Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 3,00 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Go3 Penki Bitė Init
Paslauga

Kur veikia šviesolaidinis internetas?

Šviesolaidinis internetas – internetas, kuris tiekiamas specialiu šviesolaidiniu kabeliu. Kuo jis skiriasi nuo kitų galimų interneto gavimo alternatyvų? Pirmiausia – labai aukšta sparta. Būtent šviesolaidinis internetas gali vienintelis pasiekti iki 1 Gb/s ir šiuo metu tai yra pati greičiausia egzistuojanti greitaveika. Žinoma, vertinamas ir duomenų saugumas, kuris šiais laikais yra prioritetinis ne tik verslui, tačiau ir privatiems asmenims.

Džiugu, kad atsiranda vis daugiau interneto tiekėjų Lietuvoje, kurie siūlo šviesolaidinio interneto paslaugas. Tai didina konkurenciją, o ji neatsiejama nuo mažesnių kainų, platesnių galimybių bei klientų poreikių patenkinimo. Kaip rasti geriausią šviesolaidinio interneto tiekėją? Susisiekti su tarpininkais, kurie padeda rasti tinkamiausią interneto tiekėją bei konkretų planą pagal Jūsų poreikius. Paslauga nemokama, o padeda sutaupyti daug laiko.

Šviesolaidinio interneto tiekėjai

Kadangi ne vienas interneto tiekėjas siūlo šviesolaidinio interneto paslaugas – gali tekti investuoti šiek tiek laiko, kol rasite Jums tinkamą variantą. Paprastesnė alternatyva – kreiptis į nemokamai paslaugas teikiančius tarpininkus.

Puikiu kainos bei kokybės santykiu gali pasigirti:

  • Splius šviesolaidinio interneto greitis nuo 100 Mb/s iki 650 Mb/s.
  • Penki šviesolaidinio interneto greitis nuo 100 Mb/s iki 1 Gb/s.
  • Telia šviesolaidinio interneto greitis nuo 100 Mb/s iki 1 Gb/s.
  • Init šviesolaidinio interneto greitis nuo 50 Mb/s iki 1 Gb/s.
  • Fastlink šviesolaidinio interneto greitis nuo 100 Mb/s iki 1 Gb/s.

Šviesolaidinis internetas Lietuvoje

Šviesolaidinis internetas mėgstamas ne tik dėl didelio greičio bei saugumo, tačiau ir dėl galimybės juo naudotis daugelyje Lietuvos vietų. Paprasčiausiai net ir atokesnių kaimelių gyventojai gali džiaugtis šio interneto galimybe. Dėl išvystytų technologijų skirtingi interneto tiekėjai aptarnauja iki 95 % Lietuvos teritorijos, tad tikėtina, kad bus nors vienas tiekėjas siūlantis šio tipo interneto paslaugas Jūsų krašte.

Kur veikia šviesolaidinis internetas? Beveik visoje Lietuvoje, tad išbandykite didžiausią greitaveiką pasiekti galintį interneto tipą.

  • Atnaujinta: 2023 m. gegužės 25d. 17:24
Gauti pasiūlymus