Elektros energijos tiekėjų pasiūlymai vienoje vietoje

Sužinoti nemokamai
Suvartojamas energijos kiekis kWh/mėn. Pvz. 12
Paslauga

Perlas Energija

Prekės ženklas “Perlas” yra labai plačiai žinomas visoje Lietuvoje. Geriausiai išgarsėjęs pramogų srityje, Perlas nebe tik loterijų organizatorius, bet teikia ir įvairias finansines paslaugas, o nuo dabar yra ir nepriklausomas energijos tiekėjas. Turėdamas labai platų aptarnavimo tinklą, Perlas Energija yra vienas didžiausių tiekėjų mūsų šalyje.

Kodėl verta rinktis Perlas Energija?

Savo puslapyje, Perlas Energija nurodo įvairias priežastis, kodėl verta būtent juos pasirinkti kaip savo elektros energijos tiekėją. Didžiausi Perlas Energija pliusai:

  •    Patikimumas - kaip ir minėjome, šis prekės ženklas Lietuvoje veikia jau daugiau nei 25 metus. Tai yra vieno sėkmingiausių ir patikimiausių verslų mūsų šalyje, dali

  • Patogus atsiskaitymas - atsiskaityti už elektros energiją bus labai lengva. Visų pirma - tai galėsite padaryti beveik bet kokiame “Perlo” terminale. Jų yra kone visuose prekybos centruose, tad nereikės ieškoti naujos vietos, kur apmokėti sąskaitas. Kitas būdas - patogus atsiskaitymas programėle “Perlas Finance”. Viso Lietuvoje veikia daugiau nei 1500 terminalų, kuriuose galite atsiskaityti.   

  • Neterminuotos sutartys – visos sutartys, kurias pasirašote su Perlas Energija, yra neterminuotos. Nutraukimo sąlygos yra nesudėtingos. Tačiau kainos peržiūrimos du kartus per metus – sausio bei liepos mėnesį. Tuo metu jos gali keistis.  

  •  Specialūs pasiūlymai - tapę šio tiekėjo klientu jūs automatiškai dalyvausite ir lojalumo programoje. Lojalumo programos nariai gali įsigyti buityje reikalingų daiktų su didelėmis nuolaidomis.

Tai tik dalis tiekėjo Perlas Energija privalumų. Perlas Energija yra patikimas ir nepriklausomas elektros energijos tiekėjas.

Ką svarbu žinoti apie tiekėją Perlas Energija

Perlas Energija gali pasirūpinti ne tik elektros energijos tiekimu, bet ir tvarios energijos sprendimais. Tiekėjas siūlo saulės elektrinę ir šilumos siurblį patraukliomis finansavimo sąlygomis. Plačiau apie tai – jų interneto puslapyje. Tiekėjas siūlo gana nemažai akcijų, turi nuosavą lojalumo programą – stengiasi pritraukti ir išlaikyti vartotojus.

Perlas Energija elektros kainos privatiems vartotojams

Perlas Energija, kaip ir dauguma kitų tiekėjų ims siūlyti pirkti elektrą už fiksuotą kainą (standartiniai planai) arba už NordPool biržos kainą (Birža+ planai). Fiksuotos kainos planai yra: Standartinis, Namai ir Namai plius. Kaip, turbūt jau suprantate, jie skirstomi ir rekomenduojami pagal elektros suvartojimą, kai „Standartinis“ tinka mažiausiai, o „Namai plius“ – daugiausiai energijos vartojantiems namų ūkiams. 
„Birža +“ planai turi tuos pačius pavadinimus, kaip ir fiksuoto tarifo planai, tačiau su jais mokama biržos elektros kaina bei mėnesinis mokestis (2,50€/mėn.) ir pastovi ESO dedamoji (tik planams Birža+ „Namai“ ir „Namai plius“, 3€ ir 6€ per mėnesį, atitinkamai).

Sudarykite sutartį su Perlas Energija

Jeigu jūs norite sudaryti elektros tiekimo sutartį su Perlas Energija - patogiausia ir greičiausia tai padaryti per Markestro! Jums pakanka tik pateikti užklausą internetu ir mes su jumis susisieksime bei atliksime visą likusį darbą! 

Iš karto po to, kai užpildoma užklausa, su klientu susisiekia Markestro specialistai, kurie surenka visus, sutarties sudarymui reikalingus duomenis. Tada Markestro susisiekia su Perlas Energija bei perduoda jūsų duomenis. Perlas Energija jau turi jūsų kontaktus, paruošia sutartį, atsiunčia ją pasirašymui ir sutvarko visus likusius formalumus.

Markestro paslaugos yra nemokamos.

 

  • Atnaujinta: 2021 m. spalio 12d. 15:44
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita