Elektros energijos tiekėjų pasiūlymai vienoje vietoje

Sužinoti nemokamai
Suvartojamas energijos kiekis kWh/mėn. Pvz. 12
Paslauga

Perlas Energija

Prekės ženklas “Perlas” yra labai plačiai žinomas visoje Lietuvoje. Geriausiai išgarsėjęs pramogų srityje, Perlas nebe tik loterijų organizatorius, bet teikia ir įvairias finansines paslaugas, o nuo dabar yra ir nepriklausomas energijos tiekėjas.

Kodėl verta rinktis Perlas Energija?

Savo puslapyje, Perlas Energija nurodo įvairias priežastis, kodėl verta būtent juos pasirinkti kaip savo elektros energijos tiekėją. Didžiausi Perlas Energija pliusai:

  • Patikimumas - kaip ir minėjome, šis prekės ženklas Lietuvoje veikia jau daugiau nei 25 metus. Tai yra vieno sėkmingiausių ir patikimiausių verslų mūsų šalyje, dalis.

  • Patogus atsiskaitymas - atsiskaityti už elektros energiją bus labai lengva. Visų pirma - tai galėsite padaryti beveik bet kokiame “Perlo” terminale. Jų yra kone visuose prekybos centruose, tad nereikės ieškoti naujos vietos, kur apmokėti sąskaitas. Kitas būdas - patogus atsiskaitymas programėle “Perlas Finance”. Viso Lietuvoje veikia daugiau nei 2300 fizinių atsiskaitymo taškų. 

P.S. jeigu sudarysite sutartį su Perlas Energija iki 2020m. gruodžio 10d., visus 2021m. jums nereikės mokėti mėnesinio įmokos mokesčio.

  • Skaidrumas ir konkurencinga kaina - Perlas Finance skelbia, jog dalinsis ir viešai skelbs visą, su kainomis susijusią informaciją ir sieks pasiūlyti konkurencingą elektros kainą.

  • Specialūs pasiūlymai - tapę šio tiekėjo klientu jūs automatiškai dalyvausite ir lojalumo programoje. Lojalumo programos nariai gali įsigyti buityje reikalingų daiktų su didelėmis nuolaidomis.

Tai tik dalis tiekėjo Perlas Energija privalumų. Perlas Energija yra patikimas ir nepriklausomas elektros energijos tiekėjas.

Ką svarbu žinoti apie tiekėją Perlas Energija

Perlas Energija elektrą pradės tiekti nuo 2021m. sausio 1 dienos, tačiau tik tuo atveju, jeigu sutartį sudarėte iki 2020m. gruodžio 10 dienos. 

Perlas Energija elektros kainos privatiems vartotojams

Perlas Energija, kaip ir dauguma kitų tiekėjų ims siūlyti pirkti elektrą už fiksuotą arba už NordPool biržos kainą. Fiksuotos kainos planai yra vadinami identiškais pavadinimais gerai žinomiems visuomeninio tiekėjo planams, todėl daug kam pavadinimai bus pažįstami. 

Planai bus siūlomi vartotojams, priklausomai nuo jų elektros vartojimo įpročių. Planas “Standartinis” bus taikomas mažiausiai energijos suvartojantiems namų ūkiams, o “Namai plius” - daugiausiai. 

Sudarykite sutartį su Perlas Energija

Jeigu jūs norite sudaryti elektros tiekimo sutartį su Perlas Energija - patogiausia ir greičiausia tai padaryti per Markestro! Jums pakanka tik užpildyti užklausą ir mes atliksime visą likusį darbą už jus. 

Iš karto po to, kai užpildoma užklausa, su klientu susisiekia Markestro specialistai, kurie surenka visus, sutarties sudarymui reikalingus duomenis. Tada Markestro susisiekia su Perlas Energija bei perduoda jūsų duomenis. Perlas Energija jau turi jūsų kontaktus, paruošia sutartį, atsiunčia ją pasirašymui ir sutvarko visus likusius formalumus.

Markestro paslaugos yra nemokamos.

  • Atnaujinta: 2020 m. lapkričio 27d. 14:51
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita