Elektros energijos tiekėjų pasiūlymai vienoje vietoje

Sužinoti nemokamai
Suvartojamas energijos kiekis kWh/metai. Pvz. 4000
Paslauga

Elektra Telšiuose

Jeigu jūs esate iš Telšių, jums turbūt nėra svetimi komunaliniai mokesčiai. Kiekvieną mėnesį, nemažą sumą pinigų tenka mokėti įvairioms bendrovėms bei įstaigoms, kurios tas paslaugas suteikia. Turbūt apie tokį dalyką, kaip elektros sąnaudos, jų mažinimas bei geriausia elektros energijos kaina net nesusimąstote? Mes čia esame tam, kad visiems žmonėms, kurie gyvena Telšiuose arba čia turi verslą, padėtume rasti geriausią elektros energijos tiekimo planą bei sumažinti elektros išlaidas!

Elektros kaina ir tarifai Telšiuose

Elektros kaina už vieną kilovatvalandę įvairiuose miestuose skiriasi. Štai Telšiuose gali tekti mokėti daugiau nei kitoje Lietuvos pusėje esančiame miestelyje arba atvirkščiai. Daug kas priklauso ne tik nuo vartojimo įpročių, tačiau ir nuo to pasirinkto tiekėjo, paslaugų plano bei kitų niuansų.

Visuomeninis tiekėjas (Ignitis, UAB) turi vienus tarifus, o yra dar bent keliolika nepriklausomų įmonių, kurios gali tiekti elektros energiją gyventojams bei komerciniams klientams ir tą daryti konkurencingomis ar net mažesnėmis kainomis. Daug žmonių, kurie dirba, kuria verslą ar gyvena Telšiuose net nepasidomi galimybe pirkti elektros energiją iš kito tiekėjo. Dažniausiai komerciniai klientai (verslas, pastatus administruojančios įmonės ir t.t.) gali rinktis iš labai plataus tiekėjų sąrašo, o privatūs klientai turi šiek tiek mažesnį tiekimo įvairovės pasirinkimą. Tiesa, vertėtų nepamiršti ir to, kad kiekvienas klientas iš Telšių gali tikėtis rasti tiekėją, kuris pasiūlys tiekti elektros energiją, pagamintą atsinaujinančių arba netaršių šaltinių pagalba, t.y. - vėjo, saulės, vandens energijos. Jeigu jums tai aktualu, taip pat turite teisę to ieškoti bei rasti tiekėją, kuris gali tokį poreikį patenkinti.

Mes veikiame tam, kad kiekvienas vartotojas iš Telšių galėtų lengvai rasti visą reikiamą informaciją apie elektros kainas ir tarifus bei rasti planą sau už geriausią kainą.

Elektros plano keitimas Telšiuose

Jeigu nesate patenkinti savo dabartiniu elektros tarifu bei suma, kurią tenka mokėti už elektros energiją - vertėtų pasvarstyti apie elektros plano keitimą. Visi, gyvenantys Telšių mieste dažniausiai turi galimybę rinktis ne vieno tiekėjo paslaugas. Mes jums taip pat siūlome galimybe naudotis elektros skaičiuokle, kuri padės greitai pasitikrinti ar turite pigiausią paslaugą ir ar nepermokate už elektros energiją.

Mes esame nešališki. Nesistengiame jums įsiūlyti tam tikro tiekėjo paslaugų, o verčiau siekiame jums paprastai suteikti visą reikalingą informaciją, kad galėtumėte rasti tokį elektros tiekėją ir elektros planą, kuris jums bus finansiškai naudingas. Galbūt reikėtų pereiti į dviejų laiko zonų rėžimą, o galbūt vertėtų visai keisti tiekėją - visa tai galėsime padėti padaryti be jokio papildomo vargo.

Kodėl verta domėtis elektros planais bei kainomis

Už elektrą tenka mokėti kiekvieną mėnesį. Suma, kuri susidaro per metus - tikrai nėra maža, todėl net keli sutaupyti eurai kiekvieną mėnesį, metų gale galėtų sudaryti tikrai solidžią sumą. Juk elektros reikia kasdien, tad turint finansiškai patrauklesnį planą, tuos sutaupytus pinigus bus galima atsidėti kitoms reikmėms - sau arba artimiems žmonėms.

  • Atnaujinta: 2024 m. sausio 9d. 10:48
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita