pasirūpins, kad internetas būtų įvestas greitai ir patikimai. 

Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Pvz. +370 600 00000
Informaciją apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą galite rasti čia.
Gauti pasiūlymus