Geriausi Home3 interneto ir televizijos pasiūlymai

Pasiūlymai nuo 6,99 €/mėn
Markestro: Interneto ir televizijos tiekėjai vienoje vietoje

Susisiekite su Markestro ir gaukite Home3 pasiūlymus

Gedimai ir techninė pagalba Home3 klientams:

Home3 televizija ir internetas

Home3 (buvęs Viasat, TVPlay home) televizija ir internetas

Home3 – „Markestro“ partneris, besirūpinantis puikios kokybės palydovine televizija. Ši skaitmeninio tipo transliacija siūlo mėgautis daugybe kanalų, patogiu valdymu, aukšta vaizdo ir garso raiška. Tai – puikus pasirinkimas smagiam visos šeimos laisvalaikiui.

Televizijos galimybės. Skaitmeninė palydovinė transliacija – technologinis sprendimas, leidžiantis mėgautis paslauga kur bebūtumėte. Tokią televiziją galite įsivesti bet kuriame Lietuvos mieste, netgi ten, kur nepasiekiami kiti transliacijos būdai.

Skaitmeninis signalas suteikia galimybę matyti daugybę kanalų. Home3 rūpinasi nelietuviškų programų įgarsinimu, subtitrais, todėl galite rinktis ir tarptautinius kanalus. Pasirinkę šią televiziją savo namams, visuomet matysite išsamią savaitės programą ir džiaugsitės išskirtine veiksmo ar kovos scenų, panoramų, garso efektų kokybe.

Plano pasirinkimas. Home3 siūlo 5 televizijos planus, kurie sudaryti iki 48 kanalų. Jei pageidaujate, galite rinktis planą su neribotu internetu. Internetas suteikia daugiau galimybių ir kitam planui. Užsisakę rinkinį su Go3, dalį programų įrašų galėsite žiūrėti per išmaniuosius įrenginius: telefonus, planšetes, kompiuterius.

Skaitmeninė palydovinė televizija suteikia galimybę mėgautis ypatingai aukštos kokybės – HD kanalais. Tokiu privalumu nemokamai naudositės užsisakę „Namai+“ programų planą. Žinoma, HD kanalus už papildomą mokestį galite matyti ir įsigiję papildomus TV kanalų rinkinius.

Įranga ir kaina. Tam, kad galėtumėte žiūrėti palydovinę televiziją, reikia specialios įrangos. Į jūsų namus atvykę meistrai turi sumontuoti lėkštės pavidalo Home3 palydovinę anteną. Taip pat reikalingas televizoriaus modulis ir imtuvai. Ypatingo dėmesio vertas HD kanalus iškoduojantis ir programą galintis įrašinėti imtuvas. Jei pasirinksite planą su internetu, reikės ne tik šių įrenginių, bet ir SIM kortelės, maršrutizatoriaus.

Profesionalia, kokybiška įranga rūpinasi pati Home3 bendrovė. Ji parenka tokius įrenginius, kurie užtikrina didžiausią transliacijos kokybę. Visą įrangą galite įsigyti ar tiesiog nuomotis už nedidelę kainą tiek laiko, kiek galioja jūsų sutartis.

Galutinei kainai įtakos turi ir papildomos paslaugos – televizijos transliavimas keliems televizoriams, autorinių bendrovės kanalų užsakymas. Jei norite, kad kaina už puikų planą būtų kuo mažesnė, pravers akcijos. Jos naujiems klientams siūlomos išties dažnai. Tuomet televizija per mėnesį gali kainuoti vos keliolika eurų.

Home3 televizija – tobulas pasirinkimas svajojantiems apie lengvai pasiekiamą ir daug privalumų suteikiančią transliaciją. Norėdami užsisakyti geriausią paslaugos planą, tiesiog palikite kontaktinius duomenis „Markestro“ – viskuo kitu padės pasirūpinti patyręs specialistas.

  • Atnaujinta: 2020 m. rugsėjo 4d. 13:59
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus