Geriausi Telia interneto ir televizijos pasiūlymai

Pasiūlymai nuo 6,90 €/mėn
Markestro: Interneto ir televizijos tiekėjai vienoje vietoje

Susisiekite su Markestro ir gaukite Telia pasiūlymus

Gedimai ir techninė pagalba Telia klientams:

Telia internetas

Telia internetas

Telia – stambiausia interneto tiekėja, kurios paslaugomis galite naudotis beveik visoje šalyje. Ši technologijų naujovių lyderė užtikrina sparčiausio ryšio galimybes už ypač patrauklią kainą. Puiki bendrovės reputacija, siekis kuo geriau pasirūpinti kiekvieno kliento poreikiais, palankios sutarčių sąlygos – rimtos priežastys, dėl kurių rekomenduojame rinktis šios partnerės paslaugas.

Telia – tai 2017 m. pradžioje susijungusių kompanijų Teo ir Omnitel darinys. Dirbti ir pramogauti galite rinkdamiesi šiuos naujos bendrovės interneto tipus:

Plačiajuostis. Tokio tipo tinklas dengia itin didelę šalies teritorijos dalį. Didelis privalumas – tai, kad plačiajuostis internetas pasiekia ne tik didesnius miestus, bet ir užmiesčio namus, mažesnes gyvenvietes. Šio tipo ryšys didelio greičio neišvysto, tačiau yra stabilus ir pakankamai saugus. Kukliausias planas siūlo spartą iki 4, galingiausias – iki 19 megabitų per sekundę. Tokio interneto puikiai užtenka kasdieniams darbams – naudojimuisi el. paštu, naujienų portalais, muzikos, vaizdo duomenų siuntimui.

Šviesolaidinis. Tai – didžiausią greitį, saugumą ir patogumą užtikrinanti interneto sklaidos technologija. Telia (tariama „Telija“) siūlo rinktis planus, kurių duomenų siuntimo sparta siekia iki 100, 300 megabitų arba net 1 gigabito per sekundę. Užsisakę tokį internetą, galite palankiomis sąlygomis naudotis ir televizija (daug kam iš anksčiau pažįstama kaip „Gala“ ar „Gala televizija“). Tai – puikus pasirinkimas namams.

Mobilusis. Bevielis interneto ryšys – paslauga, kurią galite rinktis kartu su plačiajuosčiu ar šviesolaidiniu ryšiu. Visoje Lietuvoje pasiekiamam 4G ryšiui reikia maršrutizatoriaus, kurį gali parduoti ar išnuomoti pati Telia. Mobilusis internetas, kaip ir kiti tipai, gali būti tiekiamas ir verslui. Jo kaina priklauso nuo duomenų limito, kuris svyruoja tarp 50 ir 200 gigabaitų mėnesiui.

Hibridinis. Telia siūlo unikalią, naujos kartos paslaugą – jungtinį plačiajuostį ir 4G internetą. Toks sprendimas leidžia greita duomenų siunta mėgautis didesnei daliai gyventojų. Be to, mobiliojo interneto planas ypatingai tinka kelionėms į užmiestį. Hibridinis internetas siūlo neribotus duomenis, stabilumą ir galimybę naudotis išmaniąja televizija.

Telia internetas – patikimas sprendimas visiems jūsų ryšio poreikiams. Jei norite laiku sužinoti, kuriems planams skelbiamos didžiausios akcijos, kokie interneto tipai pasiekiami jūsų adresu ar koks variantas geriausiai atitiktų jūsų namų poreikius, tiesiog pasitarkite su „Markestro“ komanda. Mūsų žinios – geriausias įrankis greitam ir sėkmingam paslaugos užsakymui.

  • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 14:53
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus